KOST - BET to jeden z największych producentów kostki brukowej.

KOST - BET to jeden z największych producentów kostki brukowej. nr 461553

Lokalizacja: Aleksandria (woj. śląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
Kost-Bet ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Paweł Matyja
Kost-Bet
Wyślij e-mail
ul. Gościnna 1
42-274 Aleksandria

tel: 34 328 30 25
tel: 663 444 102
fax: 34 328 30 29
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 7:00-17:00
sb: 7:00-13:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

KOST-BET to jeden z największych producentów kostki brukowej, galanterii betonowej oraz ogrodzeń betonowych w Polsce. Na rynku obecny od 1998 roku.

 

Zapraszamy do siedziby firmy znajdującej się przy ul. Gościnnej 1 w Aleksandrii (gmina Konopiska), kod pocztowy: 40-274. Możliwy również kontakt telefoniczny- tel: 34 328 30 25, 663 444 102, fax: 34 328 30 29 lub mailowy – Wyślij e-mail . Biuro czynne od pn. - pt. od 7:00 – 17:00, w soboty od 7:00 – 13:00.

Firma stale się rozwija, w 2003 roku wprowadziła System Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001. Polega ona na zapewnienie wysokiej jakości procesu produkcji. Produkty są stale testowane oraz ulepszane pod względem ścieralności, odporności na działanie mrozu, nasiąkliwość oraz wytrzymałość materiałów. Wyróżniona prestiżowym tytułem Firmy Przyjaznej Architektom.

 

W ofercie firmy znajdziemy:

- Kostki dekoracyjne

- Płyty tarasowe

- Stopnie schodowe

- Palisady i obrzegowania

- Murki i ogrodzenia

- Płyty ażurowe

- Kostki przemysłowe, galanteria drogowa

- Projekt nawierzchni oraz jej wykonanie.

 

Na stronie internetowej http://kostbet.pl znajdziemy porady dotyczące pielęgnacji, montażu zakupionych produktów.

Projekty wykonywane przez architekta są dostosowywane do potrzeb klienta. Cechuje je nowoczesny design, wysoka jakość, estetyka. Po spotkaniu z klientem, pomiarach, innych ustaleniach projekt prezentowany jest w showroomie. Jest to jeden z największych showroomów w Polsce, gdzie prezentowane są różne aranżacje kostek brukowych oraz innych elementów.

Jeżeli mamy już gotowy projekt, ale potrzebujemy porad lub wskazówek odnośnie materiałów, które chcemy zakupić. Polecamy wypełnić formularz dostępny na stronie, gdzie oprócz niezbędnego numeru kontaktowego lub maila, prosimy opisać szczegółowo, inwestycję, którą chcemy wykonać. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo aby omówić przesłane informację i dobrać najlepiej pasujące produkty z oferty.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
KOST - BET to jeden z największych producentów kostki brukowej. - galeria
KOST - BET to jeden z największych producentów kostki brukowej. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Pioka - torby reklamowe   Następna usługa: Hold - Bud : realizacja inwestycji budowlanych, prace wykończeniowe