Zajmij sie otwarciem pralni samoobsługowej!!!!!!

Zajmij sie otwarciem pralni samoobsługowej!!!!!! nr 1026

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
MAC LS Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Szamarzewskiego 36
60-532 Poznań

tel: 61 6630590
fax: 61 6630575
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI

DELFINEK

Delfinek® to nie franchising i nie istnieją żadne stałe płatności wobec franszyzodawcy.

Delfinek® to wyjątkowa oferta współpracy skierowana do potencjalnych inwestorów zainteresowanych otwarciem pralni samoobsługowej. Każdy inwestor prowadzi pralnię samoobsługową Delfinek® we własnym zakresie i na własny koszt.

Otwarcie pralni samoobsługowej Delfinek® to oszczędność zarówno czasu i jak pieniędzy. Angażując się w ów projekt, inwestorzy zyskują dostęp do wieloletniego doświadczenia w budowaniu pralni oraz szansę uniknięcia błędów technicznych i strategicznych, które mogą być bardzo kosztowne.

Inwestorom decydującym się na współpracę z Delfinkiem® zapewniamy wsparcie w trakcie całego procesu tworzenia pralni i gwarantujemy korzyści w formie:

 • Rabatów na zakup sprzętu oraz różnych możliwości jego finansowania,
 • Pomocy w wyborze i ocenie lokalizacji,
 • Wsparcia w zakresie projektowania pralni,
 • Logo, znaków i tablic reklamowych Delfinka® ,
 • Praktycznego doradztwa w zakresie efektywnego zarządzania pralnią samoobsługową,
 • Wstępnego przeszkolenia personelu,
 • Telefonicznej linii informacyjnej.
MAC LS

System pralni samoobsługowych Delfinek® administrowany jest przez firmę MAC LS Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

MAC LS jest polską firmą, założoną przez duńskiego przedsiębiorcę, posiadającą bogate doświadczenie w branży pralniczej zdobywane przez lata w USA i krajach Europy Zachodniej.

MAC LS jest firmą, która zbudowała pierwsze w Polsce pralnie samoobsługowe dla grupy inwestorów zagranicznych, a w chwili obecnej koncentruje się na rozwoju kolejnych przedsięwzięć tego typu w całej Polsce zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów.

MAC LS współpracuje z dostawcami wyłącznie najlepszego sprzętu i technologii pralniczych, co zapewnia sprawne i bezusterkowe funkcjonowanie pralni samoobsługowych Delfinek® przez wiele lat.

Pralnia samoobsługowa

Poniższe informacje skierowane są do indywidualnych inwestorów rozważających otwarcie pralni samoobsługowej. Powodzenie tego rodzaju przedsięwzięcia jest ściśle uwarunkowane tym, aby inwestor dokładnie znał i rozumiał wszelkie czynniki mogące mieć wpływ na projekt.

Niniejsza informacja oparta jest na szerokim i długoletnim doświadczeniu w realizacji projektów pralniczych na całym świecie. Istnieje niewiele koncepcji biznesowych, które mogą być swobodnie wdrażane bez konieczności adaptacji do warunków rynku lokalnego. Podobnie jest z branżą pralniczą. Polski klient pralni samoobsługowej może się różnić np. od amerykańskiego czy duńskiego użytkownika pralni. Stąd warto dokonać analizy lokalnych uwarunkowań przed podjęciem decyzji o inwestycji.


Zaspokajanie podstawowych potrzeb

Higiena osobista jest od zawsze jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Czystość w naturalny sposób pozwala zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Ubrania należy prać regularnie w ten czy inny sposób. Pralnia samoobsługowa usprawnia proces prania milionom ludzi na całym świecie w formie przyjaznej dla środowiska i przy zachowaniu racjonalnych kosztów.

Mianem pralni samoobsługowej można określić miejsce, gdzie klienci we własnym zakresie korzystają z urządzeń pralniczych za określoną opłatą. Niektóre z pralni są dostępne dla ogółu ludności, dostęp zaś do innych ograniczony jest do określonej grupy klientów zamieszkujących wyznaczony obszar np. studentów w akademikach, żołnierzy w jednostkach wojskowych czy wczasowiczów w ośrodkach campingowych i hotelach.

Historia

Pralnie samoobsługowe wywodzą się z USA, gdzie pierwsze punkty pralnicze powstały tuż po zakończeniu II Wojny Światowej. W dzisiejszych czasach, ponad pół wieku później, branża pralnicza jest bardzo dobrze zorganizowana i dojrzała. W samych Stanach Zjednoczonych funkcjonuje dziś powyżej 35000 pralni samoobsługowych, które generują dochody liczące kilka miliardów dolarów rocznie.

Krótko po narodzinach branży pralniczej w USA, powstały pierwsze pralnie samoobsługowe w Europie. W krajach zachodnioeuropejskich pralnie samoobsługowe działają prawie w każdym mieście – dużym i małym.

Branża pralnicza w Polsce jest na etapie wczesnego rozwoju. Jak dotąd, zaledwie kilka pralni samoobsługowych zostało otwartych w naszym kraju i co ważne - sprawdzają się doskonale. Eksperci z branży szacują, że w ciągu najbliższych 5-10 lat w Polsce powstanie około 5000 pralni samoobsługowych. Potencjał jest ogromny!

Otwarcie pralni samoobsługowej

Najważniejszym bodaj czynnikiem wpływającym na sukces pralni samoobsługowej jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Rozważając otwarcie pralni samoobsługowej warto zdobyć gruntowną wiedzę na temat lokalnej ludności zamieszkującej w okolicach miejsca zlokalizowania nowej pralni. Znajomość charakterystyki pobliskich mieszkańców jest niezbędna przy wyborze lokalizacji pralni. Dla celów sporządzenia biznes planu, inwestor musi przewidzieć rozmiar i strukturę rynku docelowego oraz przyszłe perspektywy wzrostu. Zasadniczo pralnie samoobsługowe lepiej sprawdzają się na dość gęsto zaludnionych osiedlach z mniejszymi mieszkaniami.

Im czystsza pralnia tym lepiej. Klienci muszą czuć się dobrze, gdyż przychodzą z zamiarem wyprania swojej odzieży osobistej i brudne, zaniedbane wnętrze pralni może ich tylko zniechęcić. Pralnia samoobsługowa, z której korzysta wiele różnych osób w ciągu dnia, wymaga dokładnego sprzątania i właściwego utrzymania w czystości. Sprzęt pralniczy oraz podłogi muszą być czyszczone regularnie – nawet kilka razy dziennie!

Wybór sprzętu – rodzajów i odpowiedniego ich zestawienia ma ogromne znaczenie. Urządzenia pralnicze powinny być proste w obsłudze oraz zapewniać bardzo dobry efekt prania w możliwie najkrótszym czasie. Pralki, wirówki, suszarki oraz prasowalnice to niezbędne elementy wyposażenia pralni samoobsługowej. Właściwy wybór sprzętu to gwarancja sprawnego i bezawaryjnego funkcjonowania maszyn przez wiele lat.

Nie bez znaczenia pozostają inne czynniki. Warto rozważyć zorganizowanie kącika zabaw dla dzieci oraz sprzedaży napojów gorących i zimnych, jak i drobnych przekąsek. Dodatkowymi atutami pralni są przyjemna aranżacja wnętrza, przytulne i wygodne miejsce do spoczynku, klimatyzacja, personel obsługujący.

Dobry interes

Prowadzenie pralni samoobsługowej to stabilna, bezpieczna i dochodowa działalność.

Inwestor, który dysponuje już miejscem przeznaczonym na pralnię, odnosi szereg wymiernych korzyści:

 • Inwestor użytkuje własny lokal
 • Nowa dochodowa działalność prowadzona w istniejącym lokalu
 • Możliwość samozatrudnienia
 • Perspektywa wysokich zarobków
 • Działalność oparta na gotówce – żadnych należności kredytowanych
 • Niski stopień ryzyka – sprawdzona koncepcja
 • Niski poziom kosztów inwestycyjnych
 • Niskie koszty stałe
 • Możliwość rozwoju – inwestor może doposa
Sprzęt pralniczy

Inwestor powinien rozważyć wyposażenie pralni samoobsługowej w następujący sprzęt: pralki, suszarki, magiel i akcesoria. Odpowiedni zestaw urządzeń gwarantuje profesjonalizm pralni samoobsługowej, będącej w stanie zaspokoić rosnące wymagania klientów, tj. szybkość i jakość wykonanej usługi.

Proponujemy podjęcie współpracy z firmą MAC LS oferującą niezawodne i trwałe profesjonalne systemy pralnicze do zastosowania w pralniach samoobsługowych.

MAC LS reprezentuje wiodącą amerykańską markę Speed Queen oraz włoską firmę GMP – liderów na światowych rynkach, którzy opierają swój sukces na jakości i innowacyjności.


Charakterystykę poszczególnych urządzeń znajdziecie Państwo na stronach


Finansowanie

MAC LS rozumie jak ważne jest znalezienie środków finansowych na rozpoczęcie działalności Twojej pralni.

MAC LS podjął współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym w celu stworzenia specjalnej oferty finansowania sprzętu pralniczego.

Możesz też skorzystać ze środków finansowych Unii Europejskiej w ramach funduszy europejskich. Wszystkie dodatkowe informacje uzyskasz w firmie MAC LS .

Gdzie mogę wyprać sam?

Pralnie i punkty samoobsługowe:

Warszawa
Akademiki warszawskie

Poznań
Pralnia FOKA
Os. Przyjaźni 125C (od ul. Słowiańskiej)
tel. 061-826-61-58

Wyślij e-mail

Radom
Prania samoobsługowa "Delfinek"
ul. Chrobrego 54

Chałupy
Kemping „Kaper”
ul. Droga Helska

Serdecznie zapraszamy!!!
Pranie samoobsługowe - proste, szybkie, tanie pranie!!!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pralnia Samoobsługowa 1 - Zajmij sie otwarciem pralni samoobsługowej!!!!!!
Zajmij sie otwarciem pralni samoobsługowej!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: TechnoClub XXL Dyskoteka, która rozbawi na maxa !   Następna usługa: X - Demon 2 Leszno SUPER ODJAZDOWA MUZYKA