USŁUGI POGRZEBOWE, POZNAŃ

USŁUGI POGRZEBOWE, POZNAŃ nr 1955

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: ul. Woźna 15a przy Starym Rynku. Dojazd od ul. Garbary

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Woźna 15a
61-777 Poznań

tel: 61 8531943
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Nasze biuro przy ul. Woźnej 15a czynne jest całą dobę 7 dni w tygodniu
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy istnieje od 1960 roku. Nasze biura mieszczą się w stolicy Wielkopolski: w mieście Poznań. Jesteśmy największym zakładem branży pogrzebowej w Wielkopolsce i jednym z największych w Polsce. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i cmentarne na najwyższym poziomie. W ciągu ponad 50 lat działania tysiące Klientów obdarzyły nas ogromnym zaufaniem, powierzając naszej firmie organizację uroczystości pogrzebowych.

 

Od 1975 roku zarządzamy cmentarzami komunalnymi w Poznaniu - nr 1 Miłostowo i nr 2 w Junikowo.

 

W 1993 roku jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w Zabytkowym Forcie na Cmentarzu Miłostowo Zakład Kremacji. Nasze Krematorium było wzorem do naśladowania dla póżniejszych inwestycji tego typu na terenie całego kraju.

 

Nasz Zakład Pogrzebowy UNIVERSUM organizuje pogrzeby tradycyjne i świeckie - przede wszystkim na cmentarzach komunalnych i parafialnych na terenie Poznania, ale - jeśli Klienci sobie tego życzą - także poza Poznaniem, również na terenie całej Polski.

 

Dbamy o jakość naszych usług pogrzebowych i stale podnosimy ich poziom. Chcemy żeby każdy Klient, który wybierze usługi pogrzebowe, świadczone przez UNIVERSUM, miał tym samym pewność, że uroczystość żałobna zostanie przeprowadzona godnie i uroczyście. W roku 2011 nasz zakład pogrzebowy uzyskał europejski certyfikat jakości ISO 9001:2008, zaś w 2015 certyfikat środowiskowy ISO 14001:2004. W lipcu 2011 roku przyznano naszej Spółdzielni także certyfikat Wielkopolska Jakość, który poprzez recertyfikację utrzymujemy do dziś.

 

                                        usługi pogrzebowe poznań

 

UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy w Poznaniu to zakład pogrzebowy skupiający wieloletnie doświadczenie wsparte bogatą wiedzą naszych pracowników. Świadcząc usługi pogrzebowe w Poznaniu łączymy z powodzeniem tradycję i nowoczesność. Jest to możliwe dzięki posiadaniu w naszej kadrze pracowniczej zarówno osób w sile wieku, jak i młodych.

 

Usługi pogrzebowe przeprowadzamy do samego końca kierując się dewizą, że najważniejszy jest człowiek. Tę dewizę stosujemy tak względem naszych pracowników, jak i Rodzin pogrążonych w żałobie oraz samych Zmarłych. 

 

Nasz Zakład Pogrzebowy każdą ceremonię pogrzebową dostosowuje do oczekiwań rodziny osoby zmarłej. Chcąc odciążyć bliskich Zmarłego staramy się ustalić wszelkie formalności podczas jednej wizyty w naszym biurze (są to zwykle następujące formalności: akt zgonu, wypłata zasiłku pogrzebowego, pomoc finansowa, ustalenie przebiegu ceremonii oraz akcesoriów), a ich dopełnienie bierzemy na siebie. Wiemy, jak trudne są chwile związane z ostatnim pożegnaniem, dlatego oferujemy nie tylko usługi pogrzebowe, ale także dodatkowo troskę i wsparcie.

 

Jako pierwsi w Wielkopolsce i Poznaniu zaczęliśmy świadczyć usługi balsamacji oraz czasowej konserwacji ciałUsługi te wykonywane są przez certyfikowanych i dyplomowanych specjalistów tanatopraksji najwyższej klasy.

 

Universum Spółdzielnia Pracy Poznań dysponuje szeroką gamą trumien, urn, wieńców oraz wiązanek kwiatowych. W siedzibie głównej Zakładu Pogrzebowego w mieście Poznań przy ul. Woźnej 15a oferujemy również duży wybór odzieży żałobnej. Wsłuchujemy się uważnie w Państwa życzenia i staramy się je spełnić jak najlepiej. Nasz wybór akcesoriów pogrzebowych jest bogaty i zróżnicowany cenowo, aby dopasować sie do życzeń Rodziny. 

 

Zakład Pogrzebowy Universum Poznań posiada również nowoczesną i specjalistyczną flotę samochodową. W jej skład wchodzi sześć pojazdów marki Mercedes Vito oraz dwa marki Volkswagen Passat. Dodatkowo dysponujemy jedną elegancką Lancią Voyager oraz jednym luksusowym Mercedesem Benz - model Dueexis. Wszystkie pojazdy spełniają rygorystyczne normy i posiadają odpowiednie certyfikaty.

 

Eleganckimi i nowoczesnymi karawanami wykonujemy także usługę transportu Zmarłych na terenie całej Polski oraz Europy. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego są gotowi do drogi przez całą dobę cały tydzień - a zlecenia są przyjmowane pod numerem telefonu (+48) Wyślij e-mail .

 

Polecamy Państwu nasze usługi również po uroczystościach żałobnych. Przyjmujemy zlecenia indywidualne na nagrobki oraz prace kamieniarskie.

 

Wiemy, że nie zawsze nasi Klienci dysponują odpowiednią ilością czasu i sił, by odpowiednio zadbać o grób Bliskiej Osoby. Wychodzimy naprzeciw również takim potrzebom i podejmujemy się całorocznej bądź okazjonalnej opieki nad grobami. Na życzenie Rodziny Zmarłego istnieje możliwość zapalenia znicza bądź ułożenia wiązanki kwiatów na jego mogile.

 

                       usługi pogrzebowe poznań

 

zakład pogrzebowy poznań

 • kompleksowa organizacja oraz obsługa pogrzebu
 • całodobowa eksportacja Zmarłych
 • kremacja
 • balsamacja i czasowa konserwacja ciał
 • przewóz zmarłych
 • trumny i urny
 • wieńce i wiązanki kwiatowe
 • krzyże, tabliczki, odzież żałobna
 • nekrologi i klepsydry
 • ekshumacja
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami
 • pomoc w organizacji styp 
W naszej wieloletniej działalności, najważniejsza jest - i zawsze będzie - pomoc rodzinom połączona z rzetelnym i drobiazgowym realizowaniem życzeń Klienta. Nieustannie nad sobą pracujemy i stawiamy na ciągły rozwój, ponieważ bycie liderem w tej branży zobowiązuje. Nigdy nie zapominamy, że naszym celem nadrzędnym jest godne odprowadzenie w ostatnią drogę Państwa bliskich.
 

zakład pogrzebowy poznań

 
 
Spółdzielnia Pracy
UNIVERSUM
Ul. Woźna 15a,
61-777 Poznań
Tel. (+48) 61 853-19-43 
fax (+48) 61 852-93-20
Czynne całą dobę

  Spółdzielnia Pracy 

UNIVERSUM

Ul. Grunwaldzka 305,
60-179 Poznań
Tel. (+48) 61 867-65-71 
fax (+48) 61 867-60-01
Czynne: pn - pt: 7:00 - 15:00
Spółdzielnia Pracy
UNIVERSUM
Ul. Gnieźnieńska 36 
61-021 Poznań
Tel. (+48) 61 872-40-14 
fax (+48) 61 872-40-14
Czynne: pn - pt: 7:00 - 14:00

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kremacja_zwlok
pozytywna
rozwiń Bardzo pozytywna opinia dla obsługi i wyposażenia krematorium, byłam na kremacyj w Bytomiu i w Poznaniu i bez porównania lepsze wrażenia mam z Universum. Po kremacji w Bytomiu nie byłam przekonana do tej formy pochówku i pogrzebu. Mimo że obydwie firmy mają podobne piece kremacyjne, to jednak sama sala wprowadzenia w Poznaniu jest bardzo elegancka, piękne kwiaty, wszystko odbywa się w poszanowaniu dla zmarłego, a nie szybko i niedbale jak w przemysłowej fabryce tak jak w krematorium na śląsku. Zdecydowanie polecam usługi poznańskiej, choć cenowo chyba taniej chyba było w Bytomiu, ale nie jestem pewna bo kuzynka była kremowana już dwa lata temu. Wystawiona 25-03-2010 11:34 przez Anna Chojeńska (87.96.85.*)   Zgłoś nadużycie
USŁUGI POGRZEBOWE, POZNAŃ - galeria
USŁUGI POGRZEBOWE, POZNAŃ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 48)
Poprzednia usługa: PROFESJONALNE UTRZYMANIE TWOJEGO DOMU   Następna usługa: Szkoła Kosmetyczna w Katowicach "Woman"