ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO nauka Jazdy !!

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO nauka Jazdy !! nr 4083

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Cena
940 / osoba
Kontakt
ZDZ
Wyślij e-mail
Piłsudskiego 2
35-959 Rzeszów

tel: 17 8628093
tel: 606 703003
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
Ośrodek Szkolenia Kierowców
Wyślij e-mailSzanowni Państwo!

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kursy nauki jazdy, do jednego z pierwszych ośrodków szkolenia kierowców na terenie Polski południowo-wschodniej. Dysponujemy własnym placem manewrowym, mieszczącym się przy budynku naszego ośrodka (Zakład Doskonalenia Zawodowego), bogato wyposażoną salą wykładową (komputer, prezentacje wideo, plansze z przepisami drogowymi itp.) i materiałami naukowymi. Ćwiczenia jazdy po placu manewrowym oraz w ruchu miejskim, odbywają się z wykorzystaniem samochodu marki Fiat Punto II (tak jak na egzaminie). Dogodne terminy zajęć teoretycznych, wieloletnie doświadczenie oraz stabilna i wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców dają gwarancję Państwa zadowolenia i efektów w nauce.


Kategorie w których kształcimy:

 • A - motocykle.
   
 • B - pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t.


 Co nas wyróżnia: • Szkolimy osoby niepełnosprawne ruchowo! - Jako jedyny ośrodek na Podkarpaciu, posiadamy specjalny samochód z oprzyrządowaniem, umożliwiający naukę jazdy osobom niepełnosprawnym z uszkodzeniami kończyn dolnych oraz osób  głuchoniemych.
   

 • Naszym kursantom bezpłatnie udostępniamy do ćwiczeń, poza godzinami zajęć, plac manewrowy.
   
 • Poza godzinami wykładów, nasi kursanci mają możliwość bezpłatnego korzystania z programów komputerowych, znacznie ułatwiających naukę przepisów ruchu drogowego.
   
 • Możliwość rozłożenia opłaty za kurs w ratach (dokonywanie opłat w kasie zakładu!).
   
 • Czas trwania szkolenia - 1 miesiąc.
   


ZAPRASZAMY


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO nauka Jazdy !! - galeria
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO nauka Jazdy !! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: AGAdendron - roboty brukarskie - KONIECZNIE ZOBACZ   Następna usługa: Trwałe i skuteczne usuwanie wilgoci!!!