Kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe.

Kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe. nr 196658

Lokalizacja: Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: na terenie przedsiębiorstwa TRANSLAS

INFORMACJE
Kontakt
Bartosz Wegenke
Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego
Wyślij e-mail
Długa 25/39
87-100 Toruń

tel: 693 433 602
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
sb: 08:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail

OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK PRACODAWCÓW TRANSPORTU DROGOWEGO.

Ośrodek Szkolenia Kierowców OZPTD Region Kujawsko-Pomorski

Nasz Ośrodek prowadzi kursy dla kierowców zawodowych w zakresie:
  • Kwalifikacja wstępna;
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona;
  • Kwalifikacja uzupełniająca;
  • Szkolenie okresowe;

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (podany na dole strony) - nie odpowiadamy na maile.

Podstawa prawna
---------------
Podstawę prawną do prowadzenia szkoleń w ramach kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, szkoleń okresowych oraz zajęć odbywanych w ramach szkolenia okresowego, stanowią:

a) ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2007 r. Nr 125, poz. 874 ze zmianami)

b) oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 lipca 2008 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz.U. z 2008 r. Nr 124, poz.805 ze zm.).

OZPTD oferuje szkolenie zawodowe kierowców pod kątem wszystkich rodzajów kursów przewidzianych ustawą, u podstaw których leży doskonalenie kierowców w zakresie techniki jazdy oraz poznanie uwarunkowań w transporcie drogowym. Kursy kwalifikacyjne kierowców są w tej chwili jedynym sposobem uzyskania zawodu kierowcy dla młodych osób.

Jaki kurs dla CIEBIE? ... Kwalifikacja wstępna, uzupełniająca, przyśpieszona, szkolenia okresowe ?

          W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach, Unia Europejska dyrektywą z 2003r. wprowadziła  nowe wymagania(kwalifikację wstępną, uzupełniającą ,okresową i przyspieszoną) dla kierowców zawodowych.

Każdy kierowca zawodowy prowadzący pojazdy ciężarowe musi odbyć kwalifikację wstępną pełną, uzupełniającą lub szkolenie okresowe.

Kierowca, który jest zatrudniany w firmie przewozowej po raz pierwszy musi obowiązkowo przejść kurs kwalifikacji wstępnej lub przyśpieszonej. Każdy z aktywnych kierowców w transporcie drogowym ,musi  dodatkowo na podstawie zmiany Ustawy o transporcie drogowym z 17 listopada 2006r. przystąpić do okresowego szkolenia co 5 lat.


Kierowcy, którzy do 10 września 2008 roku uzyskają prawo jazdy kategorii D1, D1+E, D lub D+E są zwolnieni z obowiązku ukończenia takiej kwalifikacji.

Natomiast dla tych, którzy zdobędą prawo jazdy kategorii C1, C1+E, C lub C+E, termin ten wyznaczono na 10 września 2009 r.

Po tych terminach odpowiednio osoby,które po raz pierwszy podejmują zawód kierowcy są obowiązane ukończyć szkolenie okresowe. (Stara nomenklatura: Kurs świadectwa kwalifikacji kierowcy). Pierwsze szkolenie okresowe "stary kierowca" musi odbyć w zależności od daty uzyskania prawa jazdy konkretnej kategorii prawa jazdy, a nie daty otrzymania zaświadczenia odbycia kursu przewóz rzeczy lub przewóz osób.

Kurs szkolenia okresowego można odbyć wyłącznie w ośrodku spełniającym ostre wymagania, zawarte w ww. ustawie, oraz wpisanym do rejestru prowadzonego przez właściwego wojewodę.


---------------------------------------------------------------

Ośrodek Szkolenia Kierowców OZPTD
ul. Długa 25/39
87-100 TORUŃ


Bliższych informacji o szkoleniach udziela:
Kierownik Biura OZPTD Regionu Kujawsko-Pomorskiego
Bartosz Wegenke
tel. kom.  Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

---------------------------------------------------------------

KURSY PROWADZIMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU qqq57oppl
Kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe. - galeria
Kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Najtańsze oferty wakacyjne do Bułgarii - GEOTOUR   Następna usługa: Działka budowlana , Kraków , okolice krakowa