Grupa Money.pl
Najlepsze domy drewniane, domy z bali!!!!

Najlepsze domy drewniane, domy z bali!!!! nr 1418

Lokalizacja: Istebna (woj. śląskie)

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Użytkownik
Kontakt
43-470 ISTEBNA 1316
Wyślij e-mail
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail
MIESZKAJ W ZGODZIE Z NATURĄ
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail

    Przedsiębiorstwo STOLLUX powstało w 1993 roku. Nie przechodziliśmy tak typowej dla wielu innych firm „ewolucji” od stolarki (detali drewnianych) do większych form (budowa obiektów). STOLLUX od zarania ukierunkowany jest na budownictwo drewniane.

Wyślij e-mail

    Specjalizujemy się w budowaniu konstrukcji z bali o wymiarach od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali naturalnie okrągłych o średnicy 30 cm. Jako nieliczni w kraju wykorzystujemy bale o średnicy 40 cm, a jako jedyni – bale o średnicy 50 cm.

Wyślij e-mail

    Budujemy domy i inne obiekty z drewna na terenie całego kraju. Nasze budowle stały się również trwałym elementem krajobrazu w Niemczech, Francji, Włoszech, Danii, Hiszpanii.

Wyślij e-mail

    Zaprzyjaźnione z nami biura architektoniczne do całej gamy projektów dołączają wciąż nowe, oprócz opracowań własnych, również te tworzone na indywidualne zamówienia klientów. Obok śmiałych architektonicznie, nowatorskich konstrukcji, posiadamy w ofercie projekty oparte o wzory tradycyjnej beskidzkiej sztuki ciesielskiej.

Wyślij e-mail
Karczma - Nowy Ciechocinek Wyślij e-mail
Karczma - Nowy Ciechocinek
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

    Obok domów mieszkalnych projektujemy i budujemy obiekty o dużej powierzchni (nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych) – karczmy, pensjonaty, zajazdy, hotele, jak również obiekty nietypowe – stajnie, zadaszone grille.

Wyślij e-mail

    Najnowsze wyzwanie, które opracowujemy aktualnie, to – już na miarę XXI wieku – koncepcja pływających domów. Na potrzeby inwestora włoskiego opracowujemy projekt platform zakotwiczonych i unoszących się na tafli jeziora, na których zbudowane będą domy mieszkalne.

Wyślij e-mail

MOŻEMY ZREALIZOWAĆ KAŻDE MARZENIE!

Wyślij e-mail
Stollux z lotu ptaka Wyślij e-mail
Stollux z lotu ptaka
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

    STOLLUX to przedsiębiorstwo nowoczesne – wykorzystujemy najnowsze technologie stosowane w budownictwie drewnianym. Niektóre z urządzeń w naszym olbrzymim parku maszynowym – to prototypy skonstruowane i zbudowane specjalnie po to, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Wyślij e-mail

    STOLLUX  to przedsiębiorstwo w ciągłej rozbudowie. Staramy się nadążać za światowymi trendami nie tylko jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne, ale i organizacyjne. Posiadamy kilka linii technologicznych do obróbki drewna oraz komputerowo sterowane suszarnie.

Wyślij e-mail
Nasz budulec - świerk istebniański Wyślij e-mail
Nasz budulec - świerk istebniański
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

    Tajemnicą naszego sukcesu jest surowiec, z jakiego powstają nasze domy i budowle. Istebna, gdzie swą siedzibę ma STOLLUX, położona jest w samym sercu zdrowych, czystych lasów beskidzkich. To właśnie tu rośnie słynny świerk istebniański – drzewo cechujące się najlepszymi w Europie parametrami wzrostowymi i odpornościowymi. Świerk istebniański znany jest na całym świecie jako najdoskonalszy surowiec rezonansowy do wyrobu instrumentów muzycznych. Wykorzystanie świerka istebniańskiego w procesie technologicznym pozwala, jak z żadnego innego budulca, uzyskiwać elementy budowlane o długości do 15 m.

Wyślij e-mail

    Kilkanaście mobilnych ekip wysoko wykwalifikowanych cieśli i stolarzy oraz kilkadziesiąt specjalistycznych samochodów pozwala nam na prowadzenie jednocześnie wielu budów nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy. Niebawem nasze domy staną również w Izraelu.

Wyślij e-mail

DOMY NA  K A Ż D Ą  KIESZEŃ

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail


PROMOWANE USŁUGI
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń Zdecydowanie polecam usługi Stolluxa. Skończyłem właśnie drugą inwestycje (karczma w lecie 2011 roku) i tak jak poprzednio wszystko na wysokim poziomie. Konkurencyjne ceny. Możliwość wynegocjowania rabatów. Zdecydowanie na plus i polcecam wszystkim. Wystawiona 01-12-2013 21:51 przez Rak (91.207.69.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Firma w porządku. Bez opóźnień i kłopotów. Świetna jakość wykonania. Oby więcej takich firm na naszym rynku. Zdecydowanie polecam. Wystawiona 08-11-2013 20:26 przez Cezary (78.157.181.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń U mnie firma Stollux podjęła się budowy domu z bali o średnicy 30 cm. Na początku zaskoczyła mnie bardzo szybka i fachowa wycena. Całość prac wykonana bardzo porządnie. Myślę, że terminowość jak i solidność wykonywanych prac można stawiać innym firmom za wzór. Na plus zasługuje również umiejętność rozwiązywania drobnych niejasności wynikłych w trakcie budowy. Budowa zakończyła się pomyślnie w wakacje tego roku. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić Stolluxa. Wystawiona 29-10-2013 15:15 przez Kori (78.157.185.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Od poczatku do konca sprawny kontakt. Wycene dostałem szybko, dom powstał szybko, nie było problemów z ekipą. Budowałem w 2011 w lecie, dom szkieletowy. Wystawiona 09-05-2012 13:56 przez Stroszek (80.48.151.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Zamierzam wybudować dom z bali i długo się do tego przymierzam.Dokładnie sprawdzam oferty internetowe i wysyłam zapytania do poszczególnych firm.Jak do tej pory firma STOLLUX traktuje moje pytania w sposób szczegolnie troskliwy i dokładny - za to pięknie dziękuję! Wystawiona 08-09-2009 14:17 przez roman marczyński (83.13.26.*)   Zgłoś nadużycie
Najlepsze domy drewniane, domy z bali!!!! - galeria - wyświetleń 24864
Najlepsze domy drewniane, domy z bali!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: NIEMIECKI, POZNAŃ, BOGATA OFERTA KURSOWA!!   Następna usługa: Kurs francuskiego - Poznań