Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm nr 459268

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Monika Gregorczyk
Artex IT
Wyślij e-mail
ul.Podmiejska 6a
26-600 Radom

tel: 506 064 860
tel: 665 434 000
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrożeniach oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Oferta obejmuje pełne wdrożenie systemu oraz aplikacji dedykowanych dla poszczególnych branż wraz z dopasowaniem ich do konkretnej specyfiki. Od lat ciężko pracujemy nad wysoką jakością świadczonych usług, co procentuje coraz większym gronem zadowolonych Klientów. Wymagający rynek informatyczny oraz zwiększające się potrzeby Klientów skłaniają nas do tworzenia aplikacji, dzięki którym stajemy się liderem w poszczególnych dziedzinach z zakresu IT.

Zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście, wysoki standard usług wdrożeniowych, jak i sprawną obsługę powdrożeniową. Duże możliwości korzystania z programów unijnych i ich rozwój poprzez pozyskanie dotacji unijnych skłoniło nas do wsparcia swoich Klientów w uzyskaniu funduszy na wdrożenie oprogramowania. Świadczymy usługi doradztwa oraz wsparcia w przygotowaniu dokumentacji w ramach funduszy unijnych pod inwestycję z zakresu IT. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU MonikaGregorczyk
Oprogramowanie dla firm - galeria
Oprogramowanie dla firm Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Wynajem podnośników   Następna usługa: Biuro rachunkowe