Biuro matrymonialne duet Wroclaw

Biuro matrymonialne duet Wroclaw nr 1168

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Powstańców Śląskich 112
Wrocław

tel: 71 362000
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
sb: 09:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Witamy!

 

Jesteś przekonana/y, że najwyższy czas przestać żyć w pojedynkę; czujesz, że obok Ciebie jest (być może ponownie) miejsce dla drugiej osoby, a przeżywanie codzienności samej/mu jest po prostu ubogie.

Za Tobą różne doświadczenia: dobre, wspaniałe, lecz i takie, których nie warto powtórzyć. Jesteś o nie bogatsza/y, lepiej rozumiesz własne potrzeby. Teraz już wiesz  z kim warto być we dwoje i ciągle jesteś na drodze do spotkania wyjątkowej osoby, ułożenia sobie życia, pokochania z wzajemnością.
Pragniesz aktywnie dokładać starań, aby droga ta zakończyła się po Twojej myśli. Jeśli tak, mamy dla Ciebie mądrą alternatywę!

Możliwość poznawania osób na poważnie szukających partnera.

Nas nie interesują powierzchowne kontakty pomiędzy wirtualnymi osobami, dlatego dajemy Ci kontakt z żywym człowiekiem o zbliżonej do Twojej hierarchii wartości, zainteresowaniach, poczuciu humoru i co najważniejsze z podobnym do Twojego Planem na Życie we Dwoje.

Jeżeli czujesz, że to o czym piszemy, choć w części dotyczy Ciebie i wydaje Ci się warte rozważenia, zaufaj nam

 i

       rozpocznij z nami współpracę!

Jej początek to osobiste spotkanie z naszym konsultantem, podczas którego chcemy, abyś opowiedział/a nam o sobie i w rzetelny sposób przekazał/a informacje dotyczące Twoich oczekiwań, pragnień, ambicji jakie masz wobec partnera, z którym warto związać swoją przyszłość.

My natomiast przedstawimy wszystkie metody, w oparciu o które będziemy dla Ciebie pracować, zapoznamy Cię z zasadami bezpiecznego przechowywania informacji o Tobie.
Odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania dotyczące naszej grupy, doświadczeń, kompetencji, roli autorytetów z którymi współpracujemy, wykształcenia personelu w naszych biurach.

 • Pracujemy na rzecz osób poszukujących dla siebie bliskiej
  osoby. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem pośredniczymy
  w znalezieniu dla nich partnerów do założenia rodziny lub zawarcia przyjaźni.
 • Stosując zindywidualizowane formy doboru analizujemy charakter naszych klientów, ich oczekiwania, a następnie poszukujemy dla nich najbardziej odpowiedniego partnera.
 • W sytuacjach tego wymagających pomagamy klientom uwierzyć w ich prawo do szczęścia i miłości.
 • W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim takimi wartościami jak: dyskrecja, szacunek do uczuć innych, tolerancja, akceptacja.
 • Współpracujemy z osobami, dla których nie obce są wartości nam bliskie.
 • Swoją pracą pragniemy przyczyniać się do budowania społeczeństwa, w którym dominującym uczuciem jest miłość.

  Kochać – to już dobrze, ale jest jeszcze coś lepszego – to być kochanym”


  Jesteśmy odpowiednim miejscem dla Każdej Osoby, która chce odnaleźć tego Kogoś nie na chwilę, ale na Całe Życie .

  Jesteśmy widoczni dla Tych, którzy szukają i wiedzą czego naprawdę potrzebują.
  Podjęcie decyzji o współpracy z nami spowoduje, że nie poddasz się przypadkowemu biegowi zdarzeń. Będziesz szukać świadomie. Z nami dajesz sobie zwiększone szansę spotkania osoby, która potrafi być bardzo blisko Ciebie i pozwoli Ci na to samo, aby Ty był/a blisko.

  Co tydzień statystyka naszych Klientów jest inna, gdyż codziennie Ktoś nowy zaczyna poszukiwać, a Ktoś inny przestaje, ponieważ już odnalazł.
  Poznajemy ludzi w zróżnicowanym przedziale wiekowym po miedzy 24-tym rokiem życia, a 80-tym. Z naszego pośrednictwa korzystają osoby , dla których budowanie każdego dnia we dwoje da im możliwość poczucia pełniejszego spełnienia, większej radości i przyjemności.

  Życie dla samego/j siebie Cię już nie cieszy, ciągle sobie powtarzasz że „któregoś dnia się odważę...” nie odkładaj decyzji na później, nie rezygnuj nawet gdyby osiągnięcie celu wymagało czasu, czas i tak upływa.
  Zrób krok, aby zmieniło się coś. Zapraszamy, poznaj nas.

  Bez Ciebie nic nie jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie

  Nie przyzwyczajaj się do samotności – nie warto!
 • Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz

  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Biuro matrymonialne duet Wroclaw - galeria
  Biuro matrymonialne duet Wroclaw Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
  Poprzednia usługa: MULTIMEDIA - strony www, wizytówki www, prezentacj   Następna usługa: FOTOGRAFIA reklamowa PROFESJONALNIE