Psychologiczne badania kierowców

Psychologiczne badania kierowców nr 357392

Lokalizacja: Puławy (woj. lubelskie)Więcej: Boczna ulica, na przeciwko Hali Targowej (ul. Piaskowa)

INFORMACJE
Cena
80 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
Puławy
tel: 818885577
www.psychotesty.pulawy.pl
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8-20
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Pracownia wykonuje badania psychotechniczne kierowców oraz osób wykonujących inne zawody wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej np. operatorów, osób pracujących na wysokości, kolejarzy, osób pracujących w energetyce itp.. Badamy również osoby skierowane przez Policję za jazdę po spożyciu alkoholu, przekroczenie 24 punktów, spowodowanie wypadku drogowego. Realizujemy zadania medycyny pracy. Wykonujemy badania psychologiczne niezbędne do wymiany prawa jazdy po szkoleniu okresowym lub kursie kwalifikacji wstępnej.

24-100 Puławy, ul. Eustachiewicza 3

tel. 81-888-55-77

Wyślij e-mail

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2009 oraz Certyfikat "Rzetelna Firma"!


Dla firm podejmujących stałą współpracę przewidujemy rabaty.


(badania kierowców, badania kierowców skierowanych przez policję, badania wysokościowe, psychotesty, badania psychologiczne kierowców, badania psychotechniczne kierowców, badania operatorów wózków widłowych, badania po alkoholu, badania kierowców po wypadku, badanie kierowców po przekroczenie punktów, Puławy,badania osób pracujących w górnictwie, energetyce)Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPINIE O UŻYTKOWNIKU Bio-Relax
Psychologiczne badania kierowców - galeria
Psychologiczne badania kierowców Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Dmuchańce, zjeżdżalnia dmuchana, zamek dmuchany   Następna usługa: Dom Opieki