Brak zdjęcia

Biuro rachunkowe i księgowość, ZUS, płace, kadry nr 437957

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
fkcob ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Sikora
Finansowo Księgowe Centrum Obsługi Biznesu FK COB Sp.z o.o.
Wyślij e-mail
Felicjanek 10/8
31-104 Kraków

tel: 12-4228053
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 10:00-17:00
wt: 10:00-17:00
śr: 10:00-17:00
cz: 10:00-17:00
pt: 10:00-16:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Biuro rachunkowe Kraków – FK COB SP. Z O.O. zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z świadczonych przez nas usług, obejmujących zagadnienia z zakresu rachunkowości i księgowości, kadr, płac, wirtualnego biura, bankowości, ubezpieczeń, pozwoleń na pobyt i pracę dla obcokrajowców oraz innych przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Pomagamy przy zakładaniu działalności przygotowując wszelką niezbędną dokumentację.

Naszymi klientami są spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (KPiR, ryczałt) oraz fundacje. Obsługujemy zarówno firmy krajowe jak i zagraniczne działające na polskim rynku. Kompleksowa obsługa jaką oferujemy umożliwia naszym klientom skupienie się na zarządzaniu własną firmą, zostawiając kwestie rozliczeń i kontaktu z urzędami w naszych rękach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego jak i też osobistego w siedzibie naszego biura.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Opinie tego użytkownika zostały wyłączone.

Biuro rachunkowe i księgowość, ZUS, płace, kadry
Poprzednia usługa: Murowanie fundamenty żelbet kucie wiercenie szalunki   Następna usługa: Wyroby z wikliny płoty wiklinowe produkcja wyrobów wiklinowych maty