Torby ratownicze, materace próżniowe, medyczne komory izolujące

Torby ratownicze, materace próżniowe, medyczne komory izolujące nr 462883

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
Rabat 3,5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
SKÓRSKA BHP
Wyślij e-mail
tel: 509619137
tel: 81 524 36 45
fax: 81 524 36 45
sklep internetowy kontakt w godz. 9-15
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 3,5%)
Godziny
wt: 9:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Sklep internetowy https://sprzet-ratownictwa-medycznego.com.pl Oferujemy zestawy medyczne PSP R1, zestawy medyczne dla ratownictwa wodnego, zestawy pierwszej pomocy do zabezpieczenia imprez masowych. Wyposażamy torby medyczne i torby pierwszej pomocy pod indywidualne zamówienia. Zestawy dla ratownictwa medycznego wykonujemy w oparciu o torby własnej produkcji lub torby wskazane przez Nabywcę. Dostarczamy wyposażenie toreb medycznych i toreb pierwszej pomocy oraz uzupełnienie posiadanych toreb.
Dostarczamy wysokiej jakości materace próżniowe do stabilizacji osób dorosłych, materace próżniowe do stabilizacji dzieci, szyny próżniowe wodoodporne, unikalne wodoodporne bezpieczne biologicznie pasy do desek ortopedycznych BIOSAFE 150 i BIOSAFE050 i bezpieczne biologicznie pasy do noszy transportowych BIOSAFE 600. 
Na zamówienie wykonujemy materace próżniowe chirurgiczne.
Oferujemy zestawy do izolacji chorych zakaźnie BIO BAG (CIR MEDICAL) i BIOCELNU (CIR MEDICAL). Komora izolująca BIOCELNU jest komorą skonstruowaną na potrzeby transportu w ambulansie drogowym. Komora izolująca BIOCELNU nie posiada własnych noszy i do jej przenoszenia wymagane są nosze ambulansu lub materac próżniowy, lub inny rodzaj noszy na których można oprzeć konstrukcję. Zasadniczą cechą komory izolującej BIOCELNU jest jej 100% szczelność. Komora nie ma mikrootworów po szyciu. Rękawice, w które wyposażona jest komora nie wymagają dodatkowej ochrony ratownika - są to długie rękawice neoprenowe na rękę i ramię przeznaczone do pracy ze skażeniami biologicznymi, chemicznymi, radioaktywnymi. Komora izolacyjna BIOCELNU jest standardowo wyposażona w filtry klasy P3R, które filtrują skażenia biologiczne i radioaktywne. Komora izolująca BIOCELNU jest zaliczana do grupy określanej mianem indywidualny zestaw izolujący. Komora izolacyjna BIOCELNU jest wyposażona w wodoodporny i gazoszczelny zamek - po zamknięciu zamka komora jest absolutnie szczelna. Komora izolacyjna BIOCELNU nadaje się do odkażenia w całości. Nie posiada elementów szytych, ani klejonych, ani wykonanych z materiału, ani rzepowych. Komora izolacyjna BIOCELNU jest wykonana w 100% z zaawansowanych technologicznie i produkowanych fabrycznie tworzyw, zgrzewania w miejsce szycia, zamek jest 100% szczelny bez konieczności stosowania dodatkowych uszczelnień, pasy pacjenta są powleczone tworzywem TPU  i w związku z tym bezpieczne biologicznie, a konstrukcja jest lekka, bo oparta na prętach z włókien węglowych. Komora izolacyjna BIOCELNU jest unikalnym rozwiązaniem technologicznym, gwarantującym niespotykany poziom bezpieczeństwa. Jest przydatność została sprawdzona w warunkach epidemii eboli we Francji.
Komora izolująca BIOBAG (CIR MEDICAL) jest wersją podstawową indywidualnych zestawów izolujących. Komora izolująca BIOBAG (CIR MEDICAL) jest wyposażona w materac próżniowy i system wytwarzający podciśnienie i nadciśnienie. BIOBAG (CIRMEDICAL) to komora izolacyjna przeznaczona to transportu nie tylko pacjenta skażonego czy chorego zakaźnie, ale także do transportu osoby, którą trzeba odizolować od otoczenia zewnętrznego w przypadku jego skażenia biologicznego lub radioaktywnego przy zastosowaniu filtrów dostarczanych standardowo. Komora izolacyjna BIOBAG (CIR MEDICAL) może być także wyposażona w filtry do filtrowania skażeń chemicznych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 3,5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Dobrainwestycja
pasy do deski ortopedycznej BIOSAFE050 - Torby ratownicze, materace próżniowe, medyczne komory izolujące
Torby ratownicze, materace próżniowe, medyczne komory izolujące Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Pożyczki, kredyty, pomoc finansowa   Następna usługa: Usługi spawalniczo - ślusarskie, obróbka metali, usługi remontowe