Ochrona imprez masowych, agencja ochrony osób i mienia, ochrona VIP

Ochrona imprez masowych, agencja ochrony osób i mienia, ochrona VIP nr 251797

Lokalizacja: Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Żyrardów, Raszyn (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Użytkownik
astrea1 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Astrea Biuro Ochrony
Wyślij e-mail
ul. Jagiellońska 29
96-100 Skierniewice

tel: 692688933
tel: 692872252
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 O firmie

 Szanowni Państwo,
 Firma Astrea powstała z myślą o Klientach poszukujących na rynku usług o bardzo wysokim poziomie jakości. Oferujemy naszą pomoc podejmując się najtrudniejszych zadań, utrzymujemy stały kontakt z Klientem, reagujemy na reklamacje, przyjmujemy zastrzeżenia co do pracy ochrony, podejmujemy działania korygujące i zapobiegawcze a praktyczne, sprawdzone rozwiązania prócz bezpieczeństwa zapewniają i prowadzą do zaoszczędzenia Państwa pieniędzy.
Jesteśmy stale do dyspozycji Klienta, chcemy być Państwa partnerem i doradcą w branży ochrony.

 


 

 Wysoka jakość usług

 Stawiamy na jakość wykonywanych usług, doświadczenie i profesjonalizm. W naszej firmie z pewnością i zadowoleniem pracują ludzie, którzy swoją postawą i prezencją stanowią gwarancję poprawnego wykonywania powierzonych zadań. Dlatego wprost mówimy swoim Klientom, że: Nie jesteśmy zakładem pracy chronionej, stawiamy na jakość, doświadczenie i profesjonalizm.
Uważamy, że to stwierdzenie wyjaśnia wszystko szczególnie tym Klientom, którzy chcą mieć przy swojej działalności biznesowej reprezentacyjną ochronę.

 

 


 

obiekty Stacjonarna ochrona obiektów

 Do każdego zlecenia ustalamy procedury działania poprzez określenie ryzyka, na które jesteście Państwo narażeni. Prawidłową analizę zagrożeń, instrukcję ochrony, regulamin ochrony przygotujemy dla Państwa całkowicie nieodpłatnie po uprzednim spotkaniu z naszym przedstawicielem. Podczas spotkania zaproponujemy rodzaj umundurowania, skład ilościowy ochrony, zakres obowiązków, wyposażenie pracowników, kosztorys. Czynniki te dostosujemy do aktualnego zapotrzebowania Klienta.

 


                                                                                                                                                                                                      

 Ochrona osób

 Tą formę usługi proponujemy osobom, które potrzebują szczególnej ochrony. Specjalnie wyszkolona kadra naszej firmy zapewni bezpieczeństwo VIP-om w miejscu zamieszkania, w miejscach publicznych, podczas spotkań biznesowych, towarzyskich, na zakupach, w szkole, dyskretnie i profesjonalnie. Wszystkie szczegóły omawiamy podczas spotkania, które nic Państwa nie kosztuje!

 


 ochrona dyskotek                                                                                                                                                                                                     

 Ochrona klubów muzycznych i dyskotek

 Oferujemy Państwu sprawdzone metody pracy w klubach muzycznych, dyskotekach, restauracjach, podczas bankietów i konferencji. Bezpieczeństwo w lokalu i zadowolenie gości decydują o Państwa sukcesie. W chronionych lokalach poprzez selekcję oraz zatrudnienie odpowiednio przeszkolonego personelu stajemy się szybką i skuteczną alternatywą dla ,,nieproszonych gości". Dzięki naszym działaniom Klient nie musi myśleć o problemach związanych z bezpieczeństwem podczas imprezy.

 

 


 

 

 Kontrola zleceń i usług

 Zapewniamy kontrolę pracowników oraz nadzór nad chronionymi obiektami. Przydzieleni Klientom koordynatorzy mają za zadanie kontrolować przebieg wykonywanych zleceń. W przypadkach szczególnych wspomaga wykonywanie zlecenia, pozostając na obiekcie i wspierając działania ochronne.  W zależności od sytuacji do tej usługi wykorzystujemy oznakowane samochody firmowe.

 


 

Poprzez kilkuletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy w branży ochroniarskiej

jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkiego rodzaju zagrożenia

oraz zapewnić bezpieczeństwo każdemu indywidualnemu Klientowi

w każdej dziedzinie działalności gospodarczej na terenie całego kraju.

 

 

Stawiamy na jakość i doświadczenie!

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej 

www.astrea-ochrona.pl

 


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Astrea Biuro Ochrony - Ochrona imprez masowych, agencja ochrony osób i mienia, ochrona VIP
Ochrona imprez masowych, agencja ochrony osób i mienia, ochrona VIP Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 18)
Poprzednia usługa: Centrum Języków Obcych   Następna usługa: Obsługa wesel