Grupa Money.pl
DORADCA INWESTYCYJNY EGZAMIN MATERIAŁY KURS

DORADCA INWESTYCYJNY EGZAMIN MATERIAŁY KURS nr 207161

Lokalizacja: cała Polska

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Cena
1 499 / sztuka
Użytkownik
martin2121 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Marcin Reszka
RESZKA Marcin Reszka
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 10:00-14:00
Usługa zdalna
rozwiń
OPIS USŁUGI

 

 

 

 
DORADCA INWESTYCYJNY EGZAMIN KURS MATERIAŁY
I, II i III etap

Chcesz zostać licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym ? Szukasz taniego i skutecznego sposobu na zdanie tego egzaminu ? Ta oferta jest jak najbardziej dla Ciebie.

 

Oferuję skuteczną pomoc w przygotowaniu do egzaminu państwowego na Doradcę Inwestycyjnego organizowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Moja pomoc z powodzeniem zastępuje drogi tradycyjny kurs przygotowawczy i przygotuje Ciebie tak, abyś zdał(a) egzamin za pierwszym razem.


Skuteczność przygotowania kilkukrotnie wyższa i szybsza niż na tradycyjnym kursie. Dotychczas aż 46 osób, uczących się z moją pomocą, zdobyło licencję Doradcy Inwestycyjnego (15 osób "ode mnie" zdało ostatni III etap i tym samym uzyskało licencję).


Ostatni I etap (marzec 2013) zdało 12 osób, które skorzystały z mojej oferty (egzamin ten zdało 23 osoby). Ostatni II etap (maj 2013) zdało 24 osoby, wśród nich jest 11 osób którym pomagałem aktywnie w przygotowaniach.Z pełnym przekonaniem mogę napisać, ze jestem liderem jeśli chodzi o skuteczność przygotowań. Posiadam licencję doradcy inwestycyjnego. I etap zdałem z jednym najlepszych wyników w historii egzaminu.

 

Zapraszam na moją nową stronę: reszka.edu.pl


Oprócz Wyślij e-mail umieściłem na stronie sporo Wyślij e-mail , szczegółowe Wyślij e-mail , aktualne Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , a także odpowiedzi na Wyślij e-mail przez osoby zaczynające naukę.

W serwisie znajdziesz referencje od osób, którym pomogłem w uzyskaniu licencji Doradcy Inwestycyjnego.

Zachęcam do polubienia Wyślij e-mail . Umieszczam tam informacje o nowościach na stronie, aktualizacjach, istotnych zmianach w prawie, linki do interesujących artykułów...

 

Promocyjne ceny:

Pomoc do wszystkich trzech etapów egzaminu - 1499 zł.
Pomoc tylko do I etapu - 999 zł.
Pomoc tylko do II i III etapu - 759 zł.
 
 
Istnieje możliwość pomocy tylko w rozwiązaniu poszczególnych zadań.

Tylko teraz ! Dla Maklerów Papierów Wartościowych oraz członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych -  zniżka 10 % !
 

Możliwość zakupu poprzez serwis allegro.pl 

Wyślij e-mail

 

Zapraszam także na stronę dotycząca przygotowań do egzaminu na członka rady nadzorczej  nadzorcze.edu.pl

 

Poniżej referencje, wystawione przez osoby, którym pomogłem w uzyskaniu licencji Doradcy Inwestycyjnego, lub w przygotowaniach z innych zagadnień, związanych z egzaminami zawodowymi z obszaru rynku kapitałowego.

1.

"Zanim kupiłem Marcina ofertę, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że jest one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki. Oczywiście nie zastąpiło mi to nauki, jednak znacznie ułatwiło i skróciło cały proces. Marcin przekazuje bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że inwestycja ta przyniosła mi naprawdę wysoką stopę zwrotu.” Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386.

2.

"Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a oferta przez niego przygotowana była bardzo przydatna w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu." Marcin Lewczuk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 372.

3.

"Zakupiona oferta od Pana Marcina okazała się bardzo przydatne - dzięki nej zaoszczędziłem dużo czasu na żmudne szukanie i mogłem się skupić na samodzielnej nauce. Wykorzystując wiedzę Pana Marcina byłem w stanie sam się przygotować do egzaminu, bez uczęszczania na drogie kursy. Polecam." Zbigniew Porczyk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 306.

4.

"Współpracowałem z Marcinem podczas nauki do egzaminu. Miałem przyjemność poznać go osobiście. Bardzo solidna osoba.” Krzysztof Ziska, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 288.

5.

"O Marcinie dowiedziałem się od kolegi, który mocno polecał ta współpracę. Oferta bardzo dobrze przygotowana w szczególności program do nauki do pierwszego etapu, także kontakt mailowy na moje pytania był bardzo szybki a odpowiedzi wyczerpujące. Bardzo polecam zainteresowanym osobom." Krzysztof Krajmecki, Senior Corporate Dealer, Financial Markets Department, BRE Bank S.A.

6.

"Marcin Reszka jest osobą niesłychanie przyjazną, która potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Miałem przyjemność współpracować z nim przy okazji przygotowywania mnie do egzaminu na agenta firmy inwestycyjnej. Marcin dał się poznać jako efektywny nauczyciel poważnie traktujący swoje zobowiązania. Z pełnym przekonaniem polecam go jako nauczyciela zagadnień związanych z rynkami finansowymi." Rafał Jaworski, Prezes Zarządu, Trader Team Sp. z o.o., AFI nr 19.

7.

"Oferta do egzaminu na doradcę inwestycyjnego przygotowana przez Pana Marcina Reszkę jest rzetelna i profesjonalna. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu.” Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.

8.

"Cieszę się, że miałem możliwość zapoznania się ze wskazówkami opracowanymi przez Marcina. Były one dla mnie ułatwieniem podczas procesu przygotowań do wszystkich etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zdanie egzaminów zajęłoby mi, zapewne, znaczenie więcej czasu i wymagałoby więcej wysiłku, gdybym nie miał takiego przewodnika jak Marcin.” Doradca Inwestycyjny, nr licencji 3xx (prosił o anonimowość)

9.

”Miałem przyjemność współpracować z Panem Marcinem przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Oferta - stu procentowa merytoryka, kompletna, celująco opracowana, bez zbędnych dodatków. Nie spotkałem się z pytaniem, na które nie dostałbym odpowiedzi.” Arkadiusz Semczak, Doradca Inwestycyjny nr 396.

Do tej pory 46 osób, które korzystały z mojej pomocy zdobyło licencję doradcy inwestycyjnego, a ponad 150 osób zdobyło uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

 

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
PROMOWANE USŁUGI
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
I etap - DORADCA INWESTYCYJNY EGZAMIN MATERIAŁY KURS - wyświetleń 991
DORADCA INWESTYCYJNY EGZAMIN MATERIAŁY KURS Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: STRONY NA ZLECENIE!!! - projektowanie www design   Następna usługa: Instalacje hydrauliczne