Praca On - line, kopiowanie i przepisywanie tekstów

Praca On - line, kopiowanie i przepisywanie tekstów nr 162336

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)Więcej: Praca On-line bez wychodzenia z domu, wymagana jedynie znajomość OfficeWORD i dostęp do internetu

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI

Witam!

Oferujemy państwu łatwą pracę w korzystnych warunkach. Polega ona na kopiowaniu i przepisywaniu tekstów, a cała procedura odbywa się drogą mailową więc nie będą państwo musieli nawet wychodzić z domu. Jedyne wymagania jakie stawiamy to: dostęp do Internetu, posiadanie adresu e-mail, oraz umiejętność obsługi programu Office WORD ponieważ głównie z niego będziecie państwo musieli korzystać.

Atrakcyjne są nie tylko warunki pracy, ale także możliwości zatrudnienia i zarobki. Praca ta jest możliwa dla wszystkich osób, które spełniają powyższe warunki i ukończyli minimum 16 lat, bez względu na poziom wykształcenia. Ilość godzin wypracowanych w tygodniu zależy od pańswta, a zarobki przy minimalnym wkładzie pracy średnio wynoszą od 1000 do 1500 zł, jeśli jednak poświęcicie pańswto naszemu projektowi swój pełny wymiar godzin (8h 5dni w tygodniu) to mogą one wzrosnąć nawet dwukrotnie.

Proponujemy trzydziestodniowy okres próbny, w którym oczywiście będziecie państwo już zarabiać, ale po jego upłynięciu bez żadnych konsekwencji prawnych, czy finansowych będziecie mogli się wycofać z naszej oferty.

Zainteresowanych w celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt e-mail: Wyślij e-mail

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU latwapraca-online
Praca On - line, kopiowanie i przepisywanie tekstów - galeria
Praca On - line, kopiowanie i przepisywanie tekstów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 154)
Poprzednia usługa: Kurs Instruktorski pierwszej pomocy przedmedycznej   Następna usługa: AutoCAD korepetycje