Doradztwo i outsourcing usług informatycznych

Doradztwo i outsourcing usług informatycznych nr 463178

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
Merkava ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Merkava Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Św. Elżbiety 4
50-111 Wrocław

tel: 717106600
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
sb: 09:00-18:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Doradzamy firmom w skutecznym korzystaniu z nowoczesnych technologii. Stawiamy na niezawodność dostarczanych rozwiązań, minimum wydatków na sprzęt i partnerskie relacje.

Zapewniamy skuteczne i sprawdzone systemy do zarządzania dokumentami i zbiorami danych, automatyzacji procesów biznesowych, kontroli tożsamości i dostępu.

Udostępniamy maszyny wysokiej wydajności do obliczeń i symulacji inżynierskich oparte o systemy Linux i Windows. Tworzymy kopie zapasowe danych oraz całych systemów, które pozwalają na szybkie odtworzenie danych oraz bezprzerwową pracę, nawet w przypadku dużych katastrof.

Sprawnie wdrażamy bezpieczną i niezawodną pocztę elektroniczną w oparciu o Exchange Online. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy rozwiązania szyte na miarę, które rozwijają się razem z Twoją firmą.

Przy Twojej współpracy, lokalizujemy obszary, gdzie technologia może poprawić wydajność lub ograniczyć Twoje koszty. Prowadzimy, projekty wdrożeniowe systemów firm trzecich. Wspieramy Cię od etapu analizy potrzeb przez przygotowanie specyfikacji, dokumentacji po nadzór nad wdrożeniem i kontrolę wsparcia technicznego. 

Mając właściwe, dobrze dobrane i skonfigurowane narzędzia, możesz skupić się na swoim biznesie i inwestować zaoszczędzone środki.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPINIE O UŻYTKOWNIKU Merkava
Merkava - Partnerstwo - Doradztwo i outsourcing usług informatycznych
Doradztwo i outsourcing usług informatycznych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, PROJEKTOWANIE, WYMIANA   Następna usługa: Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania w BIK!