Krzysztof Siudak Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Siudak ul.T.Kościuszki 29B/1 66-400Gorzów Wlkp Wyślij e-mail tel: 660 741293 tel: 95 7555076 www.remonty-budowy-siudak.fsl24.pl Pokaż na mapie Wyznacz trasęUwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl (otrzymasz rabat 5%)
Firma zajmujemy się izolacjami starych budynków, osuszaniem ścian z wykorzystaniem najnowszych technologi i najbardziej sprawdzonych wynikających wieloletniego doświadczenia .
Osuszanie budynków poprzez iniekcje:
Stosowaną przez nas i sprawdzona metoda jest metoda iniekcji , w celu wytworzenia izolacji poziomej, zapobiegającej ponownemu podciąganiu wilgoci kapilarnej. Poprzez wprowadzeni płynu iniekcyjnego w rząd otworów i odtworzeniu izolacji przeciwwilgociowej poziomej lub pionowej. Izolacje można wykonywać w budynkach podpiwniczonych i niepodpiwniczonych .Jest to skuteczna metoda do osuszenia murów i renowacji starych budynków.
Każdy obiekt traktujemy indywidualnie, starając się rozpoznać przyczyny powstawania wilgoci i zagrzybienia. Pozwala nam to na dobranie odpowiedniej formy działania, w każdym przypadku używając odpowiedniej technologii.
Wykonujemy :
-Izolacje przeciwwilgociowe,drenaże murów i fundamentów.
-Izolacje fundamentów budynków masami bitumicznymi i akrylowymi.
-Uszczelnianie przeciw wilgoci gruntowej.
-Doszczelnianie od wewnątrz.
-Uszczelnianie piwnic od zewnątrz.
-Wykonywanie przepony poziomej w zawilgoconych murach
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualne.Staramy się określić koszt i metodę osuszania ścian.Na wszystkie wykonane prace udzielamy wieloletniej gwarancji.Posiadamy wielu zadowolonych klientów,deweloperów,administratorów nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych jak i klientów indywidualnych.Zapraszam do skorzystania z naszych usług.