Aparaty sluchowe, badanie sluchu

Aparaty sluchowe, badanie sluchu nr 2674

Lokalizacja: Stalowa Wola (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
SONIKA
Wyślij e-mail
ul. Ks. J. Skoczyńskiego 28A
37-450 Stalowa Wola

tel: 15 6427700
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Sonika - Stalowa Wola
"SONIKA" to firma oferująca szeroką gamę cyfrowych aparatów słuchowych renomowanych producentów europejskich. Naszym celem jest pomaganie ludziom słyszeć, aby mogli niezmiennie cieszyć się światem dźwięków i lepszą jakością życia. Zapraszamy do naszych placówek na terenie Stalowej Woli oraz Nowej Dęby. Zadzwoń lub przyjdź, gwarantujemy profesjonalną i fachową obsługę, profesjonalną i bezterminową opiekę nad naszymi pacjentami.

Wraz z Polskim Związkiem Głuchych organizujemy akcje bezpłatnego badania słuchu na terenie woj. podkarpackiego. Zapraszamy również na próbne darmowe przymiarki aparatów słuchowych, mające na celu zaoferowanie jak najlepszej jakości naszych produktów.

Oferujemy również pomoc w uzyskaniu dodatkowych dofinansowań ze środków różnych organizacji (niektórzy pacjenci, spełniający określone warunki mogą otrzymać aparat słuchowy bez własnego wkładu pieniężnego).

POSIADAMY REKOMENDACJĘ:
Polskiego Związku Głuchych oraz Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu


Sonika - Stalowa Wola Sonika - Stalowa Wola
NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:
 • Bezpłatne badanie słuchu
 • Bezpłatne konsultacje audioprotetyczne
 • Bezpłatne wizyty domowe
 • Aparaty słuchowe najnowszej generacji
 • Baterie i akcesoria
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Realizacje wniosków NFZ
 • Dofinansowania ze środków różnych organizacji (niektórzy pacjenci, spełniający określone warunki mają możliwość posiadania aparatu słuchowego bez własnego wkładu pieniędzy)
 • Rabaty-promocje
 • Bardzo korzystny system ratalny
 • Inne akcesoria dla osób niesłyszących - dzwonki, budziki itp.


Aparaty słuchowe Sonika - Stalowa Wola


 

POMOC PRZY UTRACIE SŁUCHU

Miliony ludzi na świecie ma problemy ze słuchem. Wielu z nich podejrzewa, że coś jest nie tak, ale lekceważy ten fakt. Sytuację pogarszają liczne uprzedzenia i brak dostatecznej wiedzy na ten temat. Tymczasem technologia nowoczesnych aparatów słuchowych rozwinęła się niezwykle szybko w ciągu ostatnich lat. Pozwalają one skutecznie korygować wiele problemów ze słuchem. Jakość mowy i dźwięku jest znakomita, a łatwość obsługi coraz większa, co pozwala powrócić do poprzedniej jakości życia. Im szybciej zwrócisz się po kompetentną pomoc, tym lepiej dla wszystkich.

Około 10% wszystkich przypadków utraty słuchu można leczyć środkami medycznymi. Dzięki zastosowaniu różnych nowoczesnych i technologicznie zaawansowanych metod w pozostałych 90% przypadków można pomóc stosując aparaty słuchowe. Dla poszczególnych typów utraty słuchu opracowano różne odpowiednie modele aparatów słuchowych:

TYPY APARATÓW SŁUCHOWYCH

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne Aparaty wewnątrzuszne

Aparaty wewnątrzuszne są wykonywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika i przeznaczone do noszenia w uchu. Są nieduże i wygodne w użyciu, umieszczone wewnątrz ucha lub przewodu słuchowego po to, by jak najwierniej naśladować naturalny proces słyszenia. Jednoczęściowe modele nie mają żadnych zewnętrznych przewodów. Blisko 80% obecnie zalecanych aparatów słuchowych należy do tych modeli. Obudowa takiego aparatu wykonana jest na podstawie wycisku z ucha. Stosuje się je do małych i średnich ubytków słuchu.Aparaty słuchowe zauszne Aparaty zauszne

Aparaty zauszne łączone są z wkładką wewnątrzuszną za pomocą specjalnego wężyka, który działa jak przedłużenie kanału słuchowego. Taka wkładka jest dokładnym odzwierciedleniem kształtu ucha. Umieszcza się ją wewnątrz ucha, gdzie spełnia ona ważne funkcje akustyczne i dzięki niej transmisja dźwięku jest optymalna. Tego typu aparaty stosuje się do średnich, dużych i głębokich niedosłuchów. Dostępne są w różnych rozmiarach, projektowane w ten sposób, aby pasowały do koloru skóry czy włosów. Dodatkowym, dyskretnym a zarazem praktycznym rozwiązaniem dla osób noszących okulary jest zamontowanie aparatu na oprawce okularów.Aparaty słuchowe programowane cyfrowo Aparaty programowane cyfrowo i cyfrowe

Aparaty programowane cyfrowo - reprezentujące najbardziej zaawansowane obecnie technologie. Aparaty te są dostępne w wersjach wewnątrzprzewodowej, wewnątrzusznej i zausznej. Programowane cyfrowo aparaty słuchowe można dokładniej dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika niż aparaty tradycyjne, gdyż specjalista może je precyzyjnie programować, a następnie w razie potrzeby zmienić ustawienia aparatu. Niektóre komputerowe aparaty słuchowe posiadają programowaną pamięć, tak, że po naciśnięciu guzika można dopasować się do aktualnych warunków odbioru dźwięku, np. podczas zebrania, w restauracji, czy podczas samotnego spaceru w parku.DOPASOWANIE APARATU SŁUCHOWEGO DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA

Aparaty słuchowe wewnątrzuszneJakość słyszenia nie zależy tylko od aparatu słuchowego, ale również od oprogramowania którym posługuje się audiolog podczas dopasowania aparatu słuchowego do danego ubytku słuchu.

Na początku trzeba dopasować aparat słuchowy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Protetyk musi poznać ubytek słuchu, stan ucha zewnętrznego, wrażliwość na hałas, tryb życia.

Następnie pobiera wycisk z zewnętrznego kanału słuchowego pacjenta, aby móc wykonać indywidualną wkładkę lub też indywidualną miarę do aparatu wewnątrzusznego.

Kolejnym etapem dopasowania aparatu jest przetestowania trzech uprzednio wybranych i zaprogramowanych aparatów słuchowych. Pacjent może sprawdzić, czy poprawiają one słyszenie, czy oferują wystarczający komfort noszenia i łatwość obsługi, czy odpowiada mu ich wygląd i kolor.

Pacjent może wziąć do domu najlepiej odpowiadający jego wymaganiom aparat, by wypróbować go w warunkach otaczających go na co dzień. Jeśli nie zmieni zdania, a aparat będzie spełniał jego oczekiwania, protetyk przeprowadzi końcowe dopasowanie. Będzie ono miało na celu jak najlepsze dostosowanie aparatu do indywidualnych potrzeb, doświadczeń jak i wrażeń słuchowych pacjenta.

Jeśli pacjent ma obustronny ubytek słuchu, zalecamy nosić dwa aparaty słuchowe. Natura wyposażyła nas w dwoje uszu, byśmy mogli lepiej zlokalizować dźwięk. Doświadczenia ludzi, którzy noszą aparaty słuchowe na obu uszach pokazują, że komfort słyszenia jest znacznie wyższy


W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ APARATY SŁUCHOWE?

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne Aparaty wewnątrzprzewodowe i wewnątrzuszne działają samodzielnie - mikrofon, wzmacniacz i głośnik znajdujące się w aparacie przekazują wzmocniony dźwięk bezpośrednio do przewodu słuchowego i narządu słuchu. Aparaty zauszne również mają mikrofon, wzmacniacz oraz głośnik, lecz przesyłają wzmocnione sygnały dźwiękowe do wkładki noszonej w uchu. Wkładka przesyła wzmocniony dźwięk do błony bębenkowej. Większość aparatów słuchowych posiada regulowaną głośność i jest zasilana małymi wymiennymi bateriami.

Cyfrowe aparaty słuchowe posiadają różnorodne cechy. Jednakże wspólnym elementem wszystkich modeli jest mikroprocesor, który umożliwia bardziej efektywną obróbkę każdego słyszanego dźwięku. Jeszcze skuteczniej wycisza niepożądane tło dźwiękowe jak i szumy oraz wzmacnia sygnał mowy, która staje się bardziej wyraźna.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Aparaty sluchowe, badanie sluchu - galeria
Aparaty sluchowe, badanie sluchu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Badanie słuchu, aparaty słuchowe, Gdańsk   Następna usługa: Najlepsze aparaty słuchowe, profesjonalny dobór