Mobilny Ranking  -  Portal Technologiczny, Porównywarka ofert

Mobilny Ranking - Portal Technologiczny, Porównywarka ofert nr 463441

Lokalizacja: Krasne (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Użytkownik
pkucharski ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Patryk Kucharski
Mobilny Ranking
Wyślij e-mail
Krasne, 538
36-007 Krasne

tel: 503086947
tel: 668037262
https://www.facebook.com/mobilny-rankingpl-117681908950900/
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
https://mobilny-ranking.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Mobilny Ranking – portal dla fanów technologii mobilnych.

Jest to serwis poświęcony informowaniu o ciekawych ofertach i promocjach operatorów komórkowych, nowinkach ze świata technologii mobilnych, ale przede wszystkim zajmuje się on porównaniami oraz rankingami ofert abonamentowych i prepaid.

Porównania i poradniki

Portal ten funkcjonuje od nie dawna, ale każdego dnia dostarcza świeże informacje dotyczące tego, co dzieje się na rynku sieci komórkowych oraz dostarcza swoim czytelnikom najnowsze ciekawostki dotyczące technologii internetowych, gadżetów elektronicznych, social media, aplikacji i telefonów komórkowych. Regularnie publikowane są porównania ofert sieci komórkowych oraz poradniki, które pomagają dbać o funkcjonowanie i żywotność używanych przez wszystkich smartfonów. Redakcja portalu zaprasza do sprawdzenia prowadzonych rankingów i przedstawianych informacji. Każdy, kto szuka ciekawych informacji lub zestawień ofert sieci komórkowych, znajdzie coś dla siebie.

Dla członków redakcji równie ważne co dostarczanie informacji jest pomoc użytkownikom portalu w wybieraniu najlepszych ofert oraz rozwiązywanie problemów i dylematów związanych zarówno z tym, co oferowane jest przez polskich operatorów komórkowych, jak i przy wyborach smartfonów i gadżetów z nimi związanych. Poza tym czytelnicy portalu mogą liczyć na cykliczne artykuły prezentujące najciekawsze, często trudne do znalezienia, aplikacje na telefon.

Zawsze na bieżąco

Redakcja portalu od lat śledzi wszystko to, co związane branżą telefonii komórkowej – a jest to bardzo dynamicznie rozwijający i zmieniający się rynek. Dlatego też osoby prowadzące ten portal robią wszystko, aby dostarczać użytkownikom portalu najnowsze i najważniejsze informacje związane z naszymi jakże ważnymi dla nas smartfonami. Dostarczane przez redakcję informacje i porównania ofert tworzone są w sposób rzetelny i neutralny.

Rankingi i porównania mają szczególne miejsce w portalu – jest to najważniejsza część pracy redakcji. Członkowie zespołu mają świadomość, że ostatecznie to, co najbardziej liczy się dla osób korzystających z tego typu portali jest dostęp do prostych i przejrzystych zestawień, które w jednym miejscu, bez zbędnego wysiłku, pozwolą sprawdzić, co oferują wszyscy operatorzy sieci komórkowych.

Już od czasów szkoły średniej interesowałem się telefonami komórkowymi. I muszę przyznać przez ostatnie 10 lat w tej branży zmieniło się niemal wszystko. Co więcej, zmiany te zachodzą coraz częściej i coraz szybciej.A w dzisiejszych czasach praktycznie każdy korzysta ze smartfonów. Stąd też chcemy na bieżąco informować naszych czytelników o najważniejszych sprawach tak, aby mogli oni świadomie korzystać ze swoich telefonów i przede wszystkim, aby nasz portal był dla nich miejscem, gdzie szybko i łatwo mogą sprawdzić, czy to, co oferuje im przedstawiciel danego operatora, faktycznie jest najkorzystniejszą ofertą na rynku.Zwłaszcza teraz, kiedy o nasz podpis na umowie walczy tak wielu operatorów zarówno tradycyjnych, jak i wirtualnych” - Marcin Łoziński, Redaktor Naczelny portalu.

Portal mobilny-ranking oferuje też swoim czytelnikom regularne konkursy z wartościowymi nagrodami, które zawsze powiązane są ze światem technologii mobilnych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Aplikacje do pobrania rozwiń Cena: 0 zł Szukasz przydatnych aplikacji. Wejdź na mobilny ranking i pobierz już teraz. https://mobilny-ranking.pl/do-pobrania/
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU pkucharski
Mobilny-Ranking-Najtanszy-Abonament - Mobilny Ranking - Portal Technologiczny, Porównywarka ofert
Mobilny Ranking - Portal Technologiczny, Porównywarka ofert Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Keratynowe prostowanie włosów, lifting rzęs, laminowanie włosów   Następna usługa: Budowlane usługi , karton gips - ścianki działowe , murowane ekipa bd