Wynajem dzieł sztuki (obrazy z Europy Wschodniej)

Wynajem dzieł sztuki (obrazy z Europy Wschodniej) nr 176283

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
Rabat 2% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Oksana Bagriy
Real Faith Group Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
al. Wilanowska 7A/32
02-765 Warszawa

tel: 48 506 897 531
realfaithgroup.com
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 2%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Real Faith Group - Art Gallery zaprasza do odwiedzenia  projektu prezentującego nowe pokolenie malarzy pracujących zarówno w technikach tradycyjnych, jak i nowatorskich. Projekt jest orientowany na przedstawienie sztuki Wschodniej Europy i Azji krajom Europy Zachodniej.

Naszym celem jest jednoczenie twórców z różnych końców świata, pokazywanie ich mistrzowskich dzieł oraz rozlicznych sposobów artystycznego przeżywania szybko zmieniającego się świata. Chcemy współtworzyć twórczy, duchowy i nowoczesny dialog między Wschodem i Zachodem. Prezentowane prace - dzięki swoistej filozofii postrzegania otaczającej rzeczywistości - pomagają zrozumieć nieodkrytą duszę Wschodu i racjonalistyczne podejście Zachodu.

 

Nasza  galeria przedstawia trzy grupy kolekcji: Teraźniejszość, Przeszłość i Przyszłość. Pierwsza prezentuje dzieła aktywnie pracujących malarzy nowoczesnych - tych, którzy zyskują uznanie widzów i krytyki, uczestniczą w dużych międzynarodowych projektach i wystawach, których prace są obecne w wielu muzeach i kolekcjach prywatnych.

Przeszłość - to kolekcja "klasyki" nowoczesnej sztuki - niezagubiona aktualność wobec dnia dzisiejszego i ciągłość dialogu w sztuce.

Kolekcja "Przyszłość" prezentuje prace młodych, obiecujących artystów o wielkim potencjale, poszukujących swojej własnej twórczej drogi.

Prace malarzy, z którymi współpracujemy, znajdują się w poważanych prywatnych i muzealnych zbiorach Europy, USA, Australii.  Liczni z nich są członkami Sojuszu Malarzy Litwy, Ukrainy i Białorusi.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych chcących realizować swoje twórcze plany i ambicje.

 

Dla firm i kompanii mamy szczególnie interesujące propozycje dekorowania wnętrz, wynajmu dzieł sztuki, nabywania ekskluzywnych prezentów oraz sprzedaży adresowanej dla kolekcjonerów sztuki.

 

Wszystkie przedstawione prace są gotowe do sprzedażyZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 2 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU ksundik
Natalia Shust - Tsymbaliuk - Wynajem dzieł sztuki (obrazy z Europy Wschodniej)
Wynajem dzieł sztuki (obrazy z Europy Wschodniej) Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: POGOTOWIE KANALIZACYJNE KRAKÓW   Następna usługa: Rzeczoznawca majątkowy