Obróbka metali i półproduktów

Obróbka metali i półproduktów nr 462978

Lokalizacja: Konin (woj. wielkopolskie)Więcej: modła

INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Michał Marciniak
Wyślij e-mail
Rumin 3
62-504 Konin

tel: 695287785
tel: 695287785
fax: 695287785
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
695287785
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ELEKTROBUDOWA SA ODDZIAŁ PRODUKCJI - ZAKŁAD OBRÓBKI MECHANICZNEJ powstał w wyniku zapotrzebowania na bardzo wyspecjalizowane detale przy produkcji rozdzielnic wysokiego napięcia. Elektrobudowa od początku swojego istnienia, czyli od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, realizuje we własnym zakresie swoje zapotrzebowanie na obrobione mechanicznie elementy o bardzo wysokim stopniu komplikacji. Efektem tego ponad pięćdziesięcioletniego doświadczenia jest niezależny zakład obróbki mechanicznej.

  

Zakład oferuje szeroko pojętą obróbkę metali żelaznych, aluminium, brązu, mosiądzu, tworzyw sztucznych, stali zwykłej, stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Wykonujemy elementy oraz całe podzespoły zgodnie z  dokumentacją technologiczną zleceniodawcy oraz własnego działu konstrukcyjno-projektowego. Jesteśmy w stanie wyprodukować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające pod względem precyzji elementy. Realizujemy zlecenia wielkoseryjne, małoseryjne i jednostkowe z materiału powierzonego lub własnego. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych elementów, z których każdy poddawany jest wnikliwej kontroli jakości.

 

Nasza hala produkcyjna wyposażona jest w kilkadziesiąt wyspecjalizowanych maszyn i centr obróbczych CNC, które zostały skompletowane w taki sposób, aby przeprowadzić całościowy proces technologiczny nawet najbardziej skomplikowanych detali. Nasz Dział Kontroli Jakości wykorzystujący najnowocześniejszą aparaturę pomiarową codziennie potwierdza najwyższą jakość wyrobów trafiających do naszych Klientów.

 

Zapraszam do kontaktu. 

 

Michał Marciniak (English, Polish)
Inżynier Sprzedaży

ELEKTROBUDOWA SA  z siedzibą w Katowicach

Oddział Produkcji/Production Division

Zakład Mechaniczny

Modła Kolonia 3B

62-571 Stare Miasto

tel.kom Wyślij e-mail
e-mail: Wyślij e-mail
www: Wyślij e-mail


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU michal_marciniak
Obróbka metali i półproduktów - galeria
Obróbka metali i półproduktów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Marketing, reklama, PR, social media, reklama zewnętrzna, projekty gre   Następna usługa: Sprzątanie budynków i terenów zewnętrznych.