Brak zdjęcia

Zwalczanie much w chlewniach, oborach i stajniach nr 296242

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: cała Polska

INFORMACJE
Cena
69 / sztuka
Kontakt
Mikołaj Krzemień
biomucha.pl
Wyślij e-mail
60-658 Poznań
tel: 729190729
tel: 616493975
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI

Biomucha to sprawdzony w USA, Niemczech i wielu innych krajach sposób walki z muchami występującymi w chlewniach i oborach. Walka prowadzona jest przy pomocy pożytecznych owadów, które hodowane są w laboratoryjnych warunkach. W zależności od systemu utrzymywania zwierząt stosuje się odpowiedni gatunek Biomuchy / Wyślij e-mail ,  Wyślij e-mail

Gospodarze od pokoleń stosowali metody biologiczne np: na myszy stosowano kota. Obejście, w którym jest łowny kot nie ma problemu z myszami. Tak było, jest i będzie. W podobny sposób działają preparaty Biomucha AQUA i Biomucha TERRA.  Zwalczają muchy przy pomocy ich naturalnych wrogów.

Walka polega na niszczeniu larw lub bobówek i nie dopuszczeniu do wylęgnięcia się dorosłych osobników. Biomuchy są tak skuteczne, ponieważ aż 85% całej populacji much w danym obiekcie jest w stadium rozwoju pozwalającym na ich zniszczenie przez Biomuchę.

Zastosowanie Biomuchy jest całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Biomucha nie drażni zwierząt, trzyma się w cieniu i lata przy ziemi na niewielkie odległości. Nigdy nie siada na ludzi i na zwierzęta. Jedna jej larwa zajada do 20 larw innych much dziennie!!!

Biomucha zwalcza różne gatunki much występujące w gospodarstwie. Nie ma możliwości uodpornienia się much na jej działanie, jak to ma miejsce w przypadku preparatów chemicznych. Zastosowanie sprowadza się do wywieszenia pudełka z preparatem. Biomucha, sama zlokalizuje miejsce nagromadzenia się jaj i larw much i zniszczy je.

Biomucha posiada zdolność do rozmnażania się, dzięki czemu efekt zastosowania utrzymuje się przez dłuższy czas (np. przy sprzyjających warunkach Biomucha Aqua może przeżyć w chlewni parę lat stale redukując populację much). Nie istnieje niebezpieczeństwo niekontrolowanego rozwoju Biomuchy, ponieważ potrzebuje ona do swojego rozwoju larw muchy.

Zalety Biomuchy

  • Biomuchy sprzedawane przez naszą firmę są hodowane w laboratoryjnych warunkach - nie występuje zatem ryzyko przeniesienia chorób.
  • Zastosowanie biomuchy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze (wystarczy wywiesić opakowanie, a resztą zajmą się biomuchy
  • biomucha jest tańsza i skuteczniejsza od preparatów chemicznych
  • Muchy nie są w stanie nabyć odpornorności na Biomuchę jak to ma miejscew przypadku prep. chemicznych
  • Biomuchy unikają zwierząt i ludzi

Wyślij e-mail . Walka z muchami musi mieć zawsze charakter kompleksowy. Przeczytaj jak w prosty sposób osiągnąć sukces stosująć Biomuchę.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU biomucha_pl

Zwalczanie much w chlewniach, oborach i stajniach Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 21)
Poprzednia usługa: Przedłużanie rzęs, włosów, paznokci!!!   Następna usługa: Budowa domów, remonty, docieplenia