Windykacja Należności

Windykacja Należności nr 459614

Lokalizacja: Skierniewice (woj. łódzkie)Więcej: Biuro na terenie zajezdni PKS Skierniewice

INFORMACJE
Użytkownik
nadzorruchu ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Igor Łukaszewski
Nadzór Ruchu Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Jana III Sobieskiego, 79
96-100 Skierniewice

tel: 730977515
tel: 534855661
fax: 221021982
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Przed wizytą konieczny kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Coraz więcej firm ma problemy z zachowaniem płynności w sytuacji kiedy kontrahenci opóźniają się z zapłatą należności lub w ogóle ich nie regulują. 

W takim przypadku jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań jest przekazanie sprawy do windykacji profesjonalnej firmie windykacyjnej. 

Wsparcia w tej kwestii udziela Lex Inkasso które pomaga odzyskać pieniądze od Dłużnika. Zapewniamy rzetelne prowadzenie negocjacji z Dłużnikami, a jeśli nie przyniosą one oczekiwanych rezultatów - reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu sądowym oraz egzekucyjnym. Jeśli jest to możliwe,  już od chwili przyjęcia zlecenia staramy się zabezpieczyć majątek Dłużnika, co chroni naszych Klientów przed utratą należności w przypadku, gdy Dłużnik zamierza ukryć lub zbyć swój majątek. 

Gwarantujemy naszym Klientom możliwie najszybsze ściągnięcie Długu w oparciu o obowiązujące rozwiązania prawne i nasze doświadczenie. Zapewniamy doradztwo w zakresie postępowania z wierzytelnościami oraz przepisów prawa z nimi związanymi.

Nasza oferta

> pieczęć prewencyjna

> postępowania polubowne

> postępowania sądowe

> postępowania egzekucyjne

> ustalenie majątku

> zakup wierzytelnościZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU nadzorruchu
Windykacja na koszt Dłużnika - Windykacja Należności
Windykacja Należności Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Przewóz psów kotów transport psa ze schroniska 24H adopcja PL - EU   Następna usługa: Projektowanie zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów.