Wyjazd do USA

Wyjazd do USA nr 19506

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)Więcej: przy tej samej ulicy Teatr Siemaszkowej

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
Witam

firma WhyNotUSA oferuje kilka opcji wyjazdu do USA:

-Work&Travel przeznaczony dla studentów - możliwość pobytu w USA do 5 miesięcy, w tym 4 są przeznaczone na pracę, którą wcześniej można wybrać na targach pracodawców amerykańskich lub po targach (info będzie umieszczone na stronie int) - świetna możliwość na zarobienie pieniążków, podszlfiowanie języka, zwiedzenie USA

-Program Rok Szkolny w USA przeznaczony dla młodzieży w wieku 15-18,5 z dobrą znajomością j.angielskiego - można wyjechać na 1 lub 2 semestry do szkoły w USA, zakwaterowanie u rodziny goszczącej, poznanie amerykańskiej kultury - niesamowita przygoda życiowa!

-Holiday Camp - studenci pracują razem ze swoimi kolegami z amerykańskich uczelni w ‘food service’ na kampach znajdujących się w Texasie, Nowym Meksyku, Missouri i Kalifornii. Okazja do podniesienia kwalifikacji językowych i poznanie nowych ludzi.

-Program H2B - Każdego roku rząd Stanów Zjednoczonych umożliwia amerykańskim firmom zatrudnienie ludzi z całego świata w różnych branżach. Jest to niepowtarzalna szansa dla wszystkich tych, którzy chcą poznać stosunki panujące w amerykańskich firmach i jednocześnie zarobić trochę pieniędzy. Praca dla kobiet i mężczyzn w wieku 20-50 lat, ukończona szkoła średnia. Język angielski - akceptowane są osoby nawet z minimalną znajomością języka angielskiego.

-Community College - dwuletnie studia w college’u uniwersyteckim dla studentów. Studenci uzyskują tytuł Associate in Arts (AA) z nauk humanistycznych lub Associate in Science (AS) z nauk ścisłych, który umożliwia przejście, czyli transfer na trzeci rok studiów uniwersyteckich na praktycznie dowolny uniwersytet w całych Stanach Zjednoczonych.

-Internship w USA - skierowany jest do studentów, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty oraz zdobyć praktyczne doświadczenie w przyszłym zawodzie zgodnym z kierunkiem studiów. Program INTERNSHIP można rozpocząć w dowolnym terminie niezależnie od wybranej specjalizacji. Odbyta praktyka z pewnością zaowocuje w przyszłości lepszym przygotowaniem do podjęcia pracy zawodowej oraz pozwoli na praktyczną naukę języka angielskiego poprzez kontakt z amerykańskim społeczeństwem.

-Au Pair - wymiana kulturowa, opieka nad dziećmi, nauka j.angielskiego

Więcej informacji na stronie internetowej  http://www.whynotusa.pl oraz w podanym kontakcie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i pozdrawiam - Agnieszka


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU mainstreet
Wyjazd do USA - galeria
Wyjazd do USA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Tarot i Analiza numerologiczna   Następna usługa: PRZYGOTOWYWANIE POSILKUW NA WESELA . BANKIETY, STYPY