Meda - Med Gabinet medycyny, leczenie hemoroidów, terapia antynikotynowa

Meda - Med Gabinet medycyny, leczenie hemoroidów, terapia antynikotynowa nr 463822

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Użytkownik
medamed ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Meda-Med Gabinet Medycyny
Wyślij e-mail
Starobojarska 8 lok. 2
15-073 Białystok

tel: 698 119 542
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-16:00
sb: 10:00-14:00
soboty - tylko wcześniej umówione wizyty
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Gabinet Meda-Med jest placówką oferującą szeroki zakres usług medycznych, która cieszy się państwa zaufaniem od 2001 roku.

Jesteśmy pierwszym takim ośrodkiem na Podlasiu i jednym z pierwszych w Polsce.

Głównymi założeniami firmy są działania dotyczące promocji zdrowia metodami alternatywnymi.

Z wachlarza usług, które oferujemy najpopularniejszymi propozycjami są: komputerowa diagnoza stanu zdrowia, terapia antynikotynowa oraz nieoperacyjne leczenie hemoroidów.

W przypadku komputerowego badania stanu zdrowia dla wielu pacjentów udział w takim badaniu jest pierwszym krokiem do diagnostyki, edukacji oraz podjęcia dalszego leczenia.

Oferujemy państwu:

 • testy alergiczne metodą komputerową OBERON i odczulanie za pomocą biorezonansu magnetycznego;
 • zabieg leczenia hemoroidów. Lekarz specjalista dzięki innowacyjnej metodzie HEMORON zamyka dopływ krwii do guzków krwawniczych. Tym samym likwiduje przyczynę, a nie tylko objawy choroby. Metoda jest:
  - skuteczna,
  - bezbolesna,
  - wykonana ambulatoryjnie,
  - zabieg trwa ok. 30 minut,
  - po zabiegu pacjent wraca do normalnej aktywności.
 • terapię antynikotynową metodą biorezonansu magnetycznego. W czasie terapii dochodzi do eliminacji głodu nikotynowego. Palacze tytoniu zgłaszają się szczególnie chętnie, ponieważ jest to zabieg w pełni bezbolesny i bezinwazyjny. Nie ma skutków ubocznych i każdy palący może się jemu poddać. Niezależnie od ilości wypalanych dziennie papierosów oraz stażu palenia metoda ta jest tak skuteczna, że wystarczy jeden 20 min. zabieg. Głód nikotynowy ustępuje w chwilę lub kilka - kilkanaście godzin po zabiegu. Najczęściej od następnego dnia rano chęci palenia już nie ma. Odruchowo zagląda się jeszcze w miejsca, w których przechowywane były papierosy, lecz odruch ten słabł będzie z każdym dniem, a po mniej więcej 2 tygodniach ustąpi zupełnie. Rano po przebudzeniu kieruje się wzrok w miejsca, w których papierosy były, ale chęci palenia już być nie powinno;
 • pomoc w walce z nerwicą i depresją przy pomocy biorezonansu magnetycznego;
 • komputerowe badanie stanu zdrowia metodą OBERON. Siedząc wygodnie pacjent obserwuje stan swoich organów na monitorze komputera oraz otrzymuje wydruk ze zdjęciami, opisem i kompleksową poradą lekarza. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna, bezbolesna i nie powoduje napromieniowania organizmu;
 • rehabilitację funkcjonalną oraz masaż (leczniczy, relaksacyjny, drenaż limfatyczny, bańki chińskie). Programy usprawniania dostosowujemy indywidualnie do rodzaju schorzenia. Pomagamy profesjonalnie w chorobach neurologicznych, urazach ortopedycznych i sportowych, przy bólach kręgosłupa itd. Możliwość dojazdu do pacjenta!

Wszystkie zabiegi wykonywane są pod kontrolą lekarza medycyny.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU medamed
Meda - Med Gabinet medycyny, leczenie hemoroidów, terapia antynikotynowa - galeria
Meda - Med Gabinet medycyny, leczenie hemoroidów, terapia antynikotynowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Serwis ekspresów Białystok naprawa Saeco Siemens Bosch DeLonghi Krups   Następna usługa: Serwis ekspresów Pabianice naprawa Saeco Bosch Siemens Krups DeLonghi