Zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki dla grup, atrakcje Kołobrzeg

Zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki dla grup, atrakcje Kołobrzeg nr 424523

Lokalizacja: Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Muzeum 6D przy ul. Rodziewiczówny 15 (Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA - ALBAX) w Kołobrzegu.

INFORMACJE
Użytkownik
Muzeum6D ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Muzeum 6D
Wyślij e-mail
ul. Rodziewiczówny 15
78-100 Kołobrzeg

tel: 94 716 22 44
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
www.muzeum6d.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Muzeum 6d - Maszoperia, to całoroczna atrakcja przygotowana z myślą o turystach, którzy postanowili spędzić czas nad Bałtykiem.

Miejsce powstało z potrzeby upamiętnienia życia i pracy nadbałtyckich maszopów i jest wyjątkowe nie tylko dlatego, że nie ma w nim kustosza i kapci nie do pary, ale ze względu na to, że wszystkie eksponaty można śmiało dotykać i głośno wymieniać się wrażeniami.

Oferta Muzeum 6D – Maszoperia skierowana jest do dzieci, młodzieży szkolnej, dorosłych w różnym wieku i turystów zagranicznych. Całość ekspozycji prezentuje lektor, który w języku polskim, angielskim lub niemieckim opowiada historię o życiu i pracy maszopskich społeczności osadzoną w 1913 r.


W otoczeniu trójwymiarowych, ręcznie wykonanych malowideł oglądanych w okularach 3D znajdują się typowe dla społeczności rybackiej przedmioty takie, jak sieci rybackie, kotwice i wiosła.


Zwiedzający mogą wcielić się w rolę kapitana statku i zamaszyście zakręcić kołem sterowym, zerknąć przez bulaja czy zadzwonić prawdziwym kutrowym dzwonem. Niespodzianki czekają z każdej strony, z prawej, lewej, z góry i dołu.

Całość ekspozycji dopełniają efekty specjalne w postaci ruchomej podłogi, mgły czy zapachu morskiej bryzy.

Wycieczka do Muzeum 6D – Maszoperia, to wspaniała okazja, by w jednym miejscu otrzymać porcję solidnej wiedzy i rozrywki.

Muzeum 6D - Maszoperia
ul. Rodziewiczówny 15(Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA - ALBAX)
78-100 Kołobrzeg
tel. kontaktowy: Wyślij e-mail
mail: Wyślij e-mail

Bilety do kupienia w kasie Muzeum 6D.
Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych (wielkość grupy min. 15 osób)


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Muzeum6D
Zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki dla grup, atrakcje Kołobrzeg - galeria
Zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki dla grup, atrakcje Kołobrzeg Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Kurs motocyklowy w Krakowie? Zdobądź prawo jazdy na motor w OSK Anioł   Następna usługa: Zakładanie ogrodów, niwelacja terenu, zakładanie trawnikmow, rabaty .