Grupa Money.pl
Podświetlane tablice imienne

Podświetlane tablice imienne nr 302619

Lokalizacja: cała Polska

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Użytkownik
tablice-imienne ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 10:00-21:00
sb: 10:00-21:00
nd: 10:00-21:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości Wyślij e-mail .
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców stale poszerzamy grono klientów, zarówno indywidualnych jak i hurtowych. Swoją ofertę kierujemy do kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych, właścicieli firm transportowych, stacji benzynowych, sklepów z artykułami CB i akcesoriami do samochodów ciężarowych.
Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów, stale poszerzamy swoją ofertę o dostępność rozmaitych wzorów, kolorów, grafik, rozmiarów, łącząc je w spójną i estetyczną całość.

Wysoka jakość naszych Wyślij e-mail i świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta przekłada się na stale rosnący popyt na nasze Wyślij e-mail .

Główną zaletą naszych Wyślij e-mail jest ich doskonała widoczność zarówno w dzień jak i w nocy. Napis nie zlewa się i nie powoduje efektu plamy na szybie. Użyty panel świetlny LED jest najwyższej jakości, dzięki czemu żywotność naszych Wyślij e-mail wynosi około 45 000 godzin!!! Nie oszczędzamy na diodach montowanych w tablicy – ich ilość jest proporcjonalna do wielkości tablicy (im większa, tym więcej diod). Gwarantuje to znakomity efekt świetlny w każdych warunkach, a przy tym zapewnia bardzo niski pobór prądu.

Kolejną zaletą naszych Wyślij e-mail jest ich konstrukcja. Są one całkowicie zabudowane, dzięki czemu światło tablicy nie przedostaje się do wnętrza auta. Wyślij e-mail i nie rozpraszają go podczas jazdy!!!
Zabudowa składa się z twardego 3mm PCV, dzięki czemu tablica imienna nie odkształca się z czasem pod wpływem warunków atmosferycznych (wilgotne powietrze, klimatyzacja, nasłonecznienie.)

Front Wyślij e-mail tworzy PLEKSI, wyklejona wysokiej jakości folią ORACAL w różnych kolorach.

Każda Wyślij e-mail zaopatrzona jest w kabel zasilający długości 1,5m (na życzenie klienta może być dłuższy) oraz wtyk zapalniczki samochodowej. Do wyboru napięcie zasilania 12V lub 24V.

Wyślij e-mail mocowane są do szyby za pomocą supermocnych przyssawek o średnicy 40mm

Wyślij e-mail , szczegółowy Wyślij e-mail oraz prosty Wyślij e-mail znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wyślij e-mailPROMOWANE USŁUGI
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Podświetlane tablice imienne - galeria - wyświetleń 6369
Podświetlane tablice imienne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: BiuroInter. pl - Adres dla firmy, wynajem biura, 99zł!   Następna usługa: Transport - Przeprowadzki Krosno