Szkolenie z zakresu PPOŻ podstawowe

Szkolenie z zakresu PPOŻ podstawowe nr 376257

Lokalizacja: Ciechocinek (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: włocławek, toruń, radziejów, inowrocław, warszawa, gdańsk, gdynia, sopot, cały kraj

INFORMACJE
Użytkownik
askarprotect (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Joanna Kowalska
Askar Protect
Wyślij e-mail
ul. Polna 35/70
87-720 Ciechocinek

tel: 533934555
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kurs jest skierowany dla pracowników wszystkich grup zawodowych.  Podczas szkolenia zapoznamy Państwa z Instrukcją Bezpieczeństwa Pożarowego oraz wyjaśnimy zasady organizacji ochrony przeciwpożarowej w obiekcie. Przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat powstawania i rozprzestrzeniania się pożarów. Wyjaśnimy mechanizmy procesu spalania oraz rodzaje zagrożeń związanych z powstaniem pożaru. Przedstawimy metody i techniki skutecznego gaszenia pożarów oraz zasady przeprowadzenia bezpiecznej i efektywnej ewakuacji z obiektu.

Ustawa o ochronie przeciwpożarowej Wyślij e-mail nakłada na właściciela, zarządcę lub użytkownika obiektu przestrzeganie wymagań przeciwpożarowych. Zgodnie art. 4 w/w ustawy to właściciel obiektu jest bezpośrednio odpowiedzialny za organizację ochrony przeciwpożarowej i zapewnienie bezpieczeństwa w budynku. Realizując te wymagania jest on zobowiązany zapoznać pracowników z obowiązującymi przepisami ochrony przeciwpożarowej i instrukcją przeciwpożarową.

Zgodnie z art. 4 ust. 2 Wyślij e-mail wykonywanie czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej (w tym również wykonywanie szkoleń) jest możliwe tylko przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje (co najmniej wykształcenie średnie i ukończone szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej lub co najmniej tytuł zawodowy "technik pożarnictwa").Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU askarprotect
pozytywna
rozwiń Super współpraca. wysoka jakość usług. można się z nimi odgadać w każdej kwestii. polecam, bo warto Wystawiona 19-07-2011 21:19 przez Kamil Mozdek (178.36.216.*)   Zgłoś nadużycie
Szkolenie z zakresu PPOŻ podstawowe - galeria
Szkolenie z zakresu PPOŻ podstawowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Św. Mikołaj w Łodzi i na terenie całego kraju   Następna usługa: Szkolenie PPOŻ (zwalczanie pożarów i ewakuacja)