Badania EAV Voll"a  -  elektroakupunktura

Badania EAV Voll"a - elektroakupunktura nr 119853

Lokalizacja: Golasowice (woj. śląskie)Więcej: zjazd przy trasie na cieszyn

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Marcin Imiolczyk
Gabinet Promocji Zdrowia
Wyślij e-mail
Konopnickiej 5A
43-252 Golasowice

tel: 665384724
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
SALVIA to przyrząd pomiarowy do kompleksowej oceny stanu zdrowia pacjenta, opracowany przez dr Josefa Jonasza z Pragi Czeskiej. To skuteczne narzędzie w rękach lekarza, wykorzystujące metodę EAV (elektroakupunktura wg Volla), pozwalające opracować mapę toksycznych obciążeń organizmu.

Nadmiar toksyn, pasożytów i powstające infekcje, w znacznym stopniu przyczyniają się do powstawania różnych schorzeń, dlatego, aby osiągnąć trwałą poprawę zdrowia, należy je usunąć, doprowadzając do równowagi organizmu. DIAGNOZUJE i znajduje źródła zaburzeń i ich przyczyny.
Wykrywa wszelkie zaburzenia organizmu np. boreliozę, salmonellę, chlamydię, mykoplazmę, różne alergeny itp. Pomaga zdiagnozować i zwalczyć większość chorób cywilizacyjnych:
→ syndrom przewlekłego zmęczenia
→ obciążenia drobnoustrojami
→ "chodzące bóle"
→ patologiczne zmiany skórne
→ problemy gastryczne
→ zaburzenia emocjonalne
→ skłonności nowotworowe
→ pozostałości chorób tropikalnych
→ zmiany zwyrodnieniowe
→ inne.

Ważną cechą przyrządu jest możność oceny przydatności produktów żywnościowych, leków, kosmetyków, używek, materiałów dentystycznych, biżuterii itp. dla konkretnej osoby, zanim wystąpią przykre objawy braku tolerancji, po ich użyciu. EFEKT BADANIA
Dzięki Salvii mamy możliwość precyzyjnego opracowania strategii kierowanego i kontrolowanego oczyszczania organizmu z toksyn oraz sprawdzania jego przebiegu i efektów.
Badanie to pozwala stwierdzić:
→ obecność toksyn w organizmie człowieka,
→ zbadać funkcjonowanie poszczególnych organów,
→ przeprowadzić dobór artykułów spożywczych, suplementów, leków, kosmetyków itp.
→ zbadać tolerancję na wszelkiego rodzaju preparaty, przedmioty,
→ dokonać diagnostyki psychologicznej
→ inne.

PRZEBIEG BADANIA
Jeżeli interesuje was coś wiecej zawsze możecie się z nami skontaktować pod numerami telefonów: Wyślij e-mail - Marcin Imiolczyk (032) 47-29- Wyślij e-mail - Łukasz Ledwig

ZGŁOSZENIE NA BADANIE
Może się jednak okazać, że do Golasowic jest dla was za daleko. Mimo to zachęcam do wypełnienia formularza i zaznaczenia opcji że interesuje was badanie w waszej okolicy. Jeździmy z badaniami po całej Polsce, jak będziemy w waszej okolicy zadzwonimy do was zapraszając na takie badanie właśnie w waszej okolicy bez potrzeby jechania do nas. Jest jeszcze drugi sposób. Możecie zorganizować badanie w swojej okolicy, my opłacimy wynajem lokalu ja będzie taka potrzeba, oraz z każdego badania jako organizatorowi wypłacimy odpowiednią marżę. Jeżeli będzie wam się to podobało, to możemy porozmawiać o częstrzych wizytach lub wręcz zaprosimy do współpracy nasza firmą, dzieki czemu będziecie mieć szansę, po odpowiednich szkoleniach, posiadać taki aparat do badań we własnym zakresie. W naszym gabinecie prowadzimy badania metodą Voll'a aparatem EAV. Badanie to umożliwia nam sprawdzić czy w naszym organizmie są zaburzenia, które mogą kiedyś przyczynić się do jakiejś choroby, lub też już negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Po takim badaniu układa się specjalnie dobraną suplementację według medycyny chińskiej do kuracji miesięcznej. Po miesiącu zalecamy zrobić badanie kontrolne aparatem EAV. Osoby zainteresowane takim badaniem proszę o wpisanie miejscowości. W przypadku dużej ilości zgłoszeń w danym regionie, postaramy się przyjechać i zorganizować badania w waszej okolicy. Adres głównego gabinetu to: ul. Konopnickiej 5a GOLASOWICE Telefony kontaktowe: 665-384-724 Marcin Imiolczyk 512-304-592 Łukasz Ledwig Drugi gabinet powstanie niedaleko Raciborza na śląsku w Kuźni Raciborskiej. Wymagana wcześniejsza rejestracja decyduje ilość i kolejność zgłoszeń i poprawnie wypełniony formularz zgłoszenia ze strony : Formularz zgłoszenia Badania organizujemy również w :
woj. Małopolskie- Bachowice k/Wadowic Dom Strażaka tel. Wyślij e-mail , Wyślij e-mail
woj. Śląskie - Ruda Śląska Sklep Zielarsko Medyczny Nowak Stanisław tel. kontaktowy Wyślij e-mail
woj. Śląskie - Górki Wielkie Pensjonat Edward Sikora Edward Sikora tel. kontaktowy Wyślij e-mail
woj. Śląskie - Jastrzębie Zdrój Zakład Fryzjerski Sylwia Frankowska tel. kontaktowy Wyślij e-mail
woj. Śląskie - Jastrzębie Zdrój Sklep Zielarski Zbyszek Orzechowski tel. Wyślij e-mail
woj. Dolnośląskie - Wrocław "Poradnia Hipokratesa" tel. Wyślij e-mail
woj. Dolnośląskie - Srebrna Góra Hotel "Sokółka" tel. Wyślij e-mail
woj. Śląskie - Kalety Sklep medyczny Danuta Baron tel. Wyślij e-mail
woj. Świętokrzyskie - Starachowice Instytut Promocji Zdrowia Renata Podgórska i Olga Podgórska tel. Wyślij e-mail
woj. Mazowieckie - Legionowo Centrum Terapii Naturalnych Ewa Rucińska tel. Wyślij e-mail Więcej gabinetów wkrótce w calej Polsce Info dla innych nowo powstałych i istniejących gabinetów, sklepów zielarskich i innych punktów w których byłaby możliwość przeprowadzania badań EAV Jeżeli posiadasz swój gabinet, w którym chcesz zorganizować takie badanie, oraz uzyskać możliwość posiadania takiego aparatu w swoim gabinecie na stałe, napisz prywatną wiadomość lub zadzwoń. Jeszcze raz gorąco zachęcamy inne gabinety do współpracy. Na początku zorganizujemy dla waszych klientów badanie (oczywiście z prowizją dla was), na którym zobaczycie jak to wszystko wygląda. Po badaniach będziemy mieli czas na rozmowę oraz przedstawimy możliwości współpracy dzięki której możecie mieć taki aparat w swoim gabinecie na stałe. Chcielibyśmy, żeby w każdym gabinecie w Polsce był taki aparat, bo to tylko i wyłącznie będzie z pożytkiem dla waszych pacjentów. Badanie aparatem Voll'a INFO Więcej informacji pod adresem na naszym portalu : Badanie EAV VIDEO Info Jeszcze raz serdecznie zapraszamy po zdrowie
Dla posiadaczy własnych gabinetów wręcz zachęcamy do zorganizowania badań. Przyjedziemy, pokażemy jak to działa, zapłacimy za zorganizowanie badań i przedstawimy ofertę w której możecie mieć taki aparat we własnym gabinecie.
Przyrząd pozwala na określenie stref patogennych oraz ognisk zapalnych. W ten sposób dokonuje się kilkudziesięciu pomiarów, z których pewne pomiary wskażą organy obciążone patologiczne. Tak powstaje mapa holistyczna organizmu. Druga faza diagnozowania polegaja na stworzeniu mapy toksygologicznej organizmu, czyli co w naszym otoczeniu i wnętrzu organizmu wpływa na stan zdrowia. Wpływ ten, pozytywny, negatywny lub neutralny jest niewielki i człowiek nie postrzega go swymi zmysłami. Można go jednak znakomicie określić za pomocą przyrządu Salvia. Wykonuje się w ten sposób mapę obciążenia organizmu a następnie w sposób indywidualny i celowany dobiera się preparaty - suplementy diety działające dzięki informacji, odpowiednie dla danego pacjenta.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU martini1980
Badania EAV Voll"a - elektroakupunktura - galeria
Badania EAV Voll"a - elektroakupunktura Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: Ajax Bar Catering - żywienie zbiorowe, obiady   Następna usługa: Elektronarzędzia. Sprzedaż - Serwis - Wynajem