Fotwoltaika, ogniwa fotowoltaiczne, energia odnawialna, energia

Fotwoltaika, ogniwa fotowoltaiczne, energia odnawialna, energia nr 449927

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)Więcej: Przy Carrefur, Savona

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Białozol
Better Energy Plus
Wyślij e-mail
Wysockiego 69G
15-168 Białystok

tel: 796 184 740
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
sb: 9:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Better Energy Plus ułatwia klientom, korzystanie z lepszej energii. Pod uwagę bierzemy kompleksowe spojrzenie na zużycie energii naszych klientów oraz określamy maksymalne możliwości ekonomiczne w produkcji własnej energii.
 
Better Energy Plus– To pełna obsługa inwestycji
 
Jesteśmy jedyną z niewielu firm w kraju, która oferuje zintegrowaną sprzedaż, finansowanie, projektowanie instalacji, prognozę ekonomiczną, montaż, bieżący monitoring, serwis i usługi w zakresie efektywności, bez potrzeby korzystania z usług wielu osób trzecich.
 
Gwarantujemy również produkcję energii elektrycznej z naszych systemów energii słonecznej do naszych klientów.
 
Systemy wykorzystywane w Better Energy monitorują wydajność i zapewniają naszym klientom wgląd w czasie rzeczywistym w zużycie energii i emisji dwutlenku węgla.
 
Nasze instalacje są monitorowane przez system 24 godzinny przez 7 dni w tygodniu. Dzięki czemu system niezwłocznie poinformuje nas, jeśli pojawią się problemy. Pomaga nam to zapewnić sprawne działanie instalacji fotowoltaicznej.
 
Instalacje solarne są bardzo wiarygodne, gdy Better Energy serwisuje i dba o wszelkie naprawy bez dodatkowych kosztów inwestora.
 
Udzielamy 5-letniej gwarancji na instalacje oraz bierzemy odpowiedzialność w przypadku uszkodzeń dachu, które mogą wystąpić podczas montowania systemu.
 
Nasze instalacje fotowoltaiczne (PV) zabezpieczą was przed ciągłym wzrostem cen za energie elektryczną przez okres 30 lat. 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BetterEnergyPlus
Fotwoltaika, ogniwa fotowoltaiczne, energia odnawialna, energia - galeria
Fotwoltaika, ogniwa fotowoltaiczne, energia odnawialna, energia Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Wynajem Autolawet 24H pomoc drogowa holowanie   Następna usługa: DPK Lombard - pożyczki pod zastaw pojazdów orzn znieruchomości