Domki letniskowe całoroczne energooszczędne

Domki letniskowe całoroczne energooszczędne nr 395745

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie)

INFORMACJE
Użytkownik
oczko_gorz ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Marek Fąferko
P.H.U. OCZKO
Wyślij e-mail
Czereśniowa 6 / 9
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel: +48 602506486
tel: +48 731585058
fax: 0048957819912
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-17:30
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

 

PRODUKCJA I SPRZEDAŻ DOMKÓW

 

Możemy zbudować dla Ciebie dom, altanę, domek letniskowy, saunę, garaż... Zastosowań jest wiele !

 

EKOLOGIA I EKONOMIA UŻYTKOWANIA


Nasze projekty są ekologiczne i ekonomiczne!!! Kształt i materiały używane przez nas sprawiają, że domki są wyjątkowo ciepłe. Do ogrzania średniej wielkości obiektu wystarczy ciepło wytwarzane przez temperaturę Twojego ciała, energię urządzeń elektrycznych obecnych w każdym domu np. czajnik, telewizor, komputer itp. Wszystkie te urządzenia podczas pracy emitują energię cieplną, wystarczającą do ogrzania powierzchni okrągłego domu. Grube styropianowe ściany działają na zasadzie termosu nie przepuszczając zimna z zewnątrz, oraz zapobiegają wychładzaniu się wnętrz. Okrągłe domy to nie tylko oryginalny design - to także ekonomia i ochrona środowiska naturalnego.

Może wydaje ci się że w kwadratowych czy prostokątnych domach o prostych ścianach jest więcej miejsca? Przecież po ścianach nikt nie chodzi .... , sam spróbuj w swoim mieszkanku pochodzić obok ścian jak blisko się znajdujesz ? To wszystko to tylko złudzenie i przyzwyczajenie, okrągły domek jest podobnie praktyczny jak ten o prostych ścianach, wewnętrzne ścianki działowe pozwolą na montaż szaf, mebli kuchennych itp. , a ile mniej będzie Cię kosztował jak w zakupie jak i również w eksploatacji ?

 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

 

Zapomnij o dodatkowych kosztach jak w przypadku domków drewnianych, remontach dachu , czyszczeniu i naprawy rynien. Oferowany domek jest bezobsługowy chyba, że znudzi ci się kolor to pomalujesz za niewielkie pieniądze. Domek umyjesz wodą pod ciśnieniem używając taniego tzw. karchera. Specjalna powłoka zewnątrz i wewnątrz powoduje zachowanie idealnych warunków wewnątrz domku. Obojętnie czy zimą czy latem, system naturalnej wentylacji zapewnia komfortową i tanią eksploatację. Możesz bez obawy zbudować kominek (wcześniej ustalając z nami w którym miejscu i w jaki sposób) co uczyni pobyt w nim jeszcze bardziej wyjątkowy, przyjemny, romantyczny ...... :) , o każdej porze roku. Zalet jest bardzo dużo, są one potwierdzone badaniami i próbami więc możemy bez obaw Cię o tym zapewnić. Gwarancja na powłokę zewnętrzną to 25 lat ale nie będzie przesady jeżeli damy 50 lat, co czyni go bezkonkurencyjnym w stosunku do innych oferowanych na rynku polskim domków.

 

ODPORNOŚĆ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

 

Nasze domki dzięki swojemu kształtowi są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne jak: silne wiatry, trzęsienia ziemi. Równomierny rozkład sił oddziałujących na podłoże sprawia, że nie straszne im żadne naciski, specjalny sposób montażu do podłoża zapewnia system kotw betonowych. Gruba pokrywa śnieżna nie stanowi tu żadnego zagrożenia dla konstrukcji budynku i dodatkowo jest izolacją w mroźne zimowe dni.

Wyjeżdżasz i zostawiasz domek bez opieki ??? Nie musisz się obawiać podpalenia lub zniszczenia, zastosowana technologia przy produkcji powłoki wytrzyma takie próby wandalizmu.

Wszystkie materiału użyte do produkcji domków spełniają normy europejskie, posiadają atesty i nie są szkodliwe dla zdrowia, a wytrzymałość na warunki pogodowe domku jest nawet kilkunastokrotnie większa niż w przypadku domków, domów klasycznych.

 

TECHNOLOGIA

 

Technologia stosowana przez nas przy produkcji domków pozwala na realizację niemal każdego pomysłu, który kiedykolwiek wpadł Ci do głowy. Szukasz czegoś wyjątkowego? skontaktuj się z nami.

Oferowany przez nas domek o rozmiarze 35 m² po powierzchni zewnętrznej , łączna grubość ściany wynosi 25cm (rdzeń styropianowy o grubości 20cm). Wysokość w najwyższym punkcie 4,10 m. Podłoga o grubości 15 cm składa się z 10 cm najtwardszego styropianu i 5 cm specjalnej betonowej powłoki.

Istnieje możliwość zamówienia domków o wielkościach 12m² ( powierzchnia podłogi wewnątrz) i 25m² (powierzchnia zewnętrzna). W przypadku oferowanych domków nie ma potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę tylko zgłoszenie według aktualnego Prawa Budowlanego jednak dokładnie lepiej się upewnić w odpowiednim Urzędzie.

Wszystkie oferowane przez nas domki można połączyć ze sobą specjalnym dodatkowym modułem zwiększając w ten sposób powierzchnię użytkową.

 

ELEMENTY DEKORACYJNE

 

Na domkach możemy według twojego pomysłu zaprojektować i zrealizować elementy ozdobne (kamienie, kwiaty, sztukaterię, listwy ozdobne podświetlane LED,..... itd.) używając do tego najnowocześniejszych maszyn z firmy CONER ( plotery, powlekarki do profili, itp).

Posiadamy również jedne z najnowocześniejszych maszyn z firmy FELDER (pilarka formatowa, wiertarka wielowrzecionowa, okleiniarka), do produkcji mebli które również wykonamy po wcześniejszych ustaleniach.

Taki park maszynowy i doświadczenie pozwala nam na dokładną i szybką realizację dodatkowych zamówień.

 

STANDART WYKOŃCZENIA I CENA

- domek 12 m2 (powierzchnia podłogi wewnątrz) - 25000 zł brutto - stan surowy zamknięty - stolarka drzwiowa antywłamaniowa i okienna - okno łukowe uchylne, okno świetlikowe, tynki wewnętrzne, powłoka zewnętrzna (w wybranym indywidualnie kolorze), podłoga ocieplona 10 cm styropianem i ze specjalna 7 cm powłoką betonową, betonowe słupy - kotwy montażowe do podłoża.

- domek 25 m2 (powierzchnia zabudowy) - 58000 zł brutto - stan surowy zamknięty - stolarka drzwiowa antywłamaniowa i okienna - 2 x okno łukowe uchylne, okno świetlikowe, tynki wewnętrzne, powłoka zewnętrzna (w wybranym indywidualnie kolorze), podłoga ocieplona 10 cm styropianem i ze specjalna 7 cm powłoką betonową, betonowe słupy - kotwy montażowe do podłoża.

- domek 35 m2 (powierzchnia zabudowy) - 65000 zł brutto - stan surowy zamknięty - stolarka drzwiowa antywłamaniowa i okienna - 2 x okno łukowe uchylne, okno świetlikowe, tynki wewnętrzne, powłoka zewnętrzna (w wybranym indywidualnie kolorze), podłoga ocieplona 10 cm styropianem i ze specjalna 7 cm powłoką betonową, betonowe słupy - kotwy montażowe do podłoża.

Inne wielkości domków według indywidualnej wyceny.

Przed zakupem istnieje możliwość obejrzenia domku modelowego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w Gorzowie Wielkopolskim.

 

TERMIN REALIZACJI

 

Termin realizacji około 4 tygodni. Czas montażu 2-3 dni.

 

TRANSPORT I MONTAŻ

 

Koszt montażu i transportu ustalany w zależności od miejsca realizacji jednak nie większy od 3000 zł brutto.

 

 

 

Wpłata zaliczkowa na podstawie umowy 30% wartości, przed rozpoczęciem produkcji.

 

Zdjęcie przedstawia domek o wielkości 12 m2

 

Więcej znajdziesz przykładów i pomysłów na :

www.okraglydomek.pl

 

dział sprzedaży


Marek Fąferko
  Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail  
  Wyślij e-mail

 

dział techniczny


Tomasz Kamieniczny
  Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

 

dane adresowe

 

P.H.U. OCZKO
Ul. Czereśniowa 6 lok. 9
66-400 Gorzów Wlkp.
Lubuskie

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU oczko_gorz
Domki letniskowe całoroczne energooszczędne - galeria
Domki letniskowe całoroczne energooszczędne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Praca maturalna   Następna usługa: Letni obóz konny, wakacyjny obóz jeździecki,