Warsztaty Teatrlane  -  Aktorskie  -  Pantomima BAF

Warsztaty Teatrlane - Aktorskie - Pantomima BAF nr 132137

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: Niedaleko Rynku Jeżyckiego

INFORMACJE
Cena
100 / miesiąc
Kontakt
Anna Balcerzak
Studio Pantomimy Body Art Fusion
Wyślij e-mail
ul. Słowackiego 48/5
60-825 Poznań

tel: 608 077 574
www.studiopantomimy.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 19:00-20:30
wt: 19:30-21:00
śr: 19:30-21:00
cz: 18:00-21:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ALTERNATYWNY TRENING AKTORSKI

"Alternatywny Trening Aktorski" to autorski program skierowany przede wszystkim do osób zajmujących się teatrem słowa. Koncentruje się on na rozwoju aktorskim, przygotowaniu uczestnika warsztatów do występowania na scenie, od pracy nad rolą, budowania postaci scenicznej, po pracę zespołową - grupową kreację sceniczną, mającą tworzyć całość widowiska. Skierowany jest przede wszystkim do osób amatorsko zajmujących się teatrem, przygotowujących się do egzaminów do szkół aktorskich, pragnących twórczo spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności.

"Alternatywny Trening Aktorski" oparty jest w dużej mierze na tzw. systemie Stanisławskiego, choć łączy również rozmaite inne metody, między innymi wykorzystywane w teatrze pantomimy, teatrze fizycznym, teatrze tańca, we współczesnych teatrach alternatywnych. Są dwie podstawowe osie Alternatywnego Treningu - praca słowem i praca ciałem. We współczesnym treningu aktorskim najwięcej uwagi instruktorzy skupiają na pracy słowem, zaniedbując przy tym tak ogromny środek ekspresji, jakim jest ciało aktora, a w szczególności jego ruch. Nasz projekt służy wszechstronnemu rozwojowi aktora.

Terminy zajęć: poniedziałki 19:00-20:30 i czwartki 18:00-19:30 Zajęcia rozpoczynają się 12. października. Do grupy można dołączyć do końca października.

Koszt zajęć: 70 zł miesięcznie – 1 raz w tygodniu 100 zł miesięcznie – 2 razy w tygodniu

Pierwsze zajęcia są darmowe. Pojedyncze zajęcia - 20 zł.


============================================================================================================================

PANTOMIMA I TEATR RUCHU

Proponowany kurs to obecnie jedyne w Polsce połączenie wielu dziedzin teatralnych, w których narzędziem ekspresji jest ciało aktora, a w szczególności - jego ruch. Warsztaty otwierają przed uczestnikami niesamowity świat, w którym za pomocą ciała, bez użycia jakichkolwiek słów, wyrazić można nurtujące nas obawy, przemyślenia, marzenia, wewnętrzne konflikty. Świat, w którym wszystko jest możliwe, który ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

Uczestnik nauczy się jak świadomie wykorzystywać swoje ciało, panować nad nim, przekraczać jego granice. Rozwinie swoje umiejętności aktorskie, umiejętność improwizacji, pozna podstawowe techniki improwizacji, zarówno w ruchu, jak i w tańcu. Zdobędzie konkretne umiejętności techniczne z zakresu pantomimy klasycznej i współczesnej, jak i tańca współczesnego. Warsztaty adresowane są dla wszystkich, którzy są nastawieni na rozwój osobisty, w szczególności na tzw. "drogę przez ciało" - połączenie treningu ruchowego z treningiem odczuwania, integracji ciała z umysłem, rozszerzania form ekspresji i kreacji indywidualnej i grupowej. Kurs to świetna okazja dla rozwoju zarówno dla osób od lat zajmujących się różnymi formami teatru, jak i dla tych, którzy swoją przygodę z teatrem zamierzają dopiero rozpocząć, ale również dla wszystkich tych, którzy po prostu chcą poznać coś nowego i twórczo spędzić czas.

W programie między innymi: - podstawy ruchu w pantomimie (ruch organiczny, kompensacja, impuls) - izolacje - identyfikacje - etiudy pantomimiczne - fizyczny trening aktora - improwizowane techniki taneczne - taniec polirytmiczny - elementy japońskiego tańca butoh - ruch sceniczny - świadomość i plastyka ciała - partnerowanie - kompozycja - praca nad spektaklem.

Kroczyć będziemy ścieżkami pantomimy klasycznej i współczesnej, korzystać z bogatego dorobku sztuki polskiego mimu, ale także zapoznawać się z elementami japońskiego tańca butoh, biomechaniki Meyerholda, tańców ekstatycznych, living theater i elementów wielu innych dziedzin teatralnych i parateatralnych.

Chętnym i odważnym proponujemy również naukę chodzenia na szczudłach.

Terminy zajęć

Zajęcia z Pantomimy i Teatru ruchu odbywać się będą 3 razy w tygodniu - wtorki, środy i czwartki, w godzinach 19:30-21:00 . Początek warsztatów 13. października. Do grup można dołączyć do końca października.

Koszt zajęć:

1 raz w tygodniu - 70 zł miesięcznie 2 razy w tygodniu - 100 zł miesięcznie 3 razy w tygodniu - 120 zł miesięcznie

Pierwsze zajęcia są darmowe. Pojedyncze zajęcia - 20 zł.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU pantomima_warsztaty
Body Art Fusion - Warsztaty Teatrlane - Aktorskie - Pantomima BAF
Warsztaty Teatrlane - Aktorskie - Pantomima BAF Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: KOREKTA TEKSTÓW NIEMIECKICH   Następna usługa: GARAŻ HOT WHEELS super cena hurtowa !!!!