Renowacja okien i drzwi drewnianych  -  skrzynkowych w tym zabytkowych

Renowacja okien i drzwi drewnianych - skrzynkowych w tym zabytkowych nr 463585

Lokalizacja: Łódź, Warszawa (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Użytkownik
aristocrat123 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
www.renovations.pl
Wyślij e-mail
90-057 Łódź
tel: 608 70 10 10
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy kompleksowe usługi profesjonalnej renowacji - konserwacji okien, drzwi i innych elementów drewnianych w budownictwie, tych zabytkowych, skrzynkowych jak również nowoczesnego typu. Proces renowacji uzależniony jest od rodzaju oraz wieku poddawanej obróbce stolarki i obejmuje między innymi następujące prace:

Usunięcie starych powłok malarskich.
Przygotowanie podłoża po przez szlifowanie zgrubne, między warstwowe, i wykończeniowe.
Naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów drewnianych.
Szpachlowanie ubytków i nierówności specjalistycznymi masami wypełniającymi.
Odtworzenie elementów ozdobnych – ornamentowych.
Impregnację drewna preparatami grzybobójczymi, owadobójczymi itp.
Pokrycie stolarki warstwą gruntującą.
Pokrycie stolarki warstwą nawierzchniową.
Renowację elementów z metali szlachetnych (mosiądz, miedź itp.).
Naprawę lub wymianę okuć (zamki, zasuwy, oliwki, baskwile itp.).
Montaż lub wymiana uszczelek.
Wymiana szyb i montaż nowych.
W przypadku możliwości i życzenia klienta oferujemy montaż pakietów szyb zespolonych w miejsce pojedynczej szyby.

Od 1997 r. zajmujemy się kompleksową renowacją drzwi i okien drewnianych zabytkowych (skrzynkowych i zespolonych). Przeprowadzany przez nas remont może obejmować wszystkie operacje naprawcze stolarki, łącznie z malowaniem, lakierowaniem, wymianą szyb, zabezpieczaniem, czy uzupełnieniem ubytków drewna i elementów, a także ewentualną wymianę lub naprawę okuć metalowych. Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy o profesjonalnej renowacji drewna wiedzą niemal wszystko. Cały czas chętnie dokształcamy się oraz sięgamy po coraz to nowsze i doskonalsze technologie, które umożliwiają nam przeprowadzanie renowacji okien i drzwi drewnianych jeszcze sprawniej i efektywniej.

Podczas renowacji najlepsze sprawdzone materiały i technologie. Nasi pracownicy korzystają z narzędzi najnowszej technologii FESTOOL oraz używają profesjonalnych materiałów marki SIGMA. Podczas pracy na wysokościach zawsze zachowujemy najwyższą ostrożność, odbyliśmy także szkolenia wysokościowe i posiedliśmy wiedzę niezbędną do zachowania bezpieczeństwa pracy w trudnych warunkach. 
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, a także dokonamy oceny technicznej i szczegółowej wyceny remontu stolarki drzwi i okien.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU aristocrat123
Renowacja ponad 200m2 okien Narodowego Banku Polskiego - Renowacja okien i drzwi drewnianych - skrzynkowych w tym zabytkowych
Renowacja okien i drzwi drewnianych - skrzynkowych w tym zabytkowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Przychodnia Romet   Następna usługa: Wiercenie i cięcie otworów w betonie techniką diamentową