Szkoła Biznesu przy AE w Poznaniu!!!

Szkoła Biznesu przy AE w Poznaniu!!! nr 2066

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: XII piętro

INFORMACJE
Cena
250 / osoba
Kontakt
Wielkopolska Szkoła Biznesu
Wyślij e-mail
ul. Powstańców Wielkopolskich 16
61-895 Poznań

tel: 61 8530694
tel: 61 8543226
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGIWielkopolska Szkoła Biznesu
powstała w marcu 1991 r. w ramach Fundacji "Kadry dla Wielkopolski", założonej przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową, Wojewodę Poznańskiego oraz Fundację Gospodarczą NSZZ "Solidarność". Inicjatywa jej utworzenia zrodziła się już pod koniec lat 80-tych, a jej realizacja okazała się możliwa dzięki pomocy rządu Wielkiej Brytanii. W tym samym okresie powstał bowiem brytyjski fundusz Know-How, którego celem było m.in. wsparcie inicjatyw edukacyjnych wspomagających rozwój gospodarki rynkowej w Polsce.

Wielkopolska Szkoła Biznesu była jedną z czterech szkół, które  w 1990 roku wygrały konkurs organizowany przez Wielką Brytanię w ramach funduszu Know-How na utworzenie samofinansującego się centrum edukacyjnego realizującego programy szkoleniowe według najwyższych standardów brytyjskich. Dzięki pomocy uzyskanej z Wielkiej Brytanii, w wysokości ponad 1,5 mln funtów, Wielkopolska Szkoła Biznesu mogła rozpocząć szeroką i profesjonalną działalność w bardzo krótkim czasie. Strategicznym partnerem Szkoły została jedna z najlepszych brytyjskich uczelni: The Nottingham Trent University. W latach 1991-1998 zorganizowano 280 wyjazdów studyjnych i szkoleniowych do Wielkiej Brytanii, z których skorzystało  kilkudziesięciu szkoleniowców Wielkopolskiej Szkoły Biznesu, głównie pracowników Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Potwierdzeniem i uznaniem sukcesu Wielkopolskiej Szkoły Biznesu były liczne wizyty najbardziej prominentnych przedstawicieli życia politycznego i gospodarczego Wielkiej Brytanii. Warto wspomnieć wizytę Margaret Thatcher - byłej Premier Wielkiej Brytanii, ministrów gospodarki i handlu Zjednoczonego Królestwa, ambasadorów Wielkiej Brytanii w Polsce.

Wielkopolska Szkoła Biznesu rozwinęła również szeroką współpracę w zakresie dydaktyki i badań z szeregiem uniwersytetów i szkół biznesu w ramach umów dwustronnych lub wielostronnych finansowanych przez Unię Europejską. Na podkreślenie zasługuje współpraca z Rennes International School of Business, Aston Business School, IESE Barcelona, ISCTE Lizbona czy Reading University.

Istotną cechą działalności Wielkopolskiej Szkoły Biznesu jest dbałość o jakość świadczonych usług. Jako jedyna z nielicznych organizacji szkoleniowych w Polsce posiada ona akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM - odpowiednika ISO w innych branżach dla dwóch swoich programów: MBA i Studium Menedżerskiego.

Podstawowe charakterystyki Wielkopolskiej Szkoły Biznesu to: międzynarodowy aspekt jej działalności, koncentracja na szkoleniu kadry kierowniczej przedsiębiorstw i instytucji, duża skala działania oraz komplementarność oferty szkoleniowo-konsultingowej obejmującej obok szkoleń otwartych (np. MBA, Studium Menedżerskie) i szkoleń prowadzonych na indywidualne zamówienia firmy również specjalistyczne, krótkie warsztaty szkoleniowe oraz profesjonalne usługi doradcze.

W ciągu 14 lat swojej działalności Wielkopolska Szkoła Biznesu zorganizowała 1350 przedsięwzięć szkoleniowych, w których wzięło udział 33 000 osób. Uczestnicy szkoleń reprezentują kadrę kierowniczą firm i instytucji z różnych branż i różnej wielkości. Istotna  część oferty Szkoły realizowana jest dla największych światowych liderów na rynkach międzynarodowych.

Stała oferta Wielkopolskiej Szkoły Biznesu obejmuje:
 • Studia Master of Business Administration (Executive MBA) organizowane we współpracy z The Nottingham Trent University (absolwenci uzyskują autentyczny dyplom brytyjski)
 • Europejskie Studium Menedżerskie dla kadry kierowniczej
 • Europejskie Studium Menedżerskie dla pracowników administracji publicznej
 • Szkolenia na indywidualne zamówienia firm m.in. z zakresu:


  • formułowania misji i strategii firmy
  • marketingu partnerskiego i przemysłowego
  • obsługi klienta, negocjacji
  • zarządzania zespołami ludzkimi

 • Warsztaty szkoleniowe
 • Usługi konsultingowe:


  • tworzenie i wdrażanie strategii firmy
  • marketingowa reorientacja firmy
  • zarządzanie zasobami ludzkimi

 • Działalność badawczą
 • Kursy języka angielskiego (Business English) dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw
Zarząd:

Prezes
prof. dr hab. Krzysztof Fonfara
 
Dyrektor Biura Fundacji "Kadry dla Wielkopolski"
dr Mariola Fonfara
Dyrektor d/s In-Company Training
prof. dr hab. Bogna Pilarczyk
Członek Zarządu
prof. dr hab. Marek Ratajczak
Członek Zarządu
dr Elżbieta Danecka
Członek Zarządu
mgr Piotr Wroński


Bieżąca oferta
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
STUDIA MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION (Executive MBA)
Zgłoszenia : rekrutacja ciągła
Termin rozpoczęcia: 18 października 2007 r.
Cena: 28.500 PLN+200 GBP
Program 2 letnich studiów obejmuje 452 godziny zajęć, między innymi z takich przedmiotów jak: finanse, zarządzanie, marketing oraz zespołowe i indywidualne projekty menedżerskie i konsultingowe. Jest to polski odpowiednik programu brytyjskiego realizowanego w The Nottingham Trent University, który Wielkopolska Szkoła Biznesu prowadzi od 14 lat. Absolwenci otrzymują autentyczny dyplom brytyjskiej uczelni The Nottingham Trent University. Zajęcia w języku polskim odbywają się raz w miesiącu.
Wyślij e-mail

PROFESJONALNY KEY ACCOUNT MANAGER
Zgłoszenia : rekrutacja ciągła
Termin rozpoczęcia: październik 2007 r.
Cena: 1.900zł (płatność w II ratach)
Szkolenie skierowane do kadry wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz do osób odpowiedzialnych w Firmie za kontakty z kluczowymi klientami. Program Studium to 68 godzin zajęć obejmujących najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania relacjami z kluczowymi klientami firmy. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych szkoleniowców z Wielkopolskiej Szkoły Biznesu i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania (analizy przypadków, ćwiczeń praktycznych, case study).
Wyślij e-mail

WARSZTATY SZKOLENIOWE
Szkolenia Data Liczba godzin Cena/1os. Termin zgłoszenia
Efektywne zarządzanie czasem i organizacja pracy 4 kwietnia
2007
10 300 zł 30 marca
2007
Techniki asertywności w kontakcie z trudnym klientem 18 kwietnia
2007
10 300 zł 12 kwietnia
2007
Zarządzanie zespołem pracowników 20 kwietnia
2007
10 300 zł 16 kwietnia
2007
Sztuka profesjonalnej prezentacji 20 kwietnia
2007
8 250 zł 16 kwietnia
2007
Obsługa trudnego klienta 9 maja
2007
10 300 zł 30 kwietnia
2007
Zarządzanie sprzedażą. Techniki sprzedaży 23 maja
2007
10 300 zł 17 maja
2007
Powyżej przedstawiamy ofertę krótkich szkoleń, problematyką obejmujących najbardziej aktualne zagadnienia z różnych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem. Szkolenia odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania: analizy przypadków, ćwiczeń praktycznych oraz nowoczesnego sprzętu szkoleniowego. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala na aktywny udział w zajęciach każdego uczestnika. Uczestnicy warsztatów otrzymują materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Przy zgłoszeniu na szkolenie trzech osób - czwarta uczestniczy w szkoleniu gratis!

EUROPEJSKIE STUDIUM MENEDŻERSKIE
Zgłoszenia : rekrutacja ciągła
Termin rozpoczęcia:  
Cena: 3.200 zł (płatność w IV ratach)
Studium jest wszechstronnym kursem zarządzania przedsiębiorstwem w strukturze instytucji europejskich. Program obejmuje 156 godzin, w ramach których realizowane są następujące przedmioty: polityka gospodarcza w Unii Europejskiej, zarządzanie i strategia w standardach europejskich, euromarketing, prawo Unii Europejskiej dla przedsiębiorców, rachunkowość i podstawy finansów według dyrektyw unijnych, system finansowo-gospodarczy w Unii Europejskiej, komunikacja interkulturowa menedżerów Unii Europejskiej, zarządzanie kadrami, informatyka, fundusze pomocowe Unii Europejskiej - pozyskiwanie środków. Absolwenci otrzymują "Certyfikat Menedżerski". Studium posiada akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej "Forum".
Wyślij e-mail

MENEDŻER W EUROPIE
Zgłoszenia : rekrutacja ciągła
Termin rozpoczęcia:  
Cena: 1.800 zł (płatność w II ratach)
Menedżer w Europie to intensywne szkolenie przygotowujące przedsiębiorców do prowadzenia działalności w obszarze jednolitego rynku. Opracowany na bazie Europejskiego Studium Menedżerskiego program ma na celu szybkie zapoznanie słuchaczy z systemem instytucjonalnym, prawnym i finansowym Unii Europejskiej oraz przygotowanie do działalności w strefie euro. Program obejmuje 92 godziny, w ramach których realizowane są następujące przedmioty:
 • Zarządzanie i strategia w standardach europejskich
 • System finansowo-gospodarczy Unii Europejskiej
 • Euromarketing
 • Komunikacja i negocjacje na rynkach Unii Europejskiej
 • Prywatne prawo kolizyjne Unii Europejskiej
 • Elementy e-biznesu
 • Fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z Wielkopolskiej Szkoły Biznesu, wykładowców Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz specjalistów i praktyków w dziedzinie problemów europejskich.
Wyślij e-mail

EUROPEJSKIE STUDIUM ZARZĄDZANIA DLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Zgłoszenia : rekrutacja ciągła
Termin rozpoczęcia:  
Cena: 3.500 zł + 400 zł (płatność w ratach)
To wszechstronne studium menedżerskie przygotowane z myślą o potrzebach administracji publicznej. Jego celem jest przekazanie słuchaczom nowoczesnej wiedzy o zarządzaniu oraz rozwój praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów i kierowania ludźmi ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień wynikających z integracji europejskiej.
Program studium opracowany został dla osób pełniących funkcje kierownicze w administracji rządowej i samorządowej oraz przygotowujących się do objęcia takich funkcji.
Powyższe założenia znajdują wyraz w opracowanych standardach szkolenia: programie, metodach nauczania, sposobach sprawdzania wiedzy słuchaczy, warunkach studiowania oraz organizacji procesu nauczania. Absolwenci studium otrzymują brytyjski dyplom Certificate in Public Administration Management.
Wyślij e-mail

PROFESJONALNY TRENER
Zgłoszenia : rekrutacja ciągła
Termin rozpoczęcia:  
Cena: 1.690 zł (płatność w II ratach)
Szkolenie przeznaczone jest dla trenerów i szkoleniowców, w tym osób pracujących w ośrodkach szkoleniowych będących integralną częścią struktur organizacyjnych firmy, zajmujących się szkoleniami w ramach własnych przedsiębiorstw (prowadzących szkolenia z różnych zakresów tematycznych).

Warsztaty obejmują 48 godzin szkoleniowych (ostatni dzień poświęcony jest w całości na sprawdzenie praktycznych umiejętności prowadzenia szkolenia zdobytych przez uczestników w trakcie warsztatów).

W szkoleniu wykorzystywane są nowoczesne metody dydaktyczne (m.in. interaktywne prezentacje, gry symulacyjne, studia przypadków, video-trening, trening kompetencji interpersonalnych).

Zakres tematyczny:

Analiza potrzeb szkoleniowych
Prezentacja technik przydatnych w procesie analizy potrzeb szkoleniowych. Celem jest zdobycie umiejętności oceny faktycznego stanu potrzeb szkoleniowych oraz stworzenia prawidłowego i optymalnego planu szkoleń.

Umiejętność organizacji szkoleń
Celem jest zwrócenie uwagi nie tylko na merytoryczne, ale także organizacyjne i administracyjne aspekty przygotowania i prowadzenia szkoleń.
Przygotowanie konspektów szkoleń
Celem jest zdobycie umiejętności prawidłowego przygotowania konspektu szkolenia - kluczowego narzędzia prowadzenia szkoleń.
Doskonalenie umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji
Temat poświęcony jest zasadom przygotowania i prowadzenia profesjonalnej prezentacji oraz wytycznym dotyczącym przygotowania odpowiednich materiałów.
Komunikacja w procesie szkoleniowym
W trakcie omawiania zagadnień związanych z tym tematem uczestnicy poznają podstawowe zasady w zakresie komunikacji werbalnej i niewerbalnej, doskonalą własne umiejętności komunikowania się z ludźmi oraz poznają różne style komunikacji.
Ocena efektywności szkoleń
Celem jest poznanie technik oceny, interpretacji i weryfikacji efektów wynikających z przeszkolenia pracowników firmy.
Rozwój osobisty
Prezentowane są istotne informacje dotyczące technik przydatnych w pracy trenera związanych m.in. z pojęciem asertywności oraz zarządzania czasem.
Praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia grupy
W trakcie kursu uczestnicy szkolenia samodzielnie przygotowują moduł szkoleniowy i prowadzą zajęcia z pozostałą częścią grupy. Pozwala to na sprawdzenie i ocenę wiedzy oraz umiejętności zdobytych podczas trwania szkolenia.

Szkolenie prowadzą:
Doświadczeni trenerzy Wielkopolskiej Szkoły Biznesu
SYLWIA MICHALSKA
MAREK ZIELIŃSKI

Cena: 1690,- od osoby (możliwość uzyskania zniżek przy zgłoszeniu kolejnej osoby z tej samej firmy)

W cenie szkolenia dla każdego uczestnika materiały dydaktyczne.
Zajęcia odbywają się w niewielkich, ok. 15 osobowych grupach umożliwiających bezpośredni kontakt z każdym uczestnikiem.
Każda osoba otrzyma certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Biznesu potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Szkoła Biznesu przy AE w Poznaniu!!! - galeria
Szkoła Biznesu przy AE w Poznaniu!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Masaże specjalistyczne, egzotyczne, klasyczne Wwa   Następna usługa: Protetyka SATYSFAKCJA GWARANTOWANA