Pieczątki, stemple, lasery grawerujące

Pieczątki, stemple, lasery grawerujące nr 3478

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Trodat Polska Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Marywilska 22
03-228 Warszawa

tel: 22 3393600
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Trodat Polska Sp. z o.o.

Trodat GmbH z siedzibą w Austrii to jeden z największych europejskich producentów artykułów stemplarskich. Na początku września 2002 utworzona została, w ramach grupy Trodat, polska spółka siostra - Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

We wstępnych założeniach jedynym obszarem działalności firmy była dystrybucja produktów stemplarskich firmy Trodat. Jednakże w celu zapewnienia klientom szerokiej oferty związanej z artykułami stemplarskimi firma przyjęła do dystrybucji także tusze biurowe i specjalistyczne marki Noris, numeratory i datowniki marki Reiner, jak również kontynuuje sprzedaż komponentów do produkcji stempli marki Macdermid i Kodak.

W marcu 2003 po udanych negocjacjach z japońską firmą Uni Mitsubishi Pencil, podjęta została decyzja o wprowadzeniu do dystrybucji produktów piśmienniczych Uni. Dystrybucja produktów tej marki stanowi obecnie jeden z głównych filarów działalności firmy Trodat Polska. Produkty Uni tak jak produkty marki Trodat odznaczają się bardzo wysoką jakością i stanowią tzw. „górną półkę„ w swojej klasie.

 


 

 


Wyślij e-mail


Bardzo ważnym wydarzeniem na rynku światowym w roku 2003 było wprowadzenie nowego automatu stemplarskiego „Nowy Printy”. Stempel ten zdobył nagrodę „Produkt Roku 2003” na najważniejszych targach w branży – Paperworld we Frankfurcie. Prezentacja i wprowadzenie Nowego Printy w Polsce odbyło się tuż po premierze światowej. Została przygotowana cała kampania informacyjna, wprowadzono nowoczesne materiały reklamowe, przestawiony został system logistyczny oraz produkcyjny.

Poprzez nowy produkt firma Trodat Polska daje możliwość swoim partnerom handlowym do zainteresowania klienta nowymi możliwościami, nawiązania kontaktu handlowego z potencjalnym klientem i wprowadzenia ożywienia w branży stemplarskiej. Bardzo ważna jest stabilna i rozsądna polityka cenowa, której firma przestrzega, co pozwala na systematyczne budowanie relacji z klientami.
W roku 2004 Trodat Polska będzie skupiał się na umocnieniu pozycji rynkowej w poszczególnych markach, jak również planuje rozwój działalności związanej z tzw. Marking Systems, czyli systemami znakowania, do których można wykorzystywać lasery grawerujące marki Trotec.

Poza tym w planach jest wprowadzenie nowej organizacji logistycznej pod nazwą TROJET, która pozwoli na przyspieszenie czasu realizacji dostawy z zagranicy z czterech, pięciu tygodni do kilku dni. Dzięki nowemu systemowi firma będzie bardziej elastyczna w realizowaniu zamówień. Widać więc, że przewodnie hasło Trodata „krok w przyszłość” to nie tylko pusty slogan, ale rzeczywistość.Produkty

 

Stempel
Artykuły stemplarskie Trodat_

Trodat to największy producent artykułów stemplarskich i komponentów do produkcji stempli na świecie oraz niekwestionowany lider w zakresie nowych rozwiązań i innowacji.

Oferta Trodat to kompletna gama produktów stemplarskich

Wyślij e-mailTrotec Laser
Lasery grawerujące Trotec_

Lasery Trotec to urządzenia najszybsze i najwydajniesze spośród dostępnej oferty. Od 10 lat oddział Trodata, firma Trotec, zaangażowana jest w proces rozwoju i sprzedaży technologii laserowych. Trotec jest obecnie uważany za największego dostawcę systemów laserowych w Europie i innych częściach świata. 

Wyślij e-mailWyślij e-mail
Narzędzia internetowe_

Sprzedaż oraz prezentacja produktów w Internecie stają się coraz bardziej znaczące. Profesjonalne narzędzia internetowe oferowane są również przez firmę Trodat.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod adresem

 Ponadto w ofercie Trodat Polska:

Wyślij e-mail   - profesjonalne stemple metalowe, automatyczne numeratory, datowniki oraz urządzenia elektryczne

Wyślij e-mail - tusze stemplarskie, biurowe, przemysłowe i specjalistyczne, zmywacze do tuszu

Wyślij e-mail - szeroka gama artykułów piśmienniczych: długopisy, pióra kulkowe, żelowe, ołówki automatyczne, cienkopisy, korektory, markery i zakreślacze do wielu zastosowań
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pieczątki, stemple, lasery grawerujące - galeria
Pieczątki, stemple, lasery grawerujące Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Urny   Następna usługa: APOKALIPSA Miedzynarodowy Transport Zmarłych