ENGLISH FOR JOB INTERVEW

ENGLISH FOR JOB INTERVEW nr 407551

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
Alverstone ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Alverstone
Wyślij e-mail
Wrocław
tel: 694331241
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 08:00-18:00
śr: 80:00-18:00
pt: 80:00-18:00
sb: 09:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

 

ENGLISH FOR JOB INTERVIEW

 

Świadczymy usługi szkoleniowe oraz tłumaczeniowe dla firm od kilku lat. Nasi trenerzy posiadają również dświadczenie w projektach rekrutacyjnych dla firm w Katowicach oraz we Wrocławiu. Od 2 lat skutecznie przygotowujemy osoby do pocesów rekrutacyjnych w języku angielskim do międzynarodowych firm.

 

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych na jedno lub kilkurazowe szkolenie przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim.

Szkolenie ENGLISH FOR JOB INTERVIEW to odgrywanie scen z rozmów kwalifikacyjnych przeprowadzonych w języku angielskim. Na szkoleniu poza umiejętnościami językowymi rozwijane są m.in. umiejętności z zakresu autoprezentacji, negocjacji płac czy warunków zatrudnienia. Zajęcia wzbogacone są o materiały autentyczne, DVD oraz case studies.

Kontakt:

mobile: Wyślij e-mail
e-mail:   Wyślij e-mail
www:    Wyślij e-mail

Cena: do ustalenia

 

Serdecznie zapraszamy !Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Alverstone
ENGLISH FOR JOB INTERVEW - galeria
ENGLISH FOR JOB INTERVEW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Kamerzysta Legionowo   Następna usługa: Wizy do USA, DS - 160, odmowa wizy, uchylenie zakazu wjazdu, waiver