LOT Usługi utrzymania terenu

LOT Usługi utrzymania terenu nr 3706

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Lot Auto Services
Wyślij e-mail
ul. 17 Stycznia 39
02-148 Warszawa

tel: 22 6066850
tel: 22 6069014
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


LOT AUTO SERVICES

Firma nasza powstała w 1995 roku jako efekt jednego z etapów restrukturyzacji Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. , który polegał na wydzieleniu części przedsiębiorstwa i utworzeniu samodzielnego podmiotu gospodarczego. Początek działalności to kontynuacja prowadzonej wcześniej w strukturach PLL LOT S.A. obsługi i naprawy samochodów, lotniskowych pojazdów i urządzeń specjalnych oraz usług transportowych.

W latach kolejnych Spółka rozszerzyła zakres wykonywanych prac wdrażając przy tym nowe technologie i system organizacji pracy. Naszym głównym profilem działalności było i jest świadczenie usług na rzecz PLL LOT S.A. i spółek zależnych. Dodatkowo kierujemy naszą ofertę usługową do instytucji, firm i klientów indywidualnych. Obecnie dla PLL LOT S.A. i spółek serwisujemy i naprawiamy samochody, pojazdy specjalne i urządzenia służące do obsługi samolotów, konserwujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne, wykonujemy prace remontowe i budowlane oraz prowadzimy prace porządkowe.

Lotnisko to miejsce wymagające najwyższej fachowości i solidności. Nasi pracownicy są doskonałymi fachowcami w większości z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, nieustannie doskonalącymi swoje umiejętności. Posiadamy dobrze wyposażone specjalistyczne warsztaty naprawcze, a w zakresie badań kontrolnych pojazdów najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny. Wdrożyliśmy nowoczesny informatyczny system wspomagający zarządzanie. Stałym klientom oferujemy korzystne zasady rozliczeń oraz rabaty na ceny usług i części zamiennych. Wykonywane naprawy objęte są gwarancją na usługę oraz części zamienne.


USŁUGI UTRZYMANIA TERENU

Naszą ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych. Zapewniamy wykonanie prac przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy oprócz realizacji zlecenia posłużą Państwu radą w wymienionych dziedzinach. Prace wykonujemy z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i narzędzi gwarantujących terminowość i wysoką jakość usług.  pielęgnacja zieleni, przycinanie drzew, zabiegi konserwacyjno-pielęgnacyjne zieleni, aranżacja ogrodów, wywóz fekalii, Warszawa, mazowieckie, ogrodnictwo, prace konserwacyjne, mycie znaków drogowych, tereny miejskie, utrzymanie czystości na terenach miejskich

Ceny na usługi utrzymujemy na przystępnym poziomie - w szczególnych przypadkach możemy je negocjować.

 

   Wykonujemy prace ogrodnicze:   

• sadzenie, przycinanie i wycinanie drzew i krzewów: nawożenie, cięcia pielęgnacyjne, opryski, nawadnianie, przesadzanie, zabezpieczenie roślin.

• porządkowanie i strzyżenie trawników: nawożenie, rekultywacja i regeneracja, koszenie wraz z wywiezieniem trawy, opryski, nawadnianie.

• rekultywacja terenu, utrzymanie czystości, utrzymanie terenów w okresie zimowym.

• aranżacja, wykonanie i pielęgnacja ogrodów.

   Przyjmujemy zlecenia na:   

• zamiatanie ulic, chodników, parkingów, placów

• zimą na odśnieżanie terenu i na odladzanie terenów (Unimog) - bierzemy udział w przetargach

• konserwacja znaków drogowych - mycie, malowanie, naprawa znaki drogowe, fekalia, wywożenie, usuwanie, koszenie trawy, trawniki, strzyżenie trawników, nawożenie trawnikówZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
LOT Usługi utrzymania terenu - galeria
LOT Usługi utrzymania terenu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Nauczymy CIę kickboxingu! Warszawa.   Następna usługa: AGAdendron - systemy nawadniania - NISKIE CENY!!