Przedszkole Kredka  -  Bydgoszcz (Fordon) : najlepsza opieka dla dziecka

Przedszkole Kredka - Bydgoszcz (Fordon) : najlepsza opieka dla dziecka nr 456092

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: Fordon

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
PrzedszkoleKredka ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Angelika Brzezińska
Centrum Rozwoju Dziecka KREDKA
Wyślij e-mail
ul. Bartłomieja z Bydgoszczy 6a
85-796 Bydgoszcz

tel: 609595497
9.00 - 17.00
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 6:00-17:30
w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Super przedszkole w Centrum Kredka – Bydgoszcz (Fordon)

Zapraszamy do kameralnego przedszkola w Centrum Rozwoju Dziecka "Kredka" znajdującego się w Bydgoszczy na ulicy Bartłomieja z Bydgoszczy 6 a i przygotowanego dla małej, rodzinnej grupy dzieci w wieku 2 -5 lat. W trosce o wszechstronny rozwój dziecka przedszkole zapewnia wszystkim dzieciom różnorodne zajęcia edukacyjne. Ze względu na swoją specyfikę, tj. małą liczbę dzieci, nauczyciele mogą lepiej poznać potrzeby każdego dziecka, zarówno intelektualne, jak też wychowawcze, co bezpośrednio wpływa na jakość podejmowanych działań z wychowankiem. Nasza placówka jest alternatywą dla dużych przedszkoli. Skierowana jest do rodziców, którzy chcą, aby potrzeby i możliwości ich dzieci były znane, dobrze zaspokajane i rozwijane w ciągu całego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.Wszystkie dzieci, w ramach czesnego, uczestniczą w następujących zajęciach dodatkowych: język angielski, zajęcia komputerowe, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się w takich warunkach zapisz je do nas. Kredka to Dobre Miejsce dla Twojego Dziecka. Warto nam zaufać. Otoczymy Twojego Maluszka najlepszą opieką. Trwają zapisy. Zapraszamy na nasz a stronę.

Zapisy i szczegółowe informacje:  Centrum Rozwoju Dziecka KREDKA na ul. Bartłomieja z Bydgoszczy 6a . Tel. 609 – 595 - 497

Oferujemy również:

  • Półkolonie dla dzieci w wieku 3 - 8 lat
  • Zajęcia komputerowe dla dzieci .Rozwijamy koncentrację uwagi, zakres pamięci, rozumienie pojęć, czytanie globalne, myślenie logiczne, koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję słuchową. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych możliwości dziecka. Nauka u nas odbywa się poprzez zabawę. Przyjazna dla dzieci grafika,wpływa korzystnie na jego motywację.
  • Trening ortograficzny
  • Trening czytania
  • Zajęcia logopedyczne
  • Język angielski dla dzieci
  • Opiekę na godziny
  • Pomoc w odrabianiu lekcji


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PrzedszkoleKredka
Przedszkole Kredka - Bydgoszcz (Fordon) : najlepsza opieka dla dziecka - galeria
Przedszkole Kredka - Bydgoszcz (Fordon) : najlepsza opieka dla dziecka Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Klimatyzacja montaż instalacja serwis Wrocław   Następna usługa: Docieplenia budynków