SKUTECZNE LECZENIE  -  CHOROBY SERCA, ZAWAŁ SERCA, CHOROBA WIEŃCOWA

SKUTECZNE LECZENIE - CHOROBY SERCA, ZAWAŁ SERCA, CHOROBA WIEŃCOWA nr 124313

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
890 / zestaw
Użytkownik
biosynchron (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
BIOSYNCHRON POLSKA
Wyślij e-mail
ul. Ratuszowa 9 lok. 212
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 2345777
tel: 501 340034
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Serce jest „membraną”, która rytmiczne rozkurczając się, niestrudzenie przepompowuje krew nasyconą tlenem do najdalszych zakamarków naszego ciała. Każdy zawał serca pozostawia stwardniałą bliznę w mięśniu sercowym, która zakłóca zsynchronizowaną pracę serca z rozkurczem naczyń tętniczych, co zmniejsza ilość przepompowywanej krwi i tlenu.

Gdy serce pracuje w trochę innym rytmie niż naczynia, organizm chcąc zrekompensować niedobory ciśnienia, wymusza na sercu coraz intensywniejszą pracę obciążając je coraz bardziej. Jednak nadal nie zapewnia to ani rytmicznej pracy, ani właściwego ciśnienia.

Systematycznie powiększa się niedobór tlenu, zwłaszcza w naczyniach obwodowych i w obrębie układu naczyń szyjno - mózgowych. W wyniku niedotlenienia, śródbłonek naczyń zmniejsza swą elastyczność i naczynia te usztywniają się. Wówczas nie tylko naczynia wieńcowe, ale wszystkie tętnice, stają się coraz twardsze i coraz mniej wydolne. 
Utrzymywanie takiego stanu prowadzi do trwałego uszkodzenia serca, a w konsekwencji do jego niewydolności. Powstaje niedotlenienie całego organizmu. 

Przewlekłe obkurczenie naczyń powoduje mniejsze lub większe niedotlenienie mózgu, co często wywołuje zawroty i bóle głowy – zwłaszcza migrenowe oraz opóźnioną lub nawet błędną reakcję odpowiedzi mózgu na otrzymywane z narządów i komórek sygnały.
W następstwie niedotlenienia mózgu, powstaje udar mózgu, ze wszystkimi jego konsekwencjami. Powstają porażenia i niedowłady, bardzo często całkowite lub połowiczne, które sprawiają, że chorzy nie są zdolni do samodzielnego życie i wymagają całodobowej opieki.

 

Zastosowanie terapii BIOSYNCHRON® pozwala na poprawę krążenia w całym organizmie, poprawę wydoloności serca oraz uelastycznienie blizn pozawałowych.

 

Terapia BIOSYNCHRON wykorzystuje oddziaływanie suchym ciepłem w połączeniu z pulsującym polem magnetycznym na cały organizm z miejscowym wykorzystaniem kolorowego światła. Wspólną właściwością tych czynników jest tzw. wazodylatacja, czyli rozszerzenie naczyń krwionośnych, w tym żył głównych i naczyń włosowatych. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi, poprawia się przyswajalność tlenu oraz innych substancji odżywczych, a równocześnie zwiększa się detoksykacja całego organizmu.

 

Pierwszy efekt stymulacyjny terapii:
 
- niewielkie zwiększenie pracy serca;
- wyraźne zwiększenie dokrwienia całego organizmu.
 
 
Drugi efekt stymulacyjny terapii:
 
- szybsze dożywienie i dotlenienie komórek organizmu;
- wzmocnienie energii biologicznej organizmu;
- szybsze wydalanie odpadów metabolicznych – detoksykacja;
- uruchomienie przez mózg procesów autoregulacyjnych i regeneracyjnych z maksymalnym wykorzystaniem własnego potencjału leczniczego.

 

Po zastosowaniu naszej terapii organizm rozpoznaje w bliznach uszkodzone komórki i uaktywnia w nich rozpad. To powoduje ich szybkie wydalenie i uzupełnienie w tym miejscu nowymi, które precyzyjne dopasowują się do siebie. Następuje szybkie uelastycznienie tkanek bliznowatych z równoczesną poprawą wydolności serca.
Mechanizm ten odnosi się również do blizn pooperacyjnych. W tym przypadku subiektywne sprawdzenie tego zjawiska odbywa się poprzez badanie dotykowe.

 
Na dołączonych zdjęciach przedstawiamy kilka przykładowych skanów badań UKG serca przed i po kuracji. Wykazują one poprawę wydolności frakcji wyrzutowej z 37% do 51%, czy też z 20% do 40%. (Serce zdrowego człowieka, nieobciążonego fizycznie, ma zdolność wyrzutu około 60%.)

 

Terapia fizykalna BIOSYNCHRON® jest nową i unikalną czeską terapią wykorzystującą wyrób medyczny kategorii IIa z certyfikatem CE 1014.

 
Dla kogo jest przeznaczona usługa:
 
- dla osób ze średnimi i ciężkimi problemami zdrowotnymi;
- w celach kompleksowej regeneracji, detoksykacji, kompensacji braku ruchu;
- dla osób, które nie mogą się ruszać z powodu choroby, urazu lub wieku;
 
 
Na które schorzenia terapia BIOSYNCHRON®ma pozytywny wpływ:
 
- aparat ruchu (chroniczne stany bólowe kręgosłupa, tkanek miękkich, stany po urazach, reumatoidalne zapalenie stawów i otwarte rany);
- układ krążenia (małe żylaki, problemy z dokrwieniem kończyn dolnych, problemy naczyniowo - sercowe);
- cukrzyca i odwracanie jej następstw (stopa cukrzycowa);
- problemy układu trawiennego i zaburzenia metabolizmu;
- regeneracja układu moczowo – płciowego (prostata);
- problemy neurologiczne (migrena, stany po udarach mózgu, choroba Parkinsona);
- problemy skórne (egzemy, łuszczyca);
- inne schorzenia, których przyczyną są zaburzenia układu krwionośnego.
 
 

 
Niniejsza oferta dotyczy możliwości zastosowania terapii BIOSYNCHRON® u Państwa w domu poprzez wypożyczenie urządzenia BIOSYNCHRON 2000 FAMILY na okres 3 tygodni (z możliwością wydłużenia), pozostając cały czas pod telefoniczną lub osobistą kontrolą naszych konsultantów.

Więcej informacji o terapii na naszych stronach: Wyślij e-mail
 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU biosynchron
pozytywna
rozwiń Stosuję terapię Biosynchron od jesieni 2008 r. ( w cyklach średnio 4 x w roku po 1 miesiącu ) jestem zadowolony, miałem zawansowaną chorobę wieńcową serca której skutki jeszcze w jakimś stopniu odczuwam przy dużym albo bardzo dużym i ciągłym wysiłku. Groziło mi kilka inwazyjnych badań w klinice " kardio " Dziś czuję się dobrze, pracuję zawodowo ijeszcze przy wielu domowych zajęciach. Ostatnio tj. wrzesień 2012 wyszliśmy na Snieżkę 1600 npm Odczuwam jeszcze kilka innych pozytywnych zmian dzięki tej terapii ale otym następnym razem. Serdecznie Pozdrawiam i zachęcam - spobujcie tej metody leczenia Wystawiona 13-12-2012 09:25 przez Adam (83.29.164.*)   Zgłoś nadużycie
badanie UKG serca przed i po kuracji - SKUTECZNE LECZENIE - CHOROBY SERCA, ZAWAŁ SERCA, CHOROBA WIEŃCOWA
SKUTECZNE LECZENIE - CHOROBY SERCA, ZAWAŁ SERCA, CHOROBA WIEŃCOWA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Kredyty, obsługa finansowa   Następna usługa: Madonna di Campiglio - Hotel Italo Poleca Geotour