Przeszczep rogówki - ratunek dla wzroku! Warszawa

Przeszczep rogówki - ratunek dla wzroku! Warszawa nr 4570

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
9 400 / sztuka
Użytkownik
Kontakt
Centrum Mikrochirurgii Oka Laser Klinika prof. Jerzego Szaflika
Wyślij e-mail
ul. Dolańskiego 2
00-215 Warszawa

tel: 22 6546806
tel: 22 6546781
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 
 Firma

Pierwszy w Polsce, działający od 1996 roku, niepubliczny ośrodek chirurgii refrakcyjnej zaprasza Państwa do korzystania z możliwości korekcji wad wzroku. Centrum Mikrochirurgii Oka LASER to przede wszystkim doświadczona i doskonale wyszkolona kadra chirurgów-okulistów pod kierunkiem prof. Jerzego Szaflika oraz wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, w tym najnowszej generacji laser excimerowy firmy Zeiss Meditec Nasza klinika znana jest również za granicą - operujemy pacjentów z krajów całego świata

Nowoczesna technika umożliwia obecnie korekcje wad wzroku związanych z nieprawidłowym działaniem układu optycznego oka. Przy pomocy lasera excimerowego możemy korygować krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm oraz kombinacje tych wad. W przypadku skomplikowanych wad wzroku stosujemy najnowsze techniki chirurgii oparte o mapę rogówki (TOSCA). U pacjentów z wysokimi wadami wzroku proponujemy doszczepienie soczewek fakijnych.

25

Przeprowadzamy także ambulatoryjne (nie wymagające hospitalizacji) usuwanie zaćmy przy pomocy fakoemulsyfikatora Infiniti™ z systemem emulsyfikacji płynowej AquaLase™ amerykańskiej firmy Alcon z wszczepieniem amerykańskich soczewek zwijalnych.

W naszym Centrum wykonalismy dotychczas ponad 8000 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

Udzielamy skutecznej pomocy wszystkim, którzy z przyczyn zdrowotnych, zawodowych lub po prostu dla własnej wygody CHCĄ LEPIEJ WIDZIEĆ! Naprawdę warto się nad tym zastanowić.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej diagnostyki i leczenia schorzeń narządu wzroku.

 Czym jest rogówka?

Rogówka jest pierwszym ośrodkiem optycznym oka. Składa się z nabłonka, warstwy Bowmana, istoty właściwej, błony Descemeta i śródbłonka. Kształtem zbliżona jest do elipsy a jej przezierność uwarunkowana jest równoległym ułożeniem włókien. Jest bogato unerwiona, nie posiada własnych naczyń krwionośnych.

 Kwalifikacja do zabiegu

Przeszczep rogówki to ostateczna  procedura medyczna stosowana w sytuacjach:

  • gdy rogówka własna nie spełnia prawidłowych funkcji optycznych (stożek rogówki, blizny pourazowe, bielma pozapalne)
  • gdy choroba jest przyczyną dolegliwości bólowych rogówki (zwyrodnienie pęcherzowe rogówki)
  • gdy stan zapalny rogówki nie poddaje  się leczeniu i istnieje ryzyko całkowitej utraty widzenia (owrzodzenie bakteryjne, grzybicze).

Kwalifikacja:

Nasi specjaliści biorą pod uwagę cały szereg różnych czynników. Standardem przy kwalifikacji jest ocena czucia rogówki, ilości wydzielanych łez, anatomicznego ustawienie powiek, czy umiejscowienia zmian patologicznych w rogówce.
Czasami może wystarczyć rutynowe badanie okulistyczne, czasami niezbędne jest wykonanie badań mających na celu ocenę przewodnictwa nerwowego w układzie wzrokowym, ocenę przylegania siatkówki, przezierności ciała szklistego.
Ważny jest również stan ogólny pacjenta – niektóre choroby ogólnoustrojowe znacznie osłabiają procesy gojenia się przeszczepu lub stanowią przeciwwskazania do znieczulenia ogólnego pacjenta (w takim znieczuleniu z reguły wykonuje się przeszczep)
 Zabieg przeszczepu rogówki

Warunkiem wykonania przeszczepu jest posiadanie materiału do przeszczepu – tzn. rogówki od dawcy.
Przeszczepy rogówki możemy podzielić na:

  • warstwowe  - usuwana  jest tylko część rogówki i na jej miejsce wszczepiany jest fragment odpowiedniej grubości rogówki dawcy.
  •  pełnej grubości.
Sam zabieg przeszczepu rogówki trwa 60-90 minut. Potem przez około 3 tygodnie,  pacjent nosi opatrunek. Po około 12 miesiącach od operacji usuwa się szwy. Niepowodzenie przeszczepu zdarza się rzadko.
 Jak się przygotować, co musimy wiedzieć

Nie można zaplanować daty przeszczepu – ponieważ jej ustalenie zależy od dostępności materiału.

 Nasi specjaliści
prof dr hab. Jerzy Szaflik  
dr n.med Anna Kamińska  
dr Justyna Izdebska  

Wyślij e-mail

Cennik
PRZESZCZEP ROGÓWKI /jedno oko/

Przeszczep drążący

9400 zł

Przeszczep oraz zabieg usunięcia zaćmy

10000 zł

z soczewką Acrysof NATURAL

10650 zł


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU laser
pozytywna
rozwiń Bardzo dobra kliniki, byłem tam na korekcji, poszedłem na badania a na drugi dzień już byłem po. Polecam wszystkim! Dobrzy fachowcy, nie muszę nosić okularów:) Wystawiona 02-10-2012 19:53 przez Okoń (31.178.127.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Polecam. Dobra, sprawna obsługa. Pani dr która się mną zajmowała bardzo dobrze mnie przyjęła, czułam, że można jej zaufać. Zabieg się udał (korekcja), po zabiegu byłam jeszcze sporo czasu pod obserwacją. Dostałam wyraźne wskazówki co robić a czego nie po zabiegu - co jest chyba najbardziej stresujące dla pacjenta. Wystawiona 21-09-2012 09:11 przez DiDi (77.112.86.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Duży pozytyw. Zabieg udany, profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Opieka po zabiegu - co dla mnie było ogromnie ważne. Wystawiona 15-05-2012 11:51 przez S.M (91.235.125.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobra klinika. Na początku leczył się tam mój mąż, później ja zdecydowałam się na korekcję laserową i jestem teraz bardzo zadowolona. Nie noszę już okularów. W klinice panuje porządek, jest w dobrym miejscu, łatwy dojazd, a najważniejszy plus to świetni specjaliści i nowoczesny sprzęt. Polecam wszystkim !!! Wystawiona 30-06-2011 11:53 przez Halina (85.222.86.*)   Zgłoś nadużycie
Przeszczep rogówki - ratunek dla wzroku! Warszawa - galeria
Przeszczep rogówki - ratunek dla wzroku! Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 35)
Poprzednia usługa: Zwrot podatków Niemcy SOLIDNIE PEWNIE!!   Następna usługa: Oczyszczanie środowiska z zanieczyszczeń - DEKONTA