Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych Wielkopolska

Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych Wielkopolska nr 462695

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolska (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
annabeata ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Anna Wojtyniak
PROCLEANSERWIS
Wyślij e-mail
62-250 CZERNIEJEWO
tel: 570433210
tel: 570433210
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W większości przypadków, kiedy wspólnota mieszkaniowa liczy sobie kilka bloków, są jakieś wspólne tereny zielone, chodniki, klatki to konieczne jest wynajęcie osoby, która będzie się zajmowała  troską o czystość i odpowiedni wygląd tej przestrzeni.

Jak wiadomo sprzątanie klatek schodowych nie jest czymś bardzo trudnym, jednak jest to działanie, które musi być powtarzane regularnie, przynajmniej co dwa lub trzy dni.

Konieczne jest także utrzymanie porządku we wspólnotach mieszkaniowych na zewnątrz - czasami ma to być koszenie trawy innym razem zamiatanie chodnika albo posypywanie go solą, kiedy nadejdą mrozy. Dobrze jest tego typu prace zlecić jednej osobie, dzięki temu będzie można liczyć na to, że wszystko wygląda estetycznie oraz jest bezpiecznie.

Jeśli zdecydujemy się tego typu prace zlecić firmie, która się w tym specjalizuje może się okazać, że sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu, Gnieźnie czy we Wrześni oraz okolicach tych miejscowości nie jest wcale bardzo drogie i nawet średnio zamożna wspólnota może sobie na to pozwolić.

Jest to na pewno o wiele lepsze rozwiązanie niż organizowanie np. dyżurów sąsiedzkich i zastanawianie się, kto kiedy i gdzie ma posprzątać albo skosić trawę lub zająć się posypaniem solą oblodzonego chodnika.

 

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą takie czynności jak:

- zamiatanie i mycie klatek schodowych, wiatrołapów, drzwi wejściowych, piwnic, garaży,
- zamiatanie chodników, placów, parkingów,
- zbieranie śmieci wokół budynku,
- grabienie liści,
- pielęgnacja zieleni (koszenie trawnika, wywóz skoszonej trawy, sadzenie nowej trawy, nawożenie trawy i innych roślin znajdujących się na terenie osiedla, podlewanie zieleni),
- w okresie zimowym gwarantujemy odśnieżanie chodników, parkingów.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU annabeata
Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych Wielkopolska - galeria
Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych Wielkopolska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Szukam zleceń na uczymanie czystosci   Następna usługa: Makijaż Permanentny