Kursy dla Ciebie

Kursy dla Ciebie nr 4273

Lokalizacja: Legnica (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Kontakt
Dariusz Szyjka
ANDARPOL - Centrum BHP i P.POŻ
Wyślij e-mail
Ul. Zielona 13
59-220 Legnica

tel: 603662288
tel: 603662299
fax: 767208376
www.andarpol.com
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma ANDARPOL od wielu lat świadczy usługi w zakresie bhp, p.poż oraz ochronie środowiska, na rzecz firm i instytucji, obsługi kontraktów inwestycyjnych, budów - oferujemy Państwu kompleksową obsługę w ramach outsourcingu.

Celem Firmy jest profesjonalna pomoc Firmom, Instytucjom, Inwestorom w celu efektywnego podnoszenia ich standardów bezpieczeństwa.

Cel jest realizowany poprzez zachowanie jak najwyższego poziomu świadczonych usług, mając na uwadze spełnienie wszystkich wymogów prawnych Swoich Klientów w dziedzinie bhp, p.poż i ochronie środowiska z uwzględnieniem uwarunkowań rynkowych.

Kompleksowa obsługa firmy i instytucji w zakresie bhp, p,poż,
ochronie środowiska minimalizuje koszty związane z obsługą.


SZKOLENIA BHP

Szkolenia wstępne ogólne
dla nowo przyjętych pracowników (przeprowadzane przed podjęciem pracy przez pracownika)
Szkolenie stanowiskowe
dla nowo przyjętych pracowników (przeprowadzane w pierwszym dniu pracy)
Szkolenia okresowe
  • pracodawców, w tym osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami, innych osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych
  • Pracodawców wykonujących zadania służb BHP. Szkolenie jest przeznaczone dla pracodawców, którzy na podstawie art. 237 § 1 Kodeksu pracy będą wykonywali w swoim zakładzie pracy, zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • dla pracowników na stanowiskach robotniczych
  • dla pracowników na stanowiskach administrcyjno biurowych
  • dla pracowników na stanowiskach pracowników inżynieryjno - technicznych - Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji.
Wytyczne do szkoleń bhp

Wyślij e-mail

Art. 237

§ 1. Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

§ 2. Pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie. Szkolenie pracownika przed dopuszczeniem do pracy nie jest wymagane w przypadku podjęcia przez niego pracy na tym samym stanowisku pracy, które zajmował u danego pracodawcy bezpośrednio przed nawiązaniem z tym pracodawcą kolejnej umowy o pracę.

Szkolenie wstępne ogólne
przeprowadza się (przed rozpoczęciem pracy) wszystkim zatrudnionym pracownikom na danych stanowiskach pracy.
Szkolenie stanowiskowe
przeprowadza się (w pierwszym dniu pracy ) wszystkim zatrudnionym pracownikom na danych stanowiskach pracy.
Szkolenie okresowe
przeprowadza się Pracownikom na stanowiskach robotniczych w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy (zaświadczenie ważne jest przez okres do 3 lat, a na stanowiskach robotniczych, na których występują szczególnie duże zagrożenia dla bezpieczeństwa lub zdrowia pracowników, zaświadczenie ważne jest do 1 roku.)
Pozostałym pracownikom i pracodawcy szkolenie przeprowadza się w okresie do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy na tych stanowiskach.
(Zaświadczenie jest ważne przez okres do 5 lat).

§ 21. Pracodawca jest obowiązany odbyć szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie niezbędnym do wykonywania ciążących na nim obowiązków. Szkolenie to powinno być okresowo powtarzane.

§ 3. Szkolenie, o którym mowa w § 2, odbywają się w czasie pracy i na koszt pracodawcy.

Ocena ryzyka zawodowego

Wyślij e-mail

Ryzyko zawodowe - jest to prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń, związanych z wykonywaną pracą, powodujących straty, w szczególności wystąpienia u pracowników niekorzystnych skutków zdrowotnych w wyniku zagrożeń zawodowych występujących w środowisku pracy lub sposobie wykonywania pracy (PN-N-18001:2004).

Jedną z najważniejszych — oprócz szkoleń bhp — czynności, spoczywających na pracodawcy, jest Ocena Ryzyka Zawodowego (Kodeks Pracy Art. 226). Ocenę ryzyka zawodowego powinno się powtarzać i korygować w przypadku zwiększenia zagrożenia na stanowiskach pracy.

Pracodawca jest obowiązany informować pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się z wykonywaną pracą, oraz o zasadach ochrony przed zagrożeniami i wykonać odpowiednią dokumentacje.

Ażeby poinformować pracowników o ryzyku zawodowym, pracodawca musi przede wszystkim ocenić jego wielkość związaną z wykonywaną pracą i w zależności od tego zastosować odpowiednie środki chroniące pracowników przed występującymi zagrożeniami, czyli czynnikami niebezpiecznymi, szkodliwymi i uciążliwymi występującymi w procesie pracy. Mówi o tym wyraźnie § 39 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 129, poz. 844)

Pracodawca będzie miał następujące korzyści z prawidłowo przeprowadzonej oceny ryzyka:

  • spełnienie wymagań przepisów prawnych (Kodeks Pracy Art. 226),
  • świadomość pracodawcy: jakie występują zagrożenia, jakie jest ryzyko i czy zastosowane środki profilaktyczne są wystarczające, biorąc pod uwagę podejmowane ryzyko (wypadku, a co się z tym wiąże - strat finansowych dla przedsiębiorstwa),
  • ulgi po wprowadzeniu zróżnicowanej składki ubezpieczeniowej, systemu bezpieczeństwa pracy w zakładzie),
  • lepsza pozycja przy ewentualnych procesach o odszkodowanie.
Ocena pracy przy monitorach ekranowych

Wyślij e-mail

Każdy pracodawca obowiązany jest do oceny stanowiska pracy wyposażonego w monitor ekranowy (komputer) — Rozp. MPiPS z dnia 1 grudnia 1998r.

Występuje tu podobna procedura jak przy ocenie ryzyka zawodowego.

Prowadzenie spraw bhp w zakładach pracy

Wyślij e-mail

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy z późniejszymi zmianami wykonujemy zadania Służb Higieny Pracy w Zakładach pracy na terenie Dolnego Śląska.

Nasi pracownicy przejmują wszelkie obowiązki służb BHP w Państwa zakładzie pracy co redukuje koszty zatrudniania danego pracownika i zwiększa skuteczność działań prewencyjnych w tej dziedzinie.

W tym wypadku większość czynności jest wliczana w cenę stałej obsługi.

UCZESTNICZYMY W KONTROLACH ZAKŁADÓW PRACY, KOMISJACH BHP ORAZ PODCZAS RUTYNOWYCH KONTROLI WYKONYWANYCH PRZEZ INSTYTUCJE TAKIE JAK PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY, INSPEKCJA SANITARNA, STRAŻ POŻARNA.

Na życzenie klienta uczestniczymy w w/w kontrolach jako służby doradcze i interwencyjne pomagające w m.in załagodzeniu sporów pomiędzy pracodawcą / pracownikiem / inspekcją dozoru.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU andarpol
Kursy dla Ciebie - galeria
Kursy dla Ciebie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Zakład Pogrzebowy Jelonki - Akcesoria Pogrzebowe   Następna usługa: Instalacje elektryczne