Przekładka przeróbka anglika anglików BMW

Przekładka przeróbka anglika anglików BMW nr 290006

Lokalizacja: Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: przekładki przeróbki anglików marki BMW

INFORMACJE
Cena
2 500 / sztuka
Kontakt
Marcin ZduńskiOlszewski
DB Partner
Wyślij e-mail
ul.Dworcowa 5
87-100 Toruń

tel: 723264200
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-16:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
Witamy


     Jeśli wszedłeś na nasze ogłoszenie znaczy to, że szukasz firmy, która szybko, profesjonalnie i w odpowiedniej cenie dostosuje Twój samochód do ruchu prawostronnego. Możemy zagwarantować, że dobrze trafiłeś.

     Zajmujemy się przeróbką z wersji angielskiej na europejską aut marki BMW w jak najbardziej profesjonalny sposób. Nie wycinamy ścian grodziowych, ponieważ auta marki BMW posiadają symetryczną ścienę grodziową i w pełni nadają się do przerobienia. Angielskie elementy trzymające kolumnę kierowniczą oraz pedały odwiercane są w miejscach punktowych zgrzewów, co nie narusza stabilności i konstrukcji karoserii. Te same, lecz europejskie elementy są po dokładnym ich dopasowaniu spawane do ściany grodziowej w miejscach fabrycznych zgrzewów. W przypadku nowszych modeli elementy te są odkręcane co pozwala na zerową ingerencje w konstrukcje pojazdu. Odkręcamy wtedy angielskie elementy i przykręcamy europejskie już na swoje miejsce. Całość konserwujemy podkładem antykorozyjnym. Wszystkie te czynności dokumentujemy robionymi przez nas zdjęciami tak, aby klient mógł sam zobaczyć wykonaną przez nas prace bez konieczności ściągania deski rozdzielczej lub w razie potrzeby mógł przedstawić zdjęcia rzeczoznawcy. Części potrzebne do przerobienia auta załatwiamy sami lub przesyłamy Państwu kompletną listę potrzebnych części, aby mogli Państwo kupić je we własnym zakresie. W przypadku, kiedy zdecydują się Państwo zakupić części we własnym zakresie, zapewniamy pomoc telefoniczną. Zakładamy oryginalną, europejską instalacje elektryczną i ewentualnie uzupełniamy ją wyposażeniem, które posiadał Państwa samochód.

     W przypadku, kiedy klient sam dostarcza części i nie ma możliwości zakupu europejskiej wiązki, przerabiamy angielską wiązkę w cenie usługi. Wiązka jest wyciągana w całości i przerabiana poza samochodem na wzór europejskiej za pomocą przygotowanego szablonu. Każdy przewód jest lutowany i izolowany koszulką termokurczliwą, a cała wiązka owijana w sposób fabryczny oryginalna taśmą. Przerobiona wiązka jest nie do odróżnienie od oryginalnej, zarówno grubość wiązki jak i długości poszczególnych wtyczek jest identyczna.

      Naszym priorytetem jest solidność i dbałość o szczegóły. Do każdego auta podchodzimy jak do swojego.

     Po przeróbce wykonanej przez naszą firmę jedynie serwis BMW sprawdzając numer VIN może dojść do tego, że był to samochód w wersji angielskiej. Dbamy o każdy szczegół - klamka z zamkiem jest w lewych drzwiach, a bez zamka w prawych, mata obciążeniowa jest w fotelu pasażera i podczas wypadku, kiedy jedzie tylko kierowca wybucha tylko poduszka powietrzna kierowcy. Jeśli lampy są soczewkowe przerabiamy je tak, aby świeciły na pobocze a nie na kierowcę jadącego z naprzeciwka. Wszystkie podzespoły takie jak wyświetlacz pokazujący, które drzwi są otwarte, panel sterowania szybami itp. będą działały prawidłowo (tzn. lewe drzwi to lewe, prawa szyba to prawa). Przy zapalonych światłach alarm będzie informował o tym, po otwarciu drzwi kierowcy, a nie pasażera.

     Nie stosujemy żadnych półśrodków, montujemy tylko i wyłącznie oryginalne części.

     Listwa kierownicza (maglownica), przewody wspomagania, przewody hamulcowe, także wszelkie spinki i śrubki są oryginalne i na swoich miejscach, a wszystkie części fachowo zamontowane i dokładnie spasowane.

     Zastanów się zanim oddasz samochód warsztatom takzwanym od wszytskiego, które wykonuja przeróbki każdego auta. Nasza firma zajmuje się wyłącznie przeróbkami aut marki BMW i znamy te samochody od każdej strony. Na życzenie klienta istnieje możliwość dołożenia jakiegokolwiek doposażenia w trakcie przekładki typu tylna elektryczna roleta, elektryczne podgrzewane grzane fotele, multifunkcja, elektryczne szyby, board computer, parktronik, multifunkcyjna kierownica, istnieje możliwość przełożenia skrzyni automatycznej na manualną.

     Wystawiamy paragon i udzielamy gwarancji oraz spisujemy umowę określającą zakres i czas wykonania usługi.
     Na prośbę klienta dokonujemy opini rzeczoznawcy, oraz dokonujemy pierwszego przeglądu potrzebnego do rejestracji auta w kraju.

Tekst alternatywny e46 Tekst alternatywny
e46                                                e90                                               e53

Jesteśmy firmą która nie od dziś zajmuje się autami marki BMW
100% satysfakcji, wsparcie telefoniczne, gwarancja, oryginalna wiązka elektryczna !!!


Cena robocizny dla modelu e60/e61 4 tysiące.

Cena robocizny dla modelu e90 4 tysiące.

Cena robocizny dla modelu e53 3 tysiące.

Cena robocizny dla modelu e70 4 tysiące.

Cena robocizny dla modelu e63/e641 5 tysiące.

Cena robocizny dla modelu e605/e66 5 tysiące.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU MarcinDBP
Przekładka przeróbka anglika anglików BMW - galeria
Przekładka przeróbka anglika anglików BMW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 75)
Poprzednia usługa: TRANSPORT PRZEPROWADZKI KRAKÓW 24h   Następna usługa: SKUP SAMOCHODÓW FORUM - AUTO SKUP ŚLĄSK - KRAKÓW