Grupa Money.pl
Podświetlane tablice imienne

Podświetlane tablice imienne nr 302619

Lokalizacja: cała Polska

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Użytkownik
tablice-imienne ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 790 58 88 44
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 10:00-21:00
sb: 10:00-21:00
nd: 10:00-21:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości podświetlanych tablic imiennych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców stale poszerzamy grono klientów, zarówno indywidualnych jak i hurtowych. Swoją ofertę kierujemy do kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych, właścicieli firm transportowych, stacji benzynowych, sklepów z artykułami CB i akcesoriami do samochodów ciężarowych.
Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów, stale poszerzamy swoją ofertę o dostępność rozmaitych wzorów, kolorów, grafik, rozmiarów, łącząc je w spójną i estetyczną całość.

Wysoka jakość naszych tablic imiennych i świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta przekłada się na stale rosnący popyt na nasze tablice podświetlane.

Główną zaletą naszych tablic imiennych jest ich doskonała widoczność zarówno w dzień jak i w nocy. Napis nie zlewa się i nie powoduje efektu plamy na szybie. Użyty panel świetlny LED jest najwyższej jakości, dzięki czemu żywotność naszych tablic imiennych wynosi około 45 000 godzin!!! Nie oszczędzamy na diodach montowanych w tablicy – ich ilość jest proporcjonalna do wielkości tablicy (im większa, tym więcej diod). Gwarantuje to znakomity efekt świetlny w każdych warunkach, a przy tym zapewnia bardzo niski pobór prądu.

Kolejną zaletą naszych tablic jest ich konstrukcja. Są one całkowicie zabudowane, dzięki czemu światło tablicy nie przedostaje się do wnętrza auta. Nie oślepiają kierowcy i nie rozpraszają go podczas jazdy!!!
Zabudowa składa się z twardego 3mm PCV, dzięki czemu tablica imienna nie odkształca się z czasem pod wpływem warunków atmosferycznych (wilgotne powietrze, klimatyzacja, nasłonecznienie.)

Front tablicy imiennej tworzy PLEKSI, wyklejona wysokiej jakości folią ORACAL w różnych kolorach.

Każda tablica imienna zaopatrzona jest w kabel zasilający długości 1,5m (na życzenie klienta może być dłuższy) oraz wtyk zapalniczki samochodowej. Do wyboru napięcie zasilania 12V lub 24V.

Tablice mocowane są do szyby za pomocą supermocnych przyssawek o średnicy 40mm

Galerię zdjęć, szczegółowy cennik oraz prosty formularz zamówień znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Tutaj -> www.tablice-imienne.pl


Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Podświetlane tablice imienne - galeria - wyświetleń 5772
Podświetlane tablice imienne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: BiuroInter. pl - Adres dla firmy, wynajem biura, 99zł!   Następna usługa: Transport - Przeprowadzki Krosno