Leczymy niepłodność - przynosimy życie - Mysłowic

Leczymy niepłodność - przynosimy życie - Mysłowic nr 2469

Lokalizacja: Mysłowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
NOVOMEDICA Klinika Leczenia Niepłodności
Wyślij e-mail
ul. Ks. N. Bończyka 34
41-400 Mysłowice

tel: 32 3182741
tel: 32 3163771
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 07:30-19:00
wt: 07:30-18:00
śr: 07:30-15:00
cz: 07:30-15:00
pt: 07:30-19:00
sb: 10:00-14:00
Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w godzinach przyjęć.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kim jesteśmy

Wyślij e-mail

Klinika Leczenia Niepłodności NOVOMEDICA istnieje od 1999 roku i została założona przez grupę polskich i czeskich lekarzy z Gyncentrum w Ostrawie, drugiego co do wielkości ośrodka IVF w Czechach. NOVOMEDICA, jako jedyny ośrodek w kraju od 2003 roku spełnia kryteria Wyślij e-mail niezbędnego w krajach Unii Europejskiej dla ośrodków wspomaganego rozrodu. Kryteria obejmują:

- odpowiedzialność i wyszkolenie personelu
- powtarzalność i bezpieczeństwo procedur medycznych
- pełne wyposażenie w sprzęt diagnostyczny i laboratoryjny
- możliwość mrożenia nadliczbowych zarodków
- satysfakcja pacjentów

NOVOMEDICA jest członkiem Wyślij e-mail (International Association of Private Reproductive Technology Clinics and Laboratories), korzysta z wiedzy i doświadczeń podobnych ośrodków na świecie. Uczestniczy w corocznych sympozjach i szkoleniach personelu.

Korzystamy z zaopatrzenia najlepszych firm w technologii IVF tj.: Medicult (DK), Labotect (D), Serono (CH).

NOVOMEDICA otrzymała dwukrotnie dofinansowanie z Funduszu PHARE:

 • na wprowadzenie systemu jakości w diagnostyce i leczeniu niepłodności małżeńskiej i metodach wspomaganego rozrodu
 • na zakup nowoczesnej linii do kriokonserwacji zarodków

Posiadamy Wyślij e-mail oraz prowadzimy kriokonserwację zarodków, nasienia pacjentów i nasienia pacjentów przed chemioterapią.

Diagnostyka niepłodności

Naszym głównym celem jest dokładne rozpoznanie przyczyn niepłodności partnerskiej i leczenie farmakologiczne. Zabiegi są przeprowadzane w drugim etapie po wyczerpaniu możliwości leczenia zachowawczego.

 • Opracowanie endokrynologiczne: bad. hormonalne: FSH, LH, estradiol, prolaktyna, androstendion, testosteron, progesteron, 17-OH progesteron, DHEAS, SHBG, kortyzol, TSH, FT4, FT3
 • Badania immunologiczne: przeciwciała przeciwplemnikowe, antykardiolipinowe, przeciwjądrowe(ANA), p/c cytomegalii, p/c opryszczki i inne infekcyjne
 • Badania bakteriologiczne: posiew bakteriologiczny, wymazy w kierunku Chlamydia trachomatis, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum
 • Badania andrologiczne: spermiogram, Post coital test, test migracji plemników (swimm up), test SCSA (uszkodzenie DNA plemników-bad. metodą cytometrii przepływowej w ocenie plemników z nieprawidłową chromatyną) jest to obecnie na świecie najbardziej precyzyjna metoda oceny płodności plemników, mutacje chromosomu Y
 • Badania ultrasonograficzne

Zabiegi

 • Inseminacje domaciczne nasieniem partnera (IUI) i nasieniem dawcy (AID)
 • Zapłodnienie pozaustrojowe (IVF ET)
 • Zabiegi mikromanipulacji (ICSI)
 • Zapłodnienie IVF z korzystaniem z podarowanej komórki jajowej dawczyni (ovum donation - OD) i zarodka (embryo donation - ED)
 • Mrożenie zarodków
 • Mrożenie plemników
 • Transfer mrożonych zarodków

Od lipca 2007 istnieje możliwość finansowania zabiegów Wyślij e-mail , a wszystkie formalności z nim związane można załatwić na miejscu w klinice.

Powikłania

 • Brak powikłań anestezjologicznych i chirurgicznych po 426 punkcjach pęcherzyków do IVF od początku działalności od 1999 roku.
 • Od 2000 roku wystąpiły 3 łagodne zespoły hyperstymulacji po stymulacji jajników gonadotropinami (1632 zabiegów).

Czym się zajmujemy

Jesteśmy ośrodkiem leczenia niepłodności, specjalizującym się w technikach wspomaganego rozrodu, szczególnie w zapłodnieniu pozaustrojowym (IVF-ET), z uwzględnieniem mikromanipulacji (ICSI intra-cytoplasmic sperm injection).

Nasza klinika leczy niepłodność małżeńską od 1998 roku. W organizacji pracy, metodach diagnozowania i terapii opieramy się na doświadczeniach podobnych ośrodków w Czechach, stale współpracujemy z kliniką Wyślij e-mail w Ostrawie, która ma znakomite osiągnięcia w tej dziedzinie.
NOVOMEDICA jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt optyczny i laboratoryjny firm niemieckich i japońskich, przede wszystkim Narishige, Nikon i Heraeus, co zapewnia naszym pacjentkom pełny komfort i bezpieczeństwo zabiegów.

Wyślij e-mail

Na zdjęciu: Dr n. med. Piotr Miciński

Każda para, która zgłasza się do nas, poddawana jest dokładnej diagnostyce mającej na celu ustalenie przyczyny niepłodności oraz dobranie odpowiedniej metody leczenia. Wskaźnik uzyskanych ciąż mieści się w światowych standardach. Lekarze pracujący w NOVOMEDICA mają długoletni staż w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Tychach. Zespół stanowią: dr n. med. Piotr Miciński - kierownik kliniki, dr n. med. Michał Wojcieszyn i dr n. med. Krzysztof Błaszczyk, embriolodzy - lek. med. Danuta Micińska, mgr Iwona Tworkowska, poł. dypl. Katarzyna Golonka i mgr Grażyna Pieczonka.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Leczymy niepłodność - przynosimy życie - Mysłowic - galeria
Leczymy niepłodność - przynosimy życie - Mysłowic Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Kuchnia koreańsko - japońska sushi bar   Następna usługa: Szkoła rodzenia w Gdańsku, najlepsza!!!