Segregacja i wywóz odpadów EKO - RONDO, puszczykowo

Segregacja i wywóz odpadów EKO - RONDO, puszczykowo nr 4578

Lokalizacja: Puszczykowo (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Ul. Nadwarcianska 11
62-041 Puszczykowo

tel: 61 8133015
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kim jesteśmy ?

    Choć Ekorondo to firma puszczykowska, działamy na terenie wielu wielkopolskich gmin. Z naszych usług korzysta coraz więcej Mieszkańców Lubonia, Wir, Łęczycy i Czempinia. Nasz firma jest zrośnięta z lokalną społecznością - - oferujemy usługi na najwyższym poziomie, ściśle dostosowane do warunków i potrzeb mieszkańców naszego regionu. Wpisaliśmy się na stałe w krajobraz nie tylko Puszczykowa, ale także bliższej i dalszej okolicy.

   Wywozimy odpady,prowadzimy segregację, zapewniamy komunikacje autobusową, dbamy o utrzymanie dróg zimą. Nasi klienci są naszymi sąsiadami, a nasi pracownicy i ich rodziny są mieszkańcami naszego regionu - korzystają z tych samych pojemników czy kontenerów, autobusów miejskich. Dlatego mogliśmy opracować sprawny i skuteczny system wywozu odpadów, zaproponować sprawnie działajścy system segregacji, stworzyć przemyślany rozkład jazdy autobusów.

 

   Każdemu z nas prywatnie i osobiście zależy na najwyższej jakości usług. Nasi Kienci i ich rodziny wiedzą, ze nasze hasło ZADZWOŃ - TWÓJ PROBLEM ZNIKNIE! to nie są puste słowa, wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdych okolicznościach. Wiedzą, że rozwiążemy za nich każdy problem związany z naszą branżą. Nieodpłatnie włączamy się w obsługę (zapewnienie czystości, transport) i organizację niemal wszystkich imprez, z Dniami Miast i Gmin na czele. Współpracujemy ze szkołami, starając się propagować wśród młodzieży proekologiczne poglądy i postawy.

   Nieustannie podnosimy jakość naszych usług. Dzięki temu zasłużyliśmy na certyfikaty: Wielkopolska Jakość, Dobre, bo polskie i wiele innych. Staramy się działać jak personel eleganckiego hotelu - wszystko jest na swoim miejscu, a klient nie odczuwa obecności obsługi - mimo, iż czuwa ona stale.  

 

 

Eko-Rondo specjalizuje się w wywozie odpadów stałych.
Warto wiedzieć, że tylko Eko-Rondo:

 • Sprząta śmieci przypadkowo rozsypane wokół pojemników czy worków.
  • Robimy to starannie i nieodpłatnie. Wiele firm pobiera za tę usługę dodatkowe opłaty.
 • Oferuje atrakcyjne ceny odpowiadające faktycznej wartości usługi.
  • Od lat nie podnieśliśmy cen usług, a w razie potrzeby odbieramy połowę pojemnika - za połowę ceny.
 • Bezpłatnie dostarcza i odbiera worki do segregacji odpadów.
  • Odpady dzieli się tylko na dwie części: pierwszy worek: szkło, drugi worek: pozostałe odpady. Dalszą segregację zrobimy sami.
 • Umożliwia wybór formy płatności - u kierowcy, na poczcie, przelewem.
  • Mamy zaufanie do naszych pracowników - dzięki płatności u kierowcy oszczędzacie Państwo czas i pieniądze (nie trzeba wypełniać formularzy i płacić prowizji w banku czy na poczcie)
 • Dostosowuje częstotliwość wywozu i typ pojemnika do indywidualnych potrzeb.
  • Proponujemy kilka typów pojemników o różnej pojemności i kształcie - łatwo wybrać taki, który pasuje do indywidualnych potrzeb


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń Podczas trwającej dziewięć miesięcy współpracy z tę pożal się Boże firmą tylko raz bez interwencji udało im się wywieź śmieci w terminie pragnę w tym miejscu zaznaczyć, że jeżeli moi pracownicy wykazywaliby się takim kompletnym brakiem kompetencji to już dawno bym podziękował im za współpracę Wystawiona 28-09-2012 08:19 przez klient (87.205.70.*)   Zgłoś nadużycie
Segregacja i wywóz odpadów EKO - RONDO, puszczykowo - galeria
Segregacja i wywóz odpadów EKO - RONDO, puszczykowo Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Ładny podjazd ?? my go ułożymy dla Ciebie   Następna usługa: Peruki - najwyższa jakość wykonania! Wejherowo