Usługi budowlane  -  budowa domu, budowa obiektu usługowego

Usługi budowlane - budowa domu, budowa obiektu usługowego nr 461635

Lokalizacja: Krakow (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Hankus
Wyślij e-mail
Krakow
tel: 507 240 428
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Posiadamy szeroką ofertę usług budowlanych, w tym specjalizujemy się w robotach budowlanych do stanu surowego otwartego, stanu surowego zamkniętego oraz deweloperskiego. Wykonujemy roboty budowlane zarówno dla domów mieszkalnych, jak również obiektów gospodarczych i usługowych.

Dla zainteresowanych zleceniem budowy domu oferujemy budowę domu etapami - stan zero (wykop, fundamenty), do stanu surowego (otwarty, zamknięty). Montaż więźby dachowej, pokrycie dachu. Dla zainteresowanych oferujemy również wykonanie stanu deweloperskiego.

Zainteresowanych zleceniem budowy obiektu usługowego lub gospodarczego zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia zakresu robót budowlanych, oferujemy również usługę Głównego Wykonawcy i wykonanie obiektu począwszy od projektu (współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi biurami projektowymi).

Bezpieczeństwo i jakość wykonania; solidnie i szybko. Fachowe doradztwo w doborze materiałów, pomoc w transporcie, umowa zawierająca gwarancję na wykonane roboty budowlane.

Zainteresowany współpracą z naszą firmą?  Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. Wyślij e-mail od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:30 lub kontaktu e-mail: Wyślij e-mail

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej galerii przykładowych realizacji na http://futuredevelopments.pl Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU futuredevelopments
Usługi budowlane - budowa domu, budowa obiektu usługowego - galeria
Usługi budowlane - budowa domu, budowa obiektu usługowego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: ENKO - Pomiar - przepływomierze   Następna usługa: Adwokat, Radca Prawny, Kancelaria, Odszkodowania, Dochodzenie Wierzyte