Prewencja w Biznesie  -  Monitoring Płatności

Prewencja w Biznesie - Monitoring Płatności nr 274633

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
49 / sztuka Rabat 1% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
DzuiałObsługiKlienta
Wyślij e-mail
tel: 33 474 15 15
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 1%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Prewencja w biznesie to nic innego jak zapobieganie powstawaniu długów.

Monitoring płatności    Wyślij e-mail   Cieszyn.

Nasz Firma specjalizuje się w Wyślij e-mail i monitoringu należności, które wzajemnie się uzupełniają i są oferowane w jednej opłacie abonamentowej - w cenie już od 49 zł netto na miesiąc.

W ramach opłaty abonamentowej możesz stosować bez ograniczeń pieczątkę prewencyjną oraz zlecić nam określoną ilość należności do monitorowania - te zaś w bardzo prosty i intuicyjny sposób wprowadzasz do naszego systemu, w którym na bieżąco jesteś informowany o postępie monitoringu.

W ramach usługi monitoringu, przypomnienia o terminach płatności należności są kierowane do Twoich Kontrahentów zarówno poprzez wiadomości mailowe jak i wiadomości sms, telefony czy list polecony wzywający do zapłaty czyli wszystko to co jest niezbędne do tego aby zdyscyplinować Twojego Kontrahenta do terminowego wywiązania się ze swojej należności. Ty sam decydujesz o ich ilości i częstotliwości. Po wprowadzeniu płatności do monitoringu - resztę zostawiasz nam - od tego momentu pilnujemy aby każda należność została uregulowana w terminie lub jak najszybciej po jego zakończeniu. Jeśli nie chcesz upominać się o swoje pieniądze - zostaw to nam. Pierwsze wiadomości wysyłane do Kontrahenta są wyłącznie wiadomościami przypominającymi o terminie płatności, kolejne przybierają na sile po to aby jak najszybciej zdyscyplinować Kontrahenta do zapłaty. Wszystko to w pełni profesjonalnie.

I tak na przykład w ramach najtańszego abonamentu w wysokości 49 zł netto na miesiąc możesz zlecić nam aż do 8 dokumentów do monitorowania (stosowanie pieczątki prewencyjnej w cenie).

Ilość monitorowanych dokumentów zależy od wybranego abonamentu - szczegóły znajdziesz w Wyślij e-mail .

Z doświadczenia wiemy iż wystarczy monitorować danego Kontrahenta co jakiś czas (nie przy każdej wystawianej mu Fakturze czy Rachunku) aby pozostałe płatności również regulował w terminie.

W cenie abonamentu otrzymujesz więc znacznie więcej - wszystko po to by zadbać o dobrą kondycję Twojego biznesu.

Dodatkowym atutem monitoringu jest błyskawiczna reakcja gdy Kontrahent nie zapłaci mimo licznych upomnień i przekazanie nam jej do windykacji , którą proponujemy po 30 dniach od upływu terminu płatności - po takim bowiem okresie możemy rozpocząć działania zmierzające do umieszczenia wpisu o niespłaconej wierzytelności w Europejskim Rejestrze Informacji Finansowej BIG S.A., który bardzo szybko dyscyplinuje Kontrahentów.

Kontrahent wiedząc już przy odbiorze Faktury, na której znajduje się pieczątka prewencyjna, że wierzytelność jest monitorowana - reguluje ją znacznie szybciej aniżeli pozostałe swoje płatności. Jeżeli mimo to sprawa trafi do nas do Wyślij e-mail - czynimy wszelkie starania aby wierzytelność została uregulowana zanim trafi do sądu i komornika. Jeśli tak się nie stanie odzyskamy ją zgodnie z obowiązującym prawem najszybciej jak to tylko możliwe. Więcej informacji znajdziesz w dziale Wyślij e-mail .

Tylko właściwa prewencja i monitoring zapewni Ci dobą kondycję Twoich finansów i ich płynność.


Cennik usług

Cennik usług za Wyślij e-mail i korzystanie z Wyślij e-mail :

  Standard Premium Mega Max*
Koszt abonamentu netto na miesiąc 49 zł 99 zł 199 zł 299 zł
Maksymalna ilość monitorowanych dokumentów 8 20 50 100*
Pieczątka prewencyjna** w cenie w cenie w cenie w cenie
  • * Przy większej ilości faktur do monitorowania ceny są ustalane indywidualnie
  • ** Pieczątkę prewencyjną możesz stosować do dowolnej ilości dokumentów

Usługę monitoringu możesz zamówić poprzez kontakt telefoniczny bądź wpisując poniżej swój adres mailowy:

Cennik Wyślij e-mail będącego elementem skutecznej prewencji każdorazowo jest ustalany indywidualnie - zależy od branży Kontrahenta oraz jego szczegółowości. Jego koszt w większości przypadków waha się od 400 do 1200 zł netto. Wynikiem wywiadu gospodarczego jest szczegółowy raport dotyczący historii oraz wypłacalności Kontrahenta.

Cennik usług Wyślij e-mail każdorazowo ustalany jest indywidualnie po zapoznaniu się z rodzajem długu, kwoty długu, okresem jaki upłynął od dnia terminu płatności,czynnościami jakie już zostały podjęte w celu odzyskania długu oraz wstępnego wywiadu gospodarczego przeprowadzonego na nasz koszt. Koszt ten waha się od 8 do 30% kwoty brutto odzyskiwanej należności. Przy kwotach powyżej 5 000 zł poza opłata sądową Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów do czasu odzyskania długu, z którego jest potrącana odpowiednia z góry ustalona prowizja. Dzięki skutecznym działaniom naszej Firmy sprawy rzadko kierowane są na drogę sądową. Przy kwotach od 1 000 zł do 5 000 zł pobierana jest prowizja początkowa 10. Po odzyskaniu długu prowizja pomniejszana jest o tą wartość. Dla Klientów posiadających wykupiony u nas abonament za monitoring - zniżki od 2 do 10%

Nie warto samemu zabiegać i dzwonić za swoimi pieniędzmi - zostaw to co najtrudniejsze profesjonalistom - a sam ciesz się spokojem i ciągłym wzrostem swojego biznesu.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy bądź zleceniem nam wierzytelności do windykacji, to zapraszamy serdecznie.Jesteśmy  pod telefonem  od godz. 08:00 - 16:00.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Strona
Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 1 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU NajlepszaWindykacja
Prewencja w Biznesie - Monitoring Płatności - galeria
Prewencja w Biznesie - Monitoring Płatności Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Zespół muzyczny Gold z konina   Następna usługa: Pisanie wypracowań i prac różnego rodzaju