Cięcie, gięcie i spawanie blach. Konstrukcje. Obróbka plastyczna

Cięcie, gięcie i spawanie blach. Konstrukcje. Obróbka plastyczna nr 448098

Lokalizacja: Kraśnik (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Użytkownik
nabor ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
PPW Nabor G.Naborczyk
Wyślij e-mail
Fabryczna 6
23-204 Kraśnik

tel: 818257744
fax: 818257745
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Nabor  to firma, w skład której wchodzą trzy ściśle współpracujące ze sobą dywizje produkcyjne odpowiedzialne za przetwórstwo elastomerów, obróbkę skrawaniem oraz obróbkę plastyczną.

Od ponad 30 lat doskonalimy i rozwijamy nasze metody produkcyjne, wdrażając rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesów naszych Klientów w Polsce i za granicą. Ponad 60% naszych zamówień to kontrakty eksportowe. Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem biznesowym, który zapewnia kompleksowe zaplecze konstrukcyjno-technologiczne, produkcyjne oraz logistyczne, zgodne ze światowymi standardami.

 

Obróbka plastyczna

Park maszynowy obsługiwany przez zespół doświadczonych specjalistów umożliwia produkcję dowolnie zaprojektowanych, często bardzo skomplikowanych elementów. Stosując obróbkę plastyczną zachowujemy ciągłość włókien, co zapewnia lepsze właściwości mechaniczne metalu. W naszej pracy korzystamy z najlepszych urządzeń dostarczonych przez renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość naszych usług oraz powtarzalność produkcji.

 

 

W dziale świadczymy usługi z zakresu:

- Cięcie blach

- Gięcie blach (Prasy krawędziowe o długości do 4000mm)

- Spawanie TIG . MIG . MAG

- Spawanie inox , nierdzewki

- Wykrawanie blach

 

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą i doświadczonym zespołem....

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU nabor
Elementy gięte - Cięcie, gięcie i spawanie blach. Konstrukcje. Obróbka plastyczna
Cięcie, gięcie i spawanie blach. Konstrukcje. Obróbka plastyczna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Instalacje elektryczne, podłączanie silników, falowników itp.   Następna usługa: Montaż ustawienie anten satelitarnych, naziemnych Opole