Szkolenia BHP Opole

Szkolenia BHP Opole nr 462649

Lokalizacja: Opole (woj. opolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Lex Labor
Lex Labor
Wyślij e-mail
Studzienna 3
45-920 Opole

tel: 775507985
tel: 775507985
fax: 775507985
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:16
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Lex Labor to specjalistyczna firma działająca w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP), Prawa Pracy i Przepisów Przeciwpożarowych. Wśród szerokiego wachlarza oferty znaleźć można Wyślij e-mail , kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, pomiary czynników szkodliwych, określanie poziomu ryzyka, wydatku energetycznego i wiele innych. Podstawą ich działalności jest jednak stała służba BHP, która obejmuje nadzór, doradztwo i kontrole przepisów w firmie klienta, tak aby były one zawsze aktualne i zgodne z najnowszymi normami.
Zapraszamy do współpracy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Lex_Labor
Szkolenia BHP Opole - galeria
Szkolenia BHP Opole Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Cyklinowanie, montaż podłóg drewnianych, wykończenia wnętrz, remonty   Następna usługa: Styrocraft