Na pewno wiele z Pań zastanawia się czy wykonanie zabiegu przedłużania rzęs nie jest ryzykowne, czy efekt końcowy nie będzie sztuczny i przesadzony. Czy nie lepiej cieszyć się tym co się ma, niż później tylko czekać, aż te „sztuczne” rzęsy wypadną? Na forach internetowych można znaleźć wiele wypowiedzi niezadowolonych klientek, którym nagle „wszystkie rzęsy się odkleiły”, lub po "2 tygodniach muszą chodzić na uzupełnianie, ponieważ mają łyse placki", oczy swędzą, a rzęsy się przekręcają i wyglądają po prostu kiepsko.
Otóż Drogie Panie, chciałabym żeby to wszystko stało się dla Pań mitem i żeby skorzystały Panie z usługi, która nada oczom wyrazistości i charakteru, optycznie je powiększy, a efekt końcowy będzie dokładnie taki jaki sobie wymarzyłyście.
Zabieg wykonywany przeze mnie jest na najwyższym poziomie,z użyciem czołowych na rynku produktów do stylizacji rzęs takich jak Nova Lash (klej), Looksous lashes oraz Pointeye (rzęsy, pesety, akcesoria). Dysponuję rzęsami o 3 grubościach, 3 rodzajach wygięć (proste, lekko wygięte oraz podkręcone) oraz długościach od 6-15mm. Taki wachlarz pozwala mi na szerokie pole do manewru, oraz najbardziej optymalne sprostanie oczekiwaniom klientki.
Każde oko jest inne, więc traktuję je bardzo indywidualnie. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki, jej wieku, okoliczności, doskonalę wygląd oka poprzez odpowiedni dobór długości, grubości a nawet koloru rzęs oraz zdobień takich jak oryginalne kryształki svarowskiego. Poprzez optymalne dobranie rzęs możemy osiągnąć różne efekty od najbardziej naturalnych, do spektakularnych z rzęsami najgrubszymi i najdłuższymi. Przed każdym zabiegiem omawiam z klientką jej oczekiwania, pokazuję zdjęcia przykładowo zrobionych rzęs, dzięki czemu trafnie mogę określić oczekiwany przez klientkę efekt końcowy, Panie są zadowolone z rzęsek, a ja z tego, że już kolejny raz udało mi się dokonać czegoś pięknego.
Jeśli mają Panie jakieś pytania, to zapraszam do rozmowy telefonicznej, podczas której postaram się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Panie pytania. Zabieg należy do innowacyjnych, a z nowymi wynalazkami zawsze wiąże się pewien sceptycyzm. Bazując jednak na moim doświadczeniu i na opiniach wielu klientek mogę otwarcie powiedzieć, że efekty zabiegu przedłużania rzęs, sprawiają satysfakcję zarówno klientkom jak i mi.
Wkrótce planuje przeniesienie swojej działalności do lokalu, do tego czasu jednak zabieg wykonuję u siebie w domu (Praga Południe) lub u klientki zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych na profesjonalnym przenośnym stole do masażu.
Pozdrawiam i zapraszam Martyna.
Tel: 791558077
(strona zostanie wkrótce przetłumaczona na język polski)
Cena zabiegu 299zł
(nieograniczona liczba rzęs)
Dopełnianie 150zł
W swojej ofercie przewiduję również następujące promocje:
„Październikowo-listopadowo” - do każdego zabiegu kąpiel parafinowa dłoni gratis
„Pakiet dla koleżanek” - jeśli umówicie się we dwie dostaniecie łączną zniżkę w wysokości 100zł
„Podaj dalej” – za każde polecenie moich usług koleżankom zniżka w wysokości 15zł na dopełnianie*
( *osoba umawijąca się powinna podać imię i nazwisko osoby polecającej, termin wizyty powinien odbyć się przed datą dopełniania osoby polecającej)




- średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)