TERAPEUTYCZNA GRA SATORI. Radykalne Wybaczanie

TERAPEUTYCZNA GRA SATORI. Radykalne Wybaczanie nr 153361

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Ul.Białobrzeska 15/38, Osiedle OAZA, skrzyzowanie Bitwy Warszawskiej

INFORMACJE
Cena
200 / osoba Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
zlotabrama ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Sylwia Kalinowska
Personal Development
Wyślij e-mail
Białobrzeska 15
02-370 Warszawa

tel: 48 509 504 152
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
sb: 10:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
GRA SATORI - Radykalne Wybaczanie (Metoda Tippinga)
ZINTERPREETUJ NA NOWO SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ!
DOKONAJ WEWNĘTRZEJ PRZEMIANY!
STWÓRZ NOWĄ PRZYSZŁOŚĆ!
....I PRZYGOTUJ SIĘ NA CUD!

 
SATORI to gra planszowa przeznaczona dla osób pragnących wybaczyć przeszłość i dzięki temu dokonać zmiany w swoim życiu. Udział w Grze przyczynia się do pogłębienia zrozumienia przeszłości oraz wewnętrznego rozwoju; pomaga w osiągnięciu zrozumienia samego siebie. Pomaga skutecznie wybaczyć krzywdy, których doznaliśmy w przeszłości.
Gra jest oparta na metodzie Tippinga (Radykalne Wybaczanie), ale nie wymaga znajomości tego procesu. Gracze uchwycą jego sens z pomocą Trenera podczas gry.
 
Gra pokazuje, w którym miejscu mamy zablokowaną energię, odsłania negatywne przekonania, których sobie nawet nie uświadamiamy i symbolicznie przeprowadza przez 5 etapów radykalnego wybaczania. Często po grze „czyścimy” tak wiele, że zdarzają się cuda: ktoś po latach niespodziewanie się odzywa, dostajemy propozycję ciekawej pracy, o której od dawna, marzyliśmy, otrzymujemy nowy ogląd sprawy, nad którą głowimy się od dawna i problem niemal sam się rozwiązuje. Dzięki grze możemy spojrzeć na nasze problemy z duchowego punktu widzenia, co ułatwia nam wyjście z krainy ofiar i pomaga uwolnić się od bagażu cierpienia.
 
Tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy. Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje zdarzają się nie nam, ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć "dlaczego" ani "jak" to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie wydarzenia i sytuacje mają sens oraz są wyrazem Boskiego porządku zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.
 
Niezwykła moc radykalnego wybaczania może być doświadczana na wiele sposobów, jednak Gra Satori jest z pewnością najmniej stresującą i najbardziej "zabawną" formą doznania jej oddziaływania. Będziesz zdumiony, że udział w tej grze rzeczywiście umożliwia wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom. Po zakończeniu Gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.
 
Grając w Satori można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego co się dzieje z nami w danym momencie. Dlatego też warto w nią grać wielokrotnie, a szczególnie wówczas kiedy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.
 
Proszę nie planować żadnych intensywnych spotkań i zajęć po grze. Najlepiej wrócić do domu i wziąć ciepłą kąpiel lub zrobić coś odprężającego, coś tylko dla siebie.
Warto zabrać ze sobą dodatkowy sweterek i skarpetki (kiedy „wychodzą” emocje może zrobić się chłodniej), ewentualnie obuwie na zmianę.
 
Na miejscu kawa, herbata, soki, owoce i słodycze.

Miejsce: WARSZAWA  Ochota/ ul. Białobrzeska 15 lok. 38

Terminy do wyboru:
16 stycznia 2010, sobota, godz. 10.00 - 17.00/18.00
22 stycznia 2010, piątek, godz. 17.30-23.00
8 lutego 2010, poniedziałek, godz. 17.30-23.00
19 lutego 2010, piątek, godz. 17.30-23.00


Inwestycja we własny rozwój: 200zł . Ilość miejsc jest ograniczona. Gwarancją rezerwacji miejsca jest przedpłata kwoty 200zł na konto "PERSONAL DEVELOPMENT" Sylwia Kalinowska Wyślij e-mail .
PROMOCJA dla dwóch osób! Czy chcesz wziąć udział w tej GRZE za jedyne 150zł?Jeśli tak, wystarczy, że przyprowadzisz ze sobą drugą osobę. Płacicie wtedy po 150zł  i oszczędzacie łącznie 100zł. Warunkiem rabatu dla Ciebie i drugiej osoby jest wpłata kwoty 300zł na konto przed Grą. Naprawdę warto!

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, proszę o wcześniejszą rezerwację pod nr tel.                Wyślij e-mail          lub e-mail: Wyślij e-mail


Polecam niedrogie noclegi w hostelu Wyślij e-mail
SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE Nr 2
ul. Smolna 30
00-375 Warszawa
tel./fax: +48 (22) 827-89-52
Wyślij e-mail


Serdecznie zapraszam,
Sylwia Kalinowska
life-coach, trenerka rozwoju osobistego i EFT
malarka Vedic Art
prowadząca GRY Satori
tel. Wyślij e-mail
e-mail: Wyślij e-mail
skype: zlotabrama
Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU zlotabrama
Sylwia Kalinowska - trener - TERAPEUTYCZNA GRA SATORI. Radykalne Wybaczanie
TERAPEUTYCZNA GRA SATORI. Radykalne Wybaczanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Szpachlowanie, malowanie, panele podłogowe, tynki   Następna usługa: Wynajm ekip , podwykonawstwo